صفحه 245 از 245 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,443 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط avalanche_90 نمایش پست ها
    سلام..
    ببخشید تو رو خدا کمکم کنین !!
    لیسانس سخت افزار دانشگاه علوم و فنون مازندران معدل 13
    فوق لیسانس دانشگاه گیلان مهندسی IT- گرایش شبکه معدل 17.53(هنوز دفاع نکردم)
    مقاله خارجی ISi و IF =1
    داخلی 1 : هفته پژوهش گیلان
    آیلتس آخرین بار 6 بود که دوباره دارم میخونم که امتحان بدم
    یه پروژه دیگه هم دارم کار میکنم طراحی پروتکل
    از پایان نامه ام هنوز مقاله ندادم !
    شانسی دارم ... فاند حتما میخوام
    جای دانشگاه مهم نیست
    مقطع PHD
    برای IELTS حداقل 7 و GRE حدود 320 با کوانت بالای 168 تلاش کنید. اگر این نمره ها رو داشته باشید امکانش هست بتونید از دانشگاه های بالای 100 پذیرش بگیرید. برای فاند هم تا حدی به شانس و نمره ی اسپیکینگ و همچنین نحوه ی ارتباط با اساتید دانشگاه مقصد بستگی داره.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudgh1990 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من لیشانس میکروبیولوژی با معدل 14 دارم راستش قصد دارم رشتمو عوض کنم و از اول برم پزشکی بخونم
    با توجه به وضعیت متوسط تحصیلی من در دوران دیپلم آیا امتحان SAT میتونه بهم کمک کنه
    ممنون میشم کسی کمکم کنه پ
    پزشکی در امریکا از بعد از لیسانس شروع میشه. به SAT هم احتیاج نداره باید MCAT بدهید. تاپیک رشته پزشکی روی این فروم را چک کنید اطلاعات کاملی هست.

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

پیش فرض بست شدن موضوع

دوستان و همراهان گرامی،

با توجه به این که مهلت اقدام برای گرفتن پذیرش در نیم‌سال پاییز 2015 در تعداد زیادی از دانشگاه‌های آمریکا به پایان رسیده و هم‌چنین مهلت اقدام برای نیم‌سال بهار 2016 در بسیاری از دانشگاه‌ها به زودی فرا می‌رسد، این موضوع بسته می‌شود. توجه فرمایید که هدف از این گونه موضوع‌ها دادن مشورت به کاربران برای برنامه‌ریزی هر چه بهتر است و از آنجا که برنامه ریزی برای ارتقای مهارتهایی همچون زبان، نیازمند وقت بیشتر است، موضوع جدید ایجاد شده است. با این حال، اگر هنوز دوستانی هستند که قصد دارند برای پاییز 2015 اقدام کنند، می‌توانند از موضوع جدید استفاده کنند.

لطفاً شرایط خود برای گرفتن پذیرش در نیم‌سالهای بهار و پاییز 2016 را در این موضوع مطرح نمایید.

با سپاس از همکاری شما،
    !Never Give Up

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)