صفحه 11 از 245 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    دوست عزیز نا امید کردن و گفتن واقعیت خیلی با هم فرق داره.ببینید شما گفتین امریکا،اگر شما کشورهای دیگه رو فرموده بودین اصلا نمره ی جی ار ای شما در رزومه ی شما اضافه بود و میتونستین پاکش کنید.ولی امریکا قدم اول جی ار ای هستش،یعنی بدون داشتن نمره جی ار ای و مینیممش پرونده شما از نخستین غربال که گرجوئیت اسکول هستش،اصلا عبور نمیکنه که به گروه برای بررسی برسه.پس ببینید اینجا به شما واقعیات گفته میشه تا با دست پر اقدام کنید.در ضمن چرا ناامید؟؟؟ این که چیزی نیست شما میتونید با تلاش نمره ی خوب بیارید و اقدام کنید،خدا رو شکر رشته تون زبانه که،باید راهش رو خیلی خوب بدونید.
    سلام
    درسته كه GRE ارزش بسيار بالايي در امريكا داره اما اينقدر هم كه شما 0-1 بحث ميكني نيست.

• اينطور نيست كه هر كسي از مينيمم دانشگاه كم باشه اصلا از دم در ردش كنن برگرده!
    • ايرانيها عمدتا GRE بالايي ندارند خصوصا قسمت وربال! خيليا وربال نميتونن مينيمم دانشگاه را ميت كنن، خيليا
    • دانشگاههاي آمريكايي خيلي هاشون ميدونن ايرانيها وربال مشكل دارند و بنابراين انعطاف خوبي نشون ميدن
    • دانشگاههاي تاپ (1-10امريكا) شايد به مينيمم ها خيلي پايبند باشن اما در دانشگاههاي ديگه، استاد ميتونه دانشجو را با هر نمره اي پذيرش كنه. شايد در تاپ 1-10 هم بشه اما من نشنيدم اين مسئله رو
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    درسته كه GRE ارزش بسيار بالايي در امريكا داره اما اينقدر هم كه شما 0-1 بحث ميكني نيست.

• اينطور نيست كه هر كسي از مينيمم دانشگاه كم باشه اصلا از دم در ردش كنن برگرده!
    • ايرانيها عمدتا GRE بالايي ندارند خصوصا قسمت وربال! خيليا وربال نميتونن مينيمم دانشگاه را ميت كنن، خيليا
    • دانشگاههاي آمريكايي خيلي هاشون ميدونن ايرانيها وربال مشكل دارند و بنابراين انعطاف خوبي نشون ميدن
    • دانشگاههاي تاپ (1-10امريكا) شايد به مينيمم ها خيلي پايبند باشن اما در دانشگاههاي ديگه، استاد ميتونه دانشجو را با هر نمره اي پذيرش كنه. شايد در تاپ 1-10 هم بشه اما من نشنيدم اين مسئله رو
    تارکان عزیز با تمام احترامی که برای شما بعنوان یک لیدر و پیشکسوت قائلم این صحبت شما رو اصلا تایید نمیکنم.
    من از 8 دانشگاه دو سال قبل بدلیل نداشتن مینیمم جی ار ای رد شدم.نمره ای من با اینکه تغذیه هستم و نمیتونم با فنی ها مقایسه بشم 301 بود. برای مثال من از دانشگاه اورگان استیت مثل اب خوردن ریجکت شدم،با اینکه استادی داشتم که یکسال باهاش ارتباط نزدیک داشتم و بشدت پشتم بود و بیشتر از صد بار با هم صحبت کرده بودیم و حتی فاندم رو هم اکی کرده بود.مثلا میسوری اصلا پرونده منو به دپارتمان نفرستاد. پردو منو بخاطر نیم نمره رایتینگ رد کرد.
    و موارد دیگه....
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

تارکان عزیز با تمام احترامی که برای شما بعنوان یک لیدر و پیشکسوت قائلم این صحبت شما رو اصلا تایید نمیکنم.
    من از 8 دانشگاه دو سال قبل بدلیل نداشتن مینیمم جی ار ای رد شدم.نمره ای من با اینکه تغذیه هستم و نمیتونم با فنی ها مقایسه بشم 301 بود. برای مثال من از دانشگاه اورگان استیت مثل اب خوردن ریجکت شدم،با اینکه استادی داشتم که یکسال باهاش ارتباط نزدیک داشتم و بشدت پشتم بود و بیشتر از صد بار با هم صحبت کرده بودیم و حتی فاندم رو هم اکی کرده بود.مثلا میسوری اصلا پرونده منو به دپارتمان نفرستاد. پردو منو بخاطر نیم نمره رایتینگ رد کرد.
    و موارد دیگه....
    امیر جان بهتره اسم دانشگاه ها رو بگی و در ضمن بگی V و Q چند بودی؟! مثلاً ممکنه 170 و 131 بوده باشه... یا 131 و 170!!! یا 150 و 151!! که با هم دیگه خیلی فرق می کنه!!

