صفحه 123 از 245 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران مدرس

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : سراسری ، عمران ، 17.34
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه تربیت مدرس- راه و ترابری- 17.3
    ۳- نمره زبان : 6.5 آیلتس
    ۴- نمره (GRE (140/165/3
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی :دو مقاله داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط : ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر :
    top 100

ممنون میشم راهنمایی کنین .

۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : مهندسی راه ترابری
    ۹- نیم‌سال مورد نظر : پاییز 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

1. کارشناسی: دولتی (شهرستان)، ارشد: دولتی (شهرستان)
    2. معدل: ک:16.33، ارشد: 16.88
    3. رشته: مهندسی مواد
    4. نمره زبان: آیلتس 7
    5.نمره جی آر ای: 307 (Q:163,V:144,AW:3)
    6. تعداد مقاله: 2آی اس آی، 1 آی جی ای، 4 کنفرانس بین المللی، 2 آی اس آی: سابمیت
    7. شرایط خاص: ندارم
    8. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره: دو سال سابقه کار تحقیقاتی

لطفا بگید واسه کدوم دانشگاه ها شانس پذیرشم بیشتر هست؟

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط javidss نمایش پست ها
    سلام
    در حال حاضر دانشجوی ترم 1 دانشگاه تهرانم رشته مهندسی مکانیک(طراحی کاربردی)، لیسانسم رو از خواجه نصیر گرفتم با معدل 15.80
    مدرک زبان ندارم ولی از 1 ماه دیگه میتونم امتحان بدم و مطمئنم ایلتس بالای 7 میارم و جی ار ای هم از چند ماه دیگه میتونم امتحان بدم اونم میتونم نمره ی بالا بیارم (مقاله هم که تو کارشناسی نداشتم )
    به نظرتون بهترین زمان برای اپلای کردن که شانس برای فاند داشته باشم با شرایط من کیه؟ ترم 3 ارشد مناسبتره ؟یا بزارم ارشد تموم بشه و پایان نامه اینا مشخص بشه بعد اپلای بکنم؟ چون اگه ترم 3 شانسی برای اپلای با فاند مناسب داشته باشم همین الان امتحان زبان بدم وگرنه صبر کنم سال بعد امتحان بدم که از نظر اعتبار مدرک به مشکل برنخورم و بعدِ ارشد ، اپلای کنم.(این فرض رو هم داشته باشید که ترم 1 و 2 معدل ارشدم بالا بشه)
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز توصیه من اینه که دو ترم اول که واحد داری سعی کن معدلت رو بکشی بالا و اگه می تونی روی دادن مقاله تمرکز کن. البته به هیچ وجه زبان رو ترک نکن و پابه پای درس های دیگه زبان رو هم تمرین کن.
    اما امتحان ها رو بذار برای ترم های بعد که وقت آزاد داری. زبان شما هر چه قدر هم که خوب باشه برای آزمون بایس جداگونه وقت بذاری و خودت رو آماده کنی تا چند و چونِ امتحان دستت بیاد. بعد از مشخص شدن نمراتت می تونی واسه اپلای اقدام کنی.
    البته زمان بندیِ دقیقتر رو می تونی تو ویکی یا تاپیک های مرتبط پیدا کنی.
    این نظرِ منه. حتمن با افراد بیشتری مشورت کن.
    موفق باشی
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh364 نمایش پست ها
    سلام
    معدل: 16.35
    دانشگاه: فردوسی مشهد
    رشته: مهندسی برق . الکترونیک
    مقالات خارجی: ندارم
    مقالات داخلی: 1
    تالیف کتاب: در حال ترجمه یک کتاب در زمینه اتوماسیون صنعتی
    مدرک زبان: ندارم ولی احتمالا آیلتس 7
    سابقه کار: شش سال در زمینه سیستمهای کنترلی و حفاظتی پستهای فشار قوی با سابقه بیمه
    رشته مورد نظر: ترجیحا برق قدرت
    چند سوال دارم: من برام مهمه دانشگاه هزینه پایین داشته باشد. آیا احتمال گرفتن فاند وجود داره؟
    شرایط سنی برای گرفتن پذیرش مهمه؟ با توجه به اینکه من هفت سال پیش فارغ التحصیل شدم
    سابقه خوب دبیرستان هم میتونه واسه گرفتن فاند موثر باشه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    شما تا نمرات زبانتون کامل نباشه نمیشه نظر قطعی داد. علاوه بر مدرک آیلتس، شما باید GRE هم امتحان بدی.
    چون گرفتنِ فاند واسه دوره ارشد رقابتی تر هست، بایست سعی کنی نمره های زبانت رو تا میشه بالا بگیری.
    تا الان هر کار کردی و هر معدلی گرفتی قابل تغییر نیست. به حالا به بعد فکر کن.
    موفق باشی
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Junior Member saeedata7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هوافضا-تهران

با عرض سلام
    برای دکترا در آمریکا با فاند خوب چقد احتمال هست و کدوم دانشگاهها؟
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : برق چابهار-15
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : هوافضا-تهران-17
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) : تافل 90
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : ندادم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله):2 مقاله، هر دو داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط: ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: آمریکا: ماساچوست-کالیفرنیا-استندقورد-میشیگان-جورجیا-ایلینوییز-تگزاس-کلرادو و...
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه : دکترای هوافضا یا مکانیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر:--
    ۱۰- موارد دیگر :--
    دقت كردين همه جاي دنيا تبعيد ميكنن اما تو ايران ممنوع الخروج؟! خودشونم ميدونن اينجا كجاست...

