صفحه 10 از 245 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس ریاضی علم و صنعت 16.09
    فوق لیسانس امیر کبیر 15.72
    تافل 91
    gre 304 145 159 2.5
    gre subject 690
    مقاله :-
    شما با این رزومه اگر با اساتید تماس داشته باشین قطعا برای رنکهای 70-100 امید دارین.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    با سلام
    ۱- علم و صنعت + مکانیک + 16
    ۲- علم و صنعت + بیومکانیک + 17.30
    ۳- تافل 103
    ۴- هنوز ندادم ولی خیلی خوب میشم
    ۵- یک مقاله آی اس آی
    ۶- ندارم
    ۷- ----
    ۸- بیومکانیک
    ۹- نیم‌سال اول 2015

با تشکر
    برای کانادا و امریکا (یه جی ار ای بالای 310 هم نیاز دارید) شانس بالایی دارید.تماس با اساتید ضروریه/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    شما با این رزومه اگر با اساتید تماس داشته باشین قطعا برای رنکهای 70-100 امید دارین.
    با تشکر از وقت گذاشتن دوستان عزیز
    شاید جواب دوستمون ucb در مورد اینکه رزومه ی قوی ندارم درست باشه چون من برای 2014 از دانشگاههای 50 تا 500 اقدام کردم و مکاتبه کردم فقط دانشگا هها که همگی بین 300 تا 500 رنک دارن جواب مثبت و امیدوار کننده دادند(منظورم با احتمال فاند TA)
    منتهی من با توجه به به سنم که 30 هستش و از ارشدم 5 سال می گذره و اینکه وقت کافی برای تقویت رزومم ندارم این دانشگاهه رو اقدام کردم:
    IIT(Illinois Institue of Tech), The University of Mississippi, saint Louis ,Missouri Institue of Tech, Clarkson and North Dakota State University
    راستی این رو هم بگم که یکی از دوستانم دو سال پیش برای تگزاس آرلینگتون اقدام کرد و رفت منتهی قبل از رفتن یه تافل 100 گرفت و رفت اونجا از سطح دانشگاه راضی نبود و با مکاتبه در ترم دوم به دانشگاه پردو نقل مکان کرد -راستش منم به سرم زده این کار دوستم رو تکرار کنم حالا هم نظرتون درباره دانشگاههی بالا و هم در مورد کار دوستم در تافل مججدد قبل از رفتن بدونم

Junior Member

۱- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامی واحد بوشهر ، مهندسی نرم افزار ، 18.10
    ۲- اگه خدا بخواد سال دیگه قبولم.
    ۳- فکر کنم آیلتس 610 بیارم
    ۴- ندارم
    ۵- 0. تو فکرم که برای فوق شروع کنم مقاله نوشتن.
    ۶- چندتا پروژه بزرگ یکی شبکه یک کشتی بزرگ، یکی شبکه یک دانشکده بزرگ و پشتیبانی چندتا موسسه بزرگ رو داشتم.
    ۷- یکی از خوباش :دی
    ۸- مهندسی نرم افزار اولویت... اگر نشد گرایشهای آی تی مثل شبکه هم خوب هست.
    ۹- فرقی ندارد.
    ۱۰- دوستان راهنمایی بفرمایید که من واسه ارشد برم یا دکترا. من خرداد 93 لیسانسم با این معدلی که گفتم تمومه. برای ارشد هم احتمالا بدون کنکور قبولم خود دانشگاه آزاد، اما میخونم برای دولتی. سربازی هم معاف شدم.

1. دانشگاه زنجان ،لیسانس مترجمی زبان انگلیسی، معدل 17.52
    2.دانشگاه تبریز ، ارشد (شیوه آموزش محور) آموزش زبان انگلیسی، معدل 17.19
    3. تافل 101 . speaking 27, listening 25, writing 29, reading 20
    4. جی آر ای writing 3.5 , quant 141, verbal 146 ( میدونم نمرم افتضاحه)
    5. 1 مقاله بین المللی ولی ISI نیست
    6. 7 سال سابقه ی تدریس. تافل iBT هم تدریس میکنم. به صورت بیمه و مکتوب سابق کارم شاید بشه 2 سال.

میشه راهنمایی کنید؟ آمریکا مد نظرم هست برای دکترای زبان.

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh71133 نمایش پست ها
    1. دانشگاه زنجان ،لیسانس مترجمی زبان انگلیسی، معدل 17.52
    2.دانشگاه تبریز ، ارشد (شیوه آموزش محور) آموزش زبان انگلیسی، معدل 17.19
    3. تافل 101 . speaking 27, listening 25, writing 29, reading 20
    4. جی آر ای writing 3.5 , quant 141, verbal 146 ( میدونم نمرم افتضاحه)
    5. 1 مقاله بین المللی ولی ISI نیست
    6. 7 سال سابقه ی تدریس. تافل iBT هم تدریس میکنم. به صورت بیمه و مکتوب سابق کارم شاید بشه 2 سال.

میشه راهنمایی کنید؟ آمریکا مد نظرم هست برای دکترای زبان.
    دوست عزیز من خودم دانشگاه زنجانی ام البته یک رشته دیگه و خوشحالم بچه های زنجان.....
    دو نکته اینجا در مورد شما وجود داره:1- با این جی ار ای اصلا نمیتونید به امریکا فکر کنید،من در تاپیک سال گذشته مربوط به نمرات جی ار همین فروم مطلبی گذاشتم که حداقل نمره ی جی ار ای برای رشته های این چنینی بالای 315-320. پس....؟؟؟؟
    اگر پذیرش بگیرید باید ببینید بهتون فاند میدن یا نه.که خیلی بعید و سخته. و مهمترین مطلب بحث ویزاس که برای بچه هایی که برای زبان میرن مشکلات خاض خودش رو داره.
    موفق باشید

1.کارشناسی روانشناسی بالینی -دانشگاه شاهد تهران
    2.دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز-روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
    20 مقاله کنفرانس داخلی
    4 مقاله کنفرانس خارجی
    1 مقاله علمی پژوهشی
    دانشجوی ترم 2 ارشدم ولی پروپزالمو شروع کردم و استادا تایید کردند که موضوع خوب و بکریه و حتما میشه ازش idi چاپ بشه.
    متاهلم همسرم دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
    فاند حتما داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط psychologyc نمایش پست ها
    1.کارشناسی روانشناسی بالینی -دانشگاه شاهد تهران
    2.دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز-روانشناسی بالینی کودک و نوجوان
    20 مقاله کنفرانس داخلی
    4 مقاله کنفرانس خارجی
    1 مقاله علمی پژوهشی
    دانشجوی ترم 2 ارشدم ولی پروپزالمو شروع کردم و استادا تایید کردند که موضوع خوب و بکریه و حتما میشه ازش idi چاپ بشه.
    متاهلم همسرم دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
    فاند حتما داشته باشه
    کشور مد نظرتون . معدلاتون رو نفرمودین دوست عزیز.برای امریکا نیاز به جی ار ای هم دارین.برای سایر کشورها نیاز به یه تافل بالای 85 یا آیلتس 7 دارین. مقالات داخلی زیاد مهم نیست ولی انگلیسی زبانها مهم و راهگشاست.

چقدر خوب نا امید میکنید. کل اپلیکیشن که فقط روی جی آر ای نمیچرخه.
    دوست عزیز نا امید کردن و گفتن واقعیت خیلی با هم فرق داره.ببینید شما گفتین امریکا،اگر شما کشورهای دیگه رو فرموده بودین اصلا نمره ی جی ار ای شما در رزومه ی شما اضافه بود و میتونستین پاکش کنید.ولی امریکا قدم اول جی ار ای هستش،یعنی بدون داشتن نمره جی ار ای و مینیممش پرونده شما از نخستین غربال که گرجوئیت اسکول هستش،اصلا عبور نمیکنه که به گروه برای بررسی برسه.پس ببینید اینجا به شما واقعیات گفته میشه تا با دست پر اقدام کنید.در ضمن چرا ناامید؟؟؟ این که چیزی نیست شما میتونید با تلاش نمره ی خوب بیارید و اقدام کنید،خدا رو شکر رشته تون زبانه که،باید راهش رو خیلی خوب بدونید.

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

چقدر خوب نا امید میکنید. کل اپلیکیشن که فقط روی جی آر ای نمیچرخه.
    شما همه چیزتون خوبه به غیر از GRE.

به GRE به چشم یک فرصتی نگاه کنید که می تونید باهاش خیلی راحت پذیرش و فاند رو جور کنید. سعی کنید با توجه به رشته اتون وربال رو به 155 برسونین که مطمئناً براتون سخت نیست! فکر می کنم یه ذره همت کنید ریاضر رو هم به 160 برسونید دیگه خیلی خوب باشه.

گودلاک!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)