صفحه 107 از 245 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- کارشناسی مهندسی مکانیک - خواجه نصیر - معدل :16.83 ( دو ترم first rank دانشکده - معدل : 19.03 & 19.41 و معدل دو سال آخر : 17 - البته هنوز یک ترم دیگه باقی مونده ) - زبان هنوز امتحان ندادم ، ولی 100% ایلتس بالای 6.5 - در مورد GRE ولی نظری ندارم- 1 کنفرانس (داخل ایران) البته با ایندکس IEEE از پایان نامه دارم ، یک کنفرانس بین المللی هم دارم سابمیت می کنم و تا زمان دفاع ( حدودا آبان ) یک ژورنال سابمیت شده خواهد بود که خوب البته معلوم نیست که کی اکسپت بشه دیگه و اینگه به ددلاین ها برسه یا نه. بجز پایان نامه ، یکی دو مورد کار پژوهشی دیگه هم با دو نفر دیگه از اسانید دانشکده انجام دادم از یکی از اون کار ها که رو ایمپلنت های دندان انجام شده ، یه ژورنال سابمیت هست ولی اکسپت نشده هنوز. تمامی مقالات هم نفر اول هستم.- کارآموزی مرکز تحقیقات ایران خودرو ( مدل سازی فرمان هیدرولیک سمند) / مدرس C++ در انجمن علمی دانشگاه / یک سال همکاری با یک پروژه تحقیقاتی در آزمایشگاه یکی از اساتید( کد سناریو نویسی برای شبیه ساز رانندگی ) - دو سال و نیم RA یکی از اساتید ( البته در زمینه ی دینامیک و کنترل و رباتیک ) - TA فیزیک مکانیک ، مقاومت مصالح و ارتعاشات مکانیکی ، طراحی اجزا و محاسبات عددی- ترجیحا دانشگاه های رنک زیر 100 امریکا و اینکه آیا شانسی برای دکترای مستقیم هم دارم ؟- زمینه ی مورد علاقه :بایو مکانیک - مشخصا مدلسازی بافت نرم قلب و عروق هست ( Cardiovascular soft tissue modeling ) - موضوع پایان نامه ام هم مدلسازی عملکرد دینامیکی دریچه میترال قلب ۸ - Fall 20159- معدل دیپلم 19.46 - داوری یک مسابقه درون دانشگاهی - نرم افزار های کاربردی زمینه ی تحقیقاتی خودم رو تا حد خوبی مسلط هستم ( مثل LS-Dyna & Ansys-WB & Abaqus & Solid Works & Working model )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فتونیک-الکترونیک__پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره شناسی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط zebarjadi نمایش پست ها
    دوستانی که قصد گرفتن پذیرش برای نیم‌سالهای تحصیلی بهار یا پاییز ۲۰۱۵ از دانشگاه‌های آمریکا را دارند می‌توانند از این موضوع برای گرفتن مشورت برای یک برنامه‌ریزی مدون استفاده کنند. از دوستان باتجربه خواهشمندم در برنامه‌ریزی و پاسخ به سوالات همکاری بفرمایند.

لطفا دوستانی که نیاز به مشورت دارند، فقط از الگوی زیر استفاده نمایند:

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند.
    ۶- سابقه کار مرتبط
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)

توجه: در صورت نداشتن نمرات زبان آیلتس، تاقل یا GRE می‌توانید تقریبی از نمره‌هایی که می توانید بیاورید، ارائه نمایید. هم‌چنین ذکر هر چه دقیق‌تر شرایط، به ارزیابی بهتر و کارآمد‌تر شرایط شما و پیشنهادهای متناسبتر کمک می‌کند؛ پس لطفاً شرایط خود را به صورت دقیق بنویسید.

لطفاً توجه فرمایید که سوال‌های نامرتبط (مانند شانس پذیرش از کشورهای دیگر) و ارسالهای خارج از الگو حذف خواهند شد. برای سوالهای دیگر در این رابطه، از انجمن پذیرش و یا انجمن گرفتن کمک هزینه استفاده بفرمایید.

لطفاً اگر نظر متفاوتی در مورد شرایط یکی از کاربران دارید، در پاسخ به ارسال آن کاربر بیان بفرمایید و از بحث با دیگر دوستان در مورد نظرهایشان، پرهیز نمایید. هم‌چنین از ارسال نوشه جدید تنها به منظور تایید، تاکید، تشکر و تبریک جداً خودداری بفرمایید.

برای مطالعه‌ی موضوع "شانس پذیرش و بورس از دانشگاههای آمریکا برای Fall 2014" روی عنوان کلیک کنید.

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما عزیزان،
    با سلام
    1. دانشگاه ارومیه + فیزیک حالت جامد + 12.68
    2.دانشگاه تبریز + فتونیک + 16.65
    3. تافل ای بی تی 90
    4.GRE ندارم ولی میخوام بگیرم
    5. 1 مقاله ISI دارم و یه مقاله داخلی
    6. ندارم
    7. کالیفرنیا و مریلند و کلرادو
    8. زمینه تحقیقات من high tech هستش و روی سلول خورشیدی و پلاسمون کار میکنم.
    9. میخوام از ترم دوم 2015 برم
    10.. چند کنفرانس داخلی شرکت کردم و جز کمیته اجرایی یک کنفرانس بین المللی بودم.