دانشگاه ها هم باهم فرق می کنند. مثلاً 90% دانشگاه های خصوصی به مینیمم ها شدیداً حساسند! مثلاً من دوستی دارم که northwestern فوق می خوند و ازش راضی بود استادش... اما به خاطر مینیمم رایتینگ که 4 بود ردش کردند و مجبور شد یک سال علاف بشه تا بتونه دوباره ادمیشن بگیره! من خودم با این که رایتینگ 3 بودم از دانشگاهی که تاکیید کرده بود اپلیکیشن های زیر 4 یا 4.5 رو بررسی نمی کنه ادمیشن گرفتم! جالب اینجاست که ایمیل زدند که شما مینیمم رایتینگ جی آر ای رو ندارید (که منم اصلاً تو سایتشون ندیده بودم و نمیدونستم مینیمم دارند) ولی به خاطر نمره بالای رایتینگ تافل بهتون دادیم!! بعضی دانشگاه های دیگه graduate committee سال به سال عوض میشه... و یک سال به GRE گیرن یه سال نیستند...

خلاصه از این موارد پیش میاد! حالا شاید یکی تافلش خوب نباشه ولی معدلش توپ باشه... اصلاً خفن تری فاکتور این وسط استاده! اگر استاد بخواد حله! فقط بعضی دانشگاه ها پرونده هیی که مینیمم ندارند رو به دست استاد نمیرسونند و اونجاست که تماس با استاد قبل از اپلای کمک می کنه!! خیلی فاکتورهای اینطوری هست.

ولی در مورد اون دوستمون نمره ریاضیشون هیچ جای بحثی نمیذاره ....
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    امیر جان بهتره اسم دانشگاه ها رو بگی و در ضمن بگی V و Q چند بودی؟! مثلاً ممکنه 170 و 131 بوده باشه... یا 131 و 170!!! یا 150 و 151!! که با هم دیگه خیلی فرق می کنه!!

دانشگاه ها هم باهم فرق می کنند. مثلاً 90% دانشگاه های خصوصی به مینیمم ها شدیداً حساسند! مثلاً من دوستی دارم که northwestern فوق می خوند و ازش راضی بود استادش... اما به خاطر مینیمم رایتینگ که 4 بود ردش کردند و مجبور شد یک سال علاف بشه تا بتونه دوباره ادمیشن بگیره! من خودم با این که رایتینگ 3 بودم از دانشگاهی که تاکیید کرده بود اپلیکیشن های زیر 4 یا 4.5 رو بررسی نمی کنه ادمیشن گرفتم! جالب اینجاست که ایمیل زدند که شما مینیمم رایتینگ جی آر ای رو ندارید (که منم اصلاً تو سایتشون ندیده بودم و نمیدونستم مینیمم دارند) ولی به خاطر نمره بالای رایتینگ تافل بهتون دادیم!! بعضی دانشگاه های دیگه graduate committee سال به سال عوض میشه... و یک سال به GRE گیرن یه سال نیستند...

خلاصه از این موارد پیش میاد! حالا شاید یکی تافلش خوب نباشه ولی معدلش توپ باشه... اصلاً خفن تری فاکتور این وسط استاده! اگر استاد بخواد حله! فقط بعضی دانشگاه ها پرونده هیی که مینیمم ندارند رو به دست استاد نمیرسونند و اونجاست که تماس با استاد قبل از اپلای کمک می کنه!! خیلی فاکتورهای اینطوری هست.

ولی در مورد اون دوستمون نمره ریاضیشون هیچ جای بحثی نمیذاره ....
    من نمره ام 144 و 157 و 3 بود و رزومه ی من خیلی خوبه و معدل هام هم 3.42 و 3.72 هستش.توی این 3-4 سال از این موارد زیاد دیدم.ولی کلا به این نتیجه رسیدم که باید مینمم ها رو پاس کنی تا امیدوار باشی.حالا اگه در موارد خاص استاد حمایت کته یا نمره ی فلان پوشش بده و غیره... اینا جز استثناهاس و قانون نیست و نمیشه تعمیمش داد.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Junior Member

اگر برای امریکا جدی هستید تلاش کنید نمره GRE رو خوب بیارید (V+150 Q+168 AW+3.5) بحث کردن هم خیلی کمکی به شما نمیکنه. اگر همین انرژی رو روی آزمون بزارید دور از دسترس نیست

