صفحه 15 از 245 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط pandemonium نمایش پست ها
    - دانشگاه آزاد کرج + مهندسی مواد و متالوژی 17.78
    2-؟؟
    3- تافل : 109
    4- gre : 1185
    5- دانشگاه های آمریکا یا کانادا
    6- دو تا مقاله ISI
    من میخوام برای ارشد با فاند اقدام کنم اگه میشه رنک زیر 30 پذیرش بگیرم برای دکترا مستقیم اقدام کنم
    (فاند برام خیلی حیاتیه )
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    لطفاً gre رو تفکیک کنید...

تو این فاصله لینک اول امضا من رو هم با دقت بخونید....
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

مهندسی شیمی -کارشناسی 18.45 تبریز
    ارشد 19.1 تبریز
    TOEFl IBT 97(S:23, W:22, L:27, R:25
    GRE ندارم
    ISI:3 تا، 1:علمی-پژوهشی، 2تا کنفرانس داخلی، 1 :کنفرانس بین المللی، 2 تا مقاله سابمیت ISI و در حال حاضر Under review
    Full Fund Fall 2014
    استعداد درخشان-نفر برتر دانشکده-همه ترم ها الف...
    برای آمریکا شانس پذیرش از کدم دانشگاه ها رو دارم (بخصوص که فعلا GRE ندارم!)؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    من با دانشگاه ارشدتون آشنایی ندارم بهتره بگید رنکش چنده تو خود ترکیه؟
    اما معدل خوبیه... و با شرایط شما من حتی از Texas A&M هم سراغ دارم که گرفته... اما آیلتس رو باید 7 بگیرید!
    بهتون پیشنهاد می کنم برای آمریکا رو رنک 30 تا 80 تمرکز کنید!
    این رنک با گرفتن فاند هستش؟ فول فاند؟ بعد من gre writing ندارم و باید دوباره امتحان بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_shb نمایش پست ها
    مهندسی شیمی -کارشناسی 18.45 تبریز
    ارشد 19.1 تبریز
    TOEFl IBT 97(S:23, W:22, L:27, R:25
    GRE ندارم
    ISI:3 تا، 1:علمی-پژوهشی، 2تا کنفرانس داخلی، 1 :کنفرانس بین المللی، 2 تا مقاله سابمیت ISI و در حال حاضر Under review
    Full Fund Fall 2014
    استعداد درخشان-نفر برتر دانشکده-همه ترم ها الف...
    برای آمریکا شانس پذیرش از کدم دانشگاه ها رو دارم (بخصوص که فعلا GRE ندارم!)؟؟
    واقعاً حیفه بخوای دانشگاه الکی پلکی بری!
    به نظر من سعی کن حسابی بخونی... GRE رو حتماً 170Q و 150V بیاری... مقالاتت هم چاپ بشه بعد برای رنک1 تا 40 اقدام کن...
    درسته که شاید یه سال زمان ببره! ولی این رو حساب کن از اون ور هم کار و موندنت فوق العاده راحت تر میشه و نقطه شروع بهتری خواهی داشت...
    GRE رو که باید بدید... بالا برید پایین بیاید!! دیگه دانشگاهی که GRE نخواد دانشگاه نیست!!!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط arsam2568 نمایش پست ها
    این رنک با گرفتن فاند هستش؟ فول فاند؟ بعد من gre writing ندارم و باید دوباره امتحان بدم؟
    بعضاً دیده بودم دانشگاه گیر نمره Writing نبوده ! ولی حتماً باید یه نمره حتی 1 میداشتید تا بررسی کنید!!! از دانشگاه های بپرسید... ولی به نظرم اگر مجبور شدید دوباره هم بدید به دید مثبت نگاه کنید و برید برای 170 و 145 به بالا!!! که شانستون بازم بیشر و بیشتر میشه! :-)

تو 30 تا 80 اصلاً بعید نیست گرفتن فاند برای شما...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

@ Heisenberg7: بنظرتون با استادای آمریکا ارتباط بگیرم...اکی دادن بگم که برای امتحان GRE ثبت نام کردم و دارم میخونم؟؟
    با این وضیعیت جوابا، میترسم اگه نرم دیگه نتونم اکی بگیرم...بخصوص که کلا دانشگاه شریف و امیرکبیر رو بیشتر میشناسن و ریکام اساتید اونجا بیشتر از CV قوی تاثیر داره!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam_shb نمایش پست ها
    @ Heisenberg7: بنظرتون با استادای آمریکا ارتباط بگیرم...اکی دادن بگم که برای امتحان GRE ثبت نام کردم و دارم میخونم؟؟
    با این وضیعیت جوابا، میترسم اگه نرم دیگه نتونم اکی بگیرم...بخصوص که کلا دانشگاه شریف و امیرکبیر رو بیشتر میشناسن و ریکام اساتید اونجا بیشتر از CV قوی تاثیر داره!!
    تصورتون از آیتم های مؤثر در پذیرش، اشتباه هست. اساساً معدل و نمرۀ زبان و نمرۀ GRE، اولویت های غیرقابل جایگزینی هستند. توصیه نامه، تنها زمانی میتونه وزنۀ وزینی باشه