با‏ ‏سلام‏ ‏‏ ‏کارشناسی‏ ‏دانشگاه‏ ‏آزاد‏ ‏با‏ ‏معدل‏ ‏۱۷.۱۱-رشته‏ ‏مهندسی‏ ‏مکانیک-تافل‏ ۵‏۱۰-جی‏ ‏آر‏ ‏ای‏ ‏کیو:۱۶۸‏ ‏وربال:۱۶۵‏ ‏رایتینگ:‏ ‏۴-‏‏ ‏۳‏ ‏مقاله‏ ‏آی‏ ‏اس‏ ‏آی‏ ‏ژورنال‏ ‏آمریکایی-‏ ‏۴‏ ‏اختراع‏ ‏ثبت‏ ‏شده‏ ‏مربوط‏ ‏به‏ ‏رشته-از‏ مستر‏ ‏برای‏ ‏‏دانشگاه‏ ‏های‏ ‏هم‏ ‏رنک‏ ‏استنفورد‏ ‏پذیرش‏ ‏فول‏ ‏فاند‏ ‏می‏ ‏خوام،یو‏ ‏سی‏ ‏ال‏ ‏ای‏ ‏چطور؟‏ ‏-‏ ‏همچنین‏ ‏کار‏ ‏آموزی‏ ‏در‏ ‏شرکت‏ ‏ملی‏ ‏حفاری‏ ‏ایران‏ ‏با‏ ‏چند‏ ‏کار‏ ‏ترجمه‏ ‏-‏ ‏لطفا‏ ‏جواب‏ ‏بدید‏ ‏مهمه...

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzone نمایش پست ها
    با‏ ‏سلام‏ ‏‏ ‏کارشناسی‏ ‏دانشگاه‏ ‏آزاد‏ ‏با‏ ‏معدل‏ ‏۱۷.۱۱-رشته‏ ‏مهندسی‏ ‏مکانیک-تافل‏ ۵‏۱۰-جی‏ ‏آر‏ ‏ای‏ ‏کیو:۱۶۸‏ ‏وربال:۱۶۵‏ ‏رایتینگ:‏ ‏۴-‏‏ ‏۳‏ ‏مقاله‏ ‏آی‏ ‏اس‏ ‏آی‏ ‏ژورنال‏ ‏آمریکایی-‏ ‏۴‏ ‏اختراع‏ ‏ثبت‏ ‏شده‏ ‏مربوط‏ ‏به‏ ‏رشته-از‏ مستر‏ ‏برای‏ ‏‏دانشگاه‏ ‏های‏ ‏هم‏ ‏رنک‏ ‏استنفورد‏ ‏پذیرش‏ ‏فول‏ ‏فاند‏ ‏می‏ ‏خوام،یو‏ ‏سی‏ ‏ال‏ ‏ای‏ ‏چطور؟‏ ‏-‏ ‏همچنین‏ ‏کار‏ ‏آموزی‏ ‏در‏ ‏شرکت‏ ‏ملی‏ ‏حفاری‏ ‏ایران‏ ‏با‏ ‏چند‏ ‏کار‏ ‏ترجمه‏ ‏-‏ ‏لطفا‏ ‏جواب‏ ‏بدید‏ ‏مهمه...
    شما بیشتر نگران ویزا باید باشی تا پذیرش و فاند
    با اساتید دانشگاهای top 10 وارد مکاتبه بشید و مطمئنا حداقل یکی دوتاشون به شما اطمینان میدن که پذیرش و فاند میگیرید. برای همون یکی دوتا دانشگاه اپلای کنید و پولتونو برای دانشگاهای حروم نکنید
    فقط اون بخش کارآموزیتون فکر کنم دردسر بشه. کلا نیارید بهتره به نظرم. من واضحات رو خدمتتون گفتم، توضیحات بیشتر رو جناب Mechatronic بهتر میتونن بیان کنن.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzone نمایش پست ها
    رزومۀ شما به طور بالقوه، برای همۀ دانشگاه های تاپ امریکا، شانس پذیرش فول فاند (چه ارشد و چه دکترای مستقیم) رو داره.

اما بررسی چند نکته:

1- موارد معدودی از دانشگاه های امریکا، به خاطر مسائل مربوط به تحریم، به ایرانی ها پذیرش نمیدند که باید اونها رو از لیست خودتون کنار بگذارید؛
    2- مواردی از دانشگاه های تاپ امریکا، روی دانشگاه مقطع پیش شما حساس هستند که ممکنه شما در اون دانشگاه ها، به مانع بر بخورید؛ هر چند که قطعی نیست.
    3- مواردی از دانشگاه های تاپ امریکا، توصیه میکنند که علاوه بر GRE جنرال، GRE سابجکت ریاضی هم ارائه بشه؛ مثلاً دانشکدۀ مهندسی هاروارد.
    4- کیفیت SoP شما برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ، خیلی مورد توجه هست.
    5- کیفیت توصیه نامه ها هم مثل بند 4.
    6- رایزنی شما با استادهای مورد نظر، میتونه کمک کنه تا دچار پر شدن ظرفیت نشید؛ پس سعی کنید با توجه به در اختیار بودن تمام نمره ها، در اولین فرصت مناسب، با استادها مکاتبه کنید.
    7- مطمئن نیستم که محل انجام کارآموزی، براتون مشکلزا باشه یا نه. علی الحساب، حرفی ازش نزنید چون گفتنش چندان هم پوئن ویژه ای نیست. شما از GRE نمره ای گرفتید که اساساً بی نیاز هستید از ذکر محل کارآموزی.
    8- منظورتون از دانشگاه های هم رنک استنفورد چیه؟ به نظر من، رزومۀ شما میتونه پذیرش فول فاند ارشد یا دکترای مستقیم از top 20 بگیره.

سؤال دیگری هست که بی جواب مونده باشه و به این تاپیک بخوره؟
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member yasi1989h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    َArchitecture

سلام دوستان
    1)ارشد: علوم و تحقیقات، معدل بدون پایان نامه: 18.30 نمره پایان نامه رو هنوز به خاطر مقاله نبستم : ۱۷.۷۵ از ۱۸
    2)لیسانس: آزاد گرگان، معدل 17.87
    3) مقالات: یکی ژورنال خارجی که ISC هست نه ISI (نویسنده اول خودم) یکی علمی پژوهشی (نویسنده سوم) به زودی اضافه میشه به مقالاتم
    4) نمره تافل: 82 (R:22 L:17 S:23 w:20)
    5) GRE هنوز ندادم. نظری هم ندارم که چند می تونم بگیرم!!
    6) سابقه کار ندارم
    ۷) تو هر دو مقطع ممتاز بودم
    ۸) ۹۰٪ از نرم افزارهای مربوط به رشته ام رو با مدرک مربوطه اش و نمرات بسیار بالا دارم
    به نظرتون واسه آمریکا شانس گرفتن پذیرش
    با فاند دارم؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi1989h نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1)ارشد: علوم و تحقیقات، معدل بدون پایان نامه: 18.30 نمره پایان نامه رو هنوز به خاطر مقاله نبستم : ۱۷.۷۵ از ۱۸
    2)لیسانس: آزاد گرگان، معدل 17.87
    3) مقالات: یکی ژورنال خارجی که ISC هست نه ISI (نویسنده اول خودم) یکی علمی پژوهشی (نویسنده سوم) به زودی اضافه میشه به مقالاتم
    4) نمره تافل: 82 (R:22 L:17 S:23 w:20)
    5) GRE هنوز ندادم. نظری هم ندارم که چند می تونم بگیرم!!
    6) سابقه کار ندارم
    ۷) تو هر دو مقطع ممتاز بودم
    ۸) ۹۰٪ از نرم افزارهای مربوط به رشته ام رو با مدرک مربوطه اش و نمرات بسیار بالا دارم
    به نظرتون واسه آمریکا شانس گرفتن پذیرش
    با فاند دارم؟
    رشته تون چیه دوست من؟!
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

با سلام

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = کارشناسی نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی 18.21 (کاردانی
    نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی 18.55)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل = ---
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) = ielts 7 ---> writing:6
    speaking:7 listening:7 reading=7
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing = ندارم. گرفتنش چقد کمک میکنه؟
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). = --- ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط = 4 سال برنامه نویسی جاوا
    ۷- دانشگاه های مورد نظر = دانشگاه خاصی رو در نظر ندارم ، آیا فول فاند میشه؟ دکترای پیوسته چطور؟
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه = مرتبط با انفورماتیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه)
    = ---

ممنونم که نظر میدید چون دارم برای آلمان اقدام میکنم ولی آمریکا مگر بشه مسلما بهتره ، بازم ممنون.
    در ضمن متولد 64 هستم 29 سال

Junior Member

با سلام
    1-کاردانی حسابداری(دانشگاه علمی کاربردی)معدل 16/37 کارشناسی حسابداری( دانشگاه آزاد کرج)معدل 16/73
    2-کارشناسی ارشد حسابداری(دانشگاه علوم تحقیقات اراک)معدل 17/75(بدون احتساب نمره دروس اختیاری و نمره پایان نامه در حال نگارش پایان نامه هستم،معدل با احتساب دروس اختیاری 18/29)
    3و4-نمره تقریبی آیلتس 6.5
    5-ندارم
    6- پنج سال سابقه کار مرتبط
    7-فرقی ندارد
    8-گرایشات حسابداری مالی و یا Banking
    9-فرقی ندارد
    10-آیا امکان پذیرش مستر و مطابقت برخی دروس کارشناسی ارشد ایران و خواندن مابقی دروس در امریکا برای دریافت سریع تر مستر وجود دارد؟برام خیلی مهمه که بتونم فاند بگیرم.
    با تشکر

Junior Member yasi1989h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    َArchitecture

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    رشته تون چیه دوست من؟!

سلام ، معماری

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)