سلام خدمت دوستان عزیز .، من کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دارم تاپیکا روا مطالعه کردم به این نتیجه رسیدم تو‌ رشتهای هنر و دیزاین فاند کمتر و سختر میدن خواستم بپرسم درست فهمیدم یا فرقی‌ نداره با مهندسی ؟ و یه سوال تکنیکی‌ برا اینکه شانسمو تو‌ فاند گرفتن بالا تر ببرم برا آمریکا بهتره یه فوق دیگه بخونم یا نه تو‌ دکترا راحتر می‌شه فاند گرفت برا دکترا اقدام کنم؟ مرسی‌ از راهنمایتون

Junior Member

سلام دوستان یک سوال دارم که خیلی ذهنمو مشغول کرده چون شرایطم یکم عجیبه و با اکثر دوستان متفاوته
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم
    معدل کارشناسیم 19.43 هستش
    نفر اول رشته و همینطور در 13 سال اخیر در دانشگاه هستم
    زبانم اوکی هست اما هنوز امتحان ندادم
    1مقاله isi دارم
    اما یک سوال دارم
    اینکه فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی هستم و نمیدونم که اعتبارش به چه صورت ارزیابی میشه چون توی نتایج پذیرش ندیدم کسی از بچه های علمی کاربردی از آمریکا فاند گرفته باشن
    بنظرتون برای فاند شانس دارم؟
    اگه کسی در مورد این شرایط اطلاعاتی بهم بده واقعا ممنون میشم

من نمره ام 144 و 157 و 3 بود و رزومه ی من خیلی خوبه و معدل هام هم 3.42 و 3.72 هستش.توی این 3-4 سال از این موارد زیاد دیدم.ولی کلا به این نتیجه رسیدم که باید مینمم ها رو پاس کنی تا امیدوار باشی.حالا اگه در موارد خاص استاد حمایت کته یا نمره ی فلان پوشش بده و غیره... اینا جز استثناهاس و قانون نیست و نمیشه تعمیمش داد.
    اسم دانشگاه هایی که رد شدید رو نگفتید....
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط Summit89 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال دارم که خیلی ذهنمو مشغول کرده چون شرایطم یکم عجیبه و با اکثر دوستان متفاوته
    من میخوام برای ارشد اقدام کنم
    معدل کارشناسیم 19.43 هستش
    نفر اول رشته و همینطور در 13 سال اخیر در دانشگاه هستم
    زبانم اوکی هست اما هنوز امتحان ندادم
    1مقاله isi دارم
    اما یک سوال دارم
    اینکه فارغ التحصیل دانشگاه علمی کاربردی هستم و نمیدونم که اعتبارش به چه صورت ارزیابی میشه چون توی نتایج پذیرش ندیدم کسی از بچه های علمی کاربردی از آمریکا فاند گرفته باشن
    بنظرتون برای فاند شانس دارم؟
    اگه کسی در مورد این شرایط اطلاعاتی بهم بده واقعا ممنون میشم
    والا من هم مثل شما نمیدونم چقدر اعتبار داره. ولی می دونم در کنار معدل خیلی بالا و ISI... مطمئناً اگر یک GRE خیلی بالا با ریاضی 170... یا دیگه نهایتاً بالای 166 داشته باشید... شانستون خیلی شدید میره بالا... تنها چیزی که یک هندی... چینی... عرب و ایرانی رو میشه تو اپلیکنت ها باهاش یه مقایسه نسبتاً صحیح کرد قسمت ریاضی GRE هست که برای همه سختیش به یک اندازست!!! پس تمام تلاشتون رو برای یک GRE خیلی خوب بکنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط benmirmiran نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز .، من کارشناسی ارشد طراحی صنعتی دارم تاپیکا روا مطالعه کردم به این نتیجه رسیدم تو‌ رشتهای هنر و دیزاین فاند کمتر و سختر میدن خواستم بپرسم درست فهمیدم یا فرقی‌ نداره با مهندسی ؟ و یه سوال تکنیکی‌ برا اینکه شانسمو تو‌ فاند گرفتن بالا تر ببرم برا آمریکا بهتره یه فوق دیگه بخونم یا نه تو‌ دکترا راحتر می‌شه فاند گرفت برا دکترا اقدام کنم؟ مرسی‌ از راهنمایتون
    قسمت اول سوالتون... بله.. هر جا که صنعت و دولت کمتر پشتش باشه فاندش هم کمتره.

100% تو دوره دکتری شانس فاند بیشتره... و حتی دانشجوهای مهندسی هم مستثنی نیستند!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)