Member
    رشته و دانشگاه
    MIBA

1. مقطع تحصیلی و دانشگاه
    ليسانس بازرگانی دانشگاه تهران. فوق تربیت مدرس

2. معدل ارشد 29/17 لیسانس 05/17
    3. رشته
    مدیریت بازرگانی بین الملل
    4. نمره زبان
    یلتس 7
    5.نمره GRE یا GMAT و ....
    جیمت 570
    6. تعداد مقاله و ...فارسی دارم ولی چاپ نشده. دو کتاب فارسی در مورد کارافرینان ایران و خارجی که البته کارم ترجمه و تالیف بوده
    7. شرایط خاص
    سابقه کار در شرکت نفت
    8. کشورهای مورد نظر به عنوان اولویت .. هرجا شانسم بهتر باشه(
    9. سایر فاکتورهایی که میخاید مورد توجه قرار بگیره
    برام مسنر یا دکترا فرقی نداره. طبیعتا پذیرش مستر راحت تره .مهم برام هزینه های تحصیل و زندگیه و اینه که بعدش بتونم کار پیدا کنم

Junior Member

من هم یک سوال دارم
    دانشجوی ارشد هستم در رشته مهندسی نرم افزار
    مدرک کارشناسی من از رشته های علوم انسانی بوده
    چند تا کتاب نوشتم در زمینه آموزش کامپیوتر
    عایا می تونم روی بورسیه دکترا در دانشگاه های آمریکا حساب باز کنم یا معلوم نیست
    یعنی کسی سابقه ای از دانشجویی که مثل من مدرک دانشگاهی کارشناسیش متفاوت باشه داره؟
    یادآوری می کنم که من باید بین 20 تا 30 واحد از درس های دوره کارشناسی رو بگذرونم

Junior Member

سلام
    1- دانشگاه شريف + مهندسی برق + معدل 3.3
    هنوز تافل و gre ندادم، مقاله و... هم خبری نیست

میشه راهنمایی کنید چه رنکهایی شانس پذیرش فول فاند دارم؟ اصلا امیدی به پذیرش فول فاند زیر 50 هست؟ :-(

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi19 نمایش پست ها
    سلام
    1- دانشگاه شريف + مهندسی برق + معدل 3.3
    هنوز تافل و gre ندادم، مقاله و... هم خبری نیست

میشه راهنمایی کنید چه رنکهایی شانس پذیرش فول فاند دارم؟ اصلا امیدی به پذیرش فول فاند زیر 50 هست؟ :-(

ممنون
    بدون تافل و GRE هیچ نظری نمیشه داد. بسته به نمره تون ممکنه از استنفورد هم شانس پذیرش داشته باشید یا یک دانشگاه رده 100 هم پذیرفته نشوید.

Junior Member

1) علم وصنعت + مهندسی برق (الکترونیک) + 17.91
    2) شریف + مهندسی برق ( الکترونیک) + 16.02 ( آموزش محور)
    3) تافل تازه دادم هنوز نمرش نیومده ولی احتمال میدم حدود 95 یا 100 بشم.
    4) gre آبان امتحان دارم منتها پارسال یک بار امتحان دادم که نخونده رفتم سر جلسه فقط کوانت چند روز قبلش سوالاشا حل کردم که خیلی بد شدم ( Q:162, W=2.5, V=138 ) برای همین میخوام دوباره بدم که دو ماهی براش فول تایم بخونم.
    5) متاسفانه مقاله ندارم از این بابت خیلی نگرانم!
    6) دو سال واندی سابقه ی کاری دارم که نه ماهش را تو یک شرکت کار کردم بقیشو پروژه ای کار کردم با یک شرکت دیگه.
    7) بیشتر دوست دارم UC Irvine, Georgia Tech, Maryland Colledge Park, Texas Dallas, ... منتها دانشگاه های پایین تر هم زمینه ی کاریشون خووب باشه و صدالبته در شهر خوبی هم از نظر هزینه و حمعیت و موقعیت کاری و ...باشند قطعا مد نظرم هست. ( حتما full fund)
    8) بیشتر در زمینه ی پردازش دیجیتال با کاربرد پزشکی
    9) Fall 2015
    خیلی ممنون میشم کمک کنید.
    فقط یک سوال هم خارج از موضوع دارم ممنون میشم اگر این را هم جواب بدید.
    - من دو سال و نیم پیش فارق التحصیل شدم به نظرتون ریکام اساتید لیسانس (که بیشتر از اونها هم میتونم بگیرم چون استادای خودم تو ارشد ماشالله بدقلقن یکیشونم که رسما اعلام کرده امسال به هیچ کس ریکام نمیدم!!) ارزش داره با این زمانی که گذشته؟
    ویرایش توسط b_rezaei : August 31st, 2014 در ساعت 09:01 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)