صفحه 102 از 245 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام و احترام
    1- دانشگاه تهران-مهندسی شیمی-16.08
    2- دانشگاه تهران-مهندسی شیمی گرایش فراوری و انتقال گاز-18.53 (رتبه اول گرایش)
    3- هنوز آزمون ندادم ولی تصور میکنم با توجه به پایه خوبی که دارم تافل IBT رو بالای 100 بشم
    4- هنوز آزمون ندادم
    5- یک مقاله کنفرانس بین المللی، یک مقاله علمی - پژوهشی (ISC) بین المللی نمایه شده در Scopus، یک مقاله ISI سابمیت شده
    6- یک سال و شش ماه در شرکت توربوکمپرسور نفت تهران بودم و نامه‌ای مبنی بر مشارکت در یک پروژه EPC که البته به زبان فارسی هست و نمیدونم به دردم میخوره یا نه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    7- University of Texas Austin
    Michigan State University
    UCLA
    University of Utah
    University of California, Santa Barbara
    University of Colorado Boulder
    University of Delaware
    Oklahama State University
    University of Illinois Urbana Champion
    University of Rice
    8- مهندسی گاز طبیعی و یا تبدیل گاز و هیدروکربن ها به مواد با ارزش افزوده بالا (reaction engineering)
    9- پاییز

Senior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط sehsan نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    1- دانشگاه تهران-مهندسی شیمی-16.08
    2- دانشگاه تهران-مهندسی شیمی گرایش فراوری و انتقال گاز-18.53 (رتبه اول گرایش)
    3- هنوز آزمون ندادم ولی تصور میکنم با توجه به پایه خوبی که دارم تافل IBT رو بالای 100 بشم
    4- هنوز آزمون ندادم
    5- یک مقاله کنفرانس بین المللی، یک مقاله علمی - پژوهشی (ISC) بین المللی نمایه شده در Scopus، یک مقاله ISI سابمیت شده
    6- یک سال و شش ماه در شرکت توربوکمپرسور نفت تهران بودم و نامه‌ای مبنی بر مشارکت در یک پروژه EPC که البته به زبان فارسی هست و نمیدونم به دردم میخوره یا نه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    7- University of Texas Austin
    Michigan State University
    UCLA
    University of Utah
    University of California, Santa Barbara
    University of Colorado Boulder
    University of Delaware
    Oklahama State University
    University of Illinois Urbana Champion
    University of Rice
    8- مهندسی گاز طبیعی و یا تبدیل گاز و هیدروکربن ها به مواد با ارزش افزوده بالا (reaction engineering)
    9- پاییز
    شما بهتره که زمینه مورد علاقه برای گرفتن پذیرش را تغییر بدید و کلا gas را حذف کنید٬ چون پذیرش هم بگیرید ٬ ویزا نمیدن٬ کلا نفت و گاز شامل بند 501 میشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%DB%8C%D9%84)

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

سلام دوستان.من دانشجوى سال ٣ ميكروبيولوژى دانشگاه شهيد بهشتى هستم. معدلم ١٨ و تا آخر كارشناسى به ١٨.٥ ميرسونمش. توى آزمايشگاه يكى از اساتيد مشغول كار تحقيقاتى هم هستم كه ميتونه به مقاله برسه.يه تأليف و يه ترجمه هم در دست كار دارم كه تا سال ديگه چاپ ميشن.آيا واقع بينانه ميتونم از دانشگاه هاى top 10 مثل MIT, Harvard يا Stanford واسه ارشد پذيرش با فاند بگيرم؟ چه چيزاى ديگه اى لازم دارم تا تو اين ٢ سال باقى مونده فراهم كنم؟چه نمره زبان،GRE و كلا چيز ديگه اى لازم دارم؟ممنون ميشم راهنمايى كنيد.

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوى سال ٣ ميكروبيولوژى دانشگاه شهيد بهشتى هستم. معدلم ١٨ و تا آخر كارشناسى به ١٨.٥ ميرسونمش. توى آزمايشگاه يكى از اساتيد مشغول كار تحقيقاتى هم هستم كه ميتونه به مقاله برسه.يه تأليف و يه ترجمه هم در دست كار دارم كه تا سال ديگه چاپ ميشن.آيا واقع بينانه ميتونم از دانشگاه هاى top 10 مثل MIT, Harvard يا Stanford واسه ارشد پذيرش با فاند بگيرم؟ چه چيزاى ديگه اى لازم دارم تا تو اين ٢ سال باقى مونده فراهم كنم؟چه نمره زبان،GRE و كلا چيز ديگه اى لازم دارم؟ممنون ميشم راهنمايى كنيد.
    اگه واقع بینانه بخوایم نگاه کنیم، بله. معدلتون خیلی خوبه و برای اینکه شانستون رو بالا ببرید، باید تافل و gre تون خیلی خوب باشه. (بالای 110 و حدود 330) توی این دو سال روی این موضوع تمرکز کنید. همچنین به همکاریتون با استادتون ادامه بدید چون مقاله ی معتبر میتونه خیلی بهتون کمک کنه و همچنین recom ای که از این استاد میگیرید هم میتونه گواهی باشه بر توانایی های شما.
    در مورد رنک هم براساس رشته ی خودتون دسته بندی کنید. مثلا MIT در رشته های مهندسی شماره یکه ولی ممکنه در بعضی رشته ها 10-12 باشه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

سلام دوستان
    برای پذیرش دکترا با فاند رشته مکانیک برای تاپ 10 چه نمره GRE , TOEFL لازمه؟
    فوق را از آمریکا با معدل 4.0 گرفتم. 2 تا مقاله کنفرانس آمریکا و یه ژورنال دارم.
    تافل و GRE قبلا داشتم اما منقضی شدن!!

این دومین باره که دارم پست میذارم لطف گنید حد اقل یه نظری بدید. نکنه همه فقط توی مهندسی اکسپرت هستین؟
    لیسانس سلولی مولکولی با گرایش ژنتیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶.۶۵

ارشد ژنتیک دانشگاه گیلان با معدل ۱۷.۶۰
    دانشجوی ترم دوم دکترا هم هستم اما نمیدونم اینو مطرح کنم یا نه. چون نمیتونم ترنسکریپت رسمی بهشون بدم تا وقتی که درسم تموم نشه. در این مورد راهنمایی کنین ممنون میشم.
    IELTS writing 7, Speaking 7.5, Reading 8, Listening 8.5 with an overall of 8
    GRE revised general, Verbal 151, Quant 156, Writing 4
    ۲ تا کنفرانس بین المللی دارم اما خودم نرفتم استادم رفته ولی توی کتاب ابسترکت چاپ شده. یک کنفرانس داخلی + یک مقاله ISI درحال داوری ایشالا همین روزا اکسپت میشه و دو تا دیگه هم به زودیسابمیت میشه
    دوست دارم روی دیابت کار کنم چون تز ارشدم روی دیابت بوده الیته کاملا به سرطان هم مربوطه و روی سرطان هم دوست دارم کار کنم.
    دانشگاه‌های مورد نظرم Ohio State, Cincinnati, UC Irvine, UC Davis, Iowa State, Washington
    البته هر جا باشه فاند داشته باشه میرم. دوست دارم PhD پذیرش بگیرم اما اگه ارشد هم باشه با فاند کامل میرم.
    پارسال هم کلی دنبال کانادا بودم اما فاند گیرم نیومد و میتونم از استاد کانادایی هم رفرنس بهشون ارائه بدم.
    اگه ژاندویه باشه که ایده آله اما اگه فاند خوب باشه سپتامبر هم راضی ام
    سابقه کار ندارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط genetician نمایش پست ها
    این دومین باره که دارم پست میذارم لطف گنید حد اقل یه نظری بدید. نکنه همه فقط توی مهندسی اکسپرت هستین؟
    لیسانس سلولی مولکولی با گرایش ژنتیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶.۶۵

ارشد ژنتیک دانشگاه گیلان با معدل ۱۷.۶۰
    دانشجوی ترم دوم دکترا هم هستم اما نمیدونم اینو مطرح کنم یا نه. چون نمیتونم ترنسکریپت رسمی بهشون بدم تا وقتی که درسم تموم نشه. در این مورد راهنمایی کنین ممنون میشم.
    IELTS writing 7, Speaking 7.5, Reading 8, Listening 8.5 with an overall of 8
    GRE revised general, Verbal 151, Quant 156, Writing 4
    ۲ تا کنفرانس بین المللی دارم اما خودم نرفتم استادم رفته ولی توی کتاب ابسترکت چاپ شده. یک کنفرانس داخلی + یک مقاله ISI درحال داوری ایشالا همین روزا اکسپت میشه و دو تا دیگه هم به زودیسابمیت میشه
    دوست دارم روی دیابت کار کنم چون تز ارشدم روی دیابت بوده الیته کاملا به سرطان هم مربوطه و روی سرطان هم دوست دارم کار کنم.
    دانشگاه‌های مورد نظرم Ohio State, Cincinnati, UC Irvine, UC Davis, Iowa State, Washington
    البته هر جا باشه فاند داشته باشه میرم. دوست دارم PhD پذیرش بگیرم اما اگه ارشد هم باشه با فاند کامل میرم.
    پارسال هم کلی دنبال کانادا بودم اما فاند گیرم نیومد و میتونم از استاد کانادایی هم رفرنس بهشون ارائه بدم.
    اگه ژاندویه باشه که ایده آله اما اگه فاند خوب باشه سپتامبر هم راضی ام
    سابقه کار ندارم.
    lمعدل و نمرات خوبی دارین، ولی بخش کوانت برای رقابت و گرفتن فاند خیلی مهم. درگیر کار تحقیقاتی باشید و مقاله بیشتری چاپ کنید. پذیرش را محدود به چند دانشگاه نفرمایید. سرچ کنید چه دانشگا ها بیشتر روی سرطان کار میکنن و لی ایمیل زدن به تمام دانشگاها و اساتید را فراموش نکنید. دانشگا های جنوب امریکا را بیشتر مد نظر قرار بدین، از دوستان هم رشته ای که پذیرش دارند کمک بگیرید، من کاربر polarstar29را تو فرم باکو دیدم.never give up
    از دکترا ایران هیچ جا صحبت نکنید. پون منفی

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    اگه واقع بینانه بخوایم نگاه کنیم، بله. معدلتون خیلی خوبه و برای اینکه شانستون رو بالا ببرید، باید تافل و gre تون خیلی خوب باشه. (بالای 110 و حدود 330) توی این دو سال روی این موضوع تمرکز کنید. همچنین به همکاریتون با استادتون ادامه بدید چون مقاله ی معتبر میتونه خیلی بهتون کمک کنه و همچنین recom ای که از این استاد میگیرید هم میتونه گواهی باشه بر توانایی های شما.
    در مورد رنک هم براساس رشته ی خودتون دسته بندی کنید. مثلا MIT در رشته های مهندسی شماره یکه ولی ممکنه در بعضی رشته ها 10-12 باشه.
    با تشكر از راهنماييتون.MIT لامصب همه جا تاپه تو رشته ما هم تحقيق كردم فكر مي كنم جزء ٥تاي اوّله. تافل بالاي ١١٠ كه ديگه خيلي زياده كه :-s جداً لازمه؟؟ در ضمن استاد من تمام مدارج تحصيليشو دانشگاه تهران گرفته.به نظر شما ريكام اين استاد ارزش بيشتري داره يا كسي كه كلاً UBC درس خونده ولي فيلد كاريش نزديكي كمتري با شما داره؟ راستي واسه GRE مورد نظر چقدر وقت لازم دارم؟؟ اصلا كدوم دانشگاه هاي top 10 به ما بهتر پذيرش و فاند ميدن؟؟ببخشيد خيلي سوال كردم ديگه :-S اميدوارم پستم پاك نشه

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    با تشكر از راهنماييتون.MIT لامصب همه جا تاپه تو رشته ما هم تحقيق كردم فكر مي كنم جزء ٥تاي اوّله. تافل بالاي ١١٠ كه ديگه خيلي زياده كه :-s جداً لازمه؟؟ در ضمن استاد من تمام مدارج تحصيليشو دانشگاه تهران گرفته.به نظر شما ريكام اين استاد ارزش بيشتري داره يا كسي كه كلاً UBC درس خونده ولي فيلد كاريش نزديكي كمتري با شما داره؟ راستي واسه GRE مورد نظر چقدر وقت لازم دارم؟؟ اصلا كدوم دانشگاه هاي top 10 به ما بهتر پذيرش و فاند ميدن؟؟ببخشيد خيلي سوال كردم ديگه :-S اميدوارم پستم پاك نشه
    هر دو خوبن. در مورد استادا مهمه که خودشون آدمای معتبری باشن و اینکه شما رو هم به خوبی بشناسن. شما 3تا رفرنس باید داشته باشی پس هر دوی این استادا میتونن بهتون کمک کنن.
    در مورد GRE و تافل هم بله. حتی شاید بالاترش لازمه چون برای این دانشگاها همه ی دانشجوها از همه ی کشورها درخواست میفرستن پس شما باید با بهترینا در دنیا رقابت کنید. بستگی به سطح زبانتون داره. اگه متوسط رو به بالا باشید با یک سال تلاش مداوم میسر هست این نمره ها. اگه برای 2017 میخواین اقدام کنین که 2سال وقت دارید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

باسلام
    دانشجوی مهندسی الکترونیک دانشگاه شهرستان
    معدل 17.6
    تافل 118 دارم
    gre ندارم
    دوتا مقاله دارم یکیش توی کنفرانس های داخلی مطرح شده و یکی اش هم خارجی
    که مقاله دوم تز ارشد یکی از دوستان بود که به من داده شد و من به عنوان پروژه کارشناسی انجامش دادم و به نتیجه رسوندمش و از توش مقاله در اوردم
    و یک کار نیمه تمام با بچه های کارشناسی ارشد انجام دادم و به علت کمبود بودجه کار تعطیل شد(قسمت الکترونیک اش رو به اتمام رسوندم که در صورت اتمام پروژه اسمم به عنوان نفر دوم مقاله چاپ می شد)
    کلی کار عملی مرتبط با رشته انجام دادم در زمینه رباتیک و کنترل و الکترونیک دیجیتال

رتبه کارشناسی ارشدم هم 36 شد

خدمت هم نرفته ام
    به نظر شما برای دایرکت پی اچ دی اقدام کنم یا کارشناسی ارشد رو اینجا بگیرم از دانشگاهی مثل شریف یا تهران یا پلی تکنیک و بعد از خدمتتم برای ادامه تحصیل اقدام کنم ؟در چه کدم یک از این حالت ها شناس بیشتری دارم
    دانشگاه های مقصدم هم
    دانشگاه های top 10 مد نظرم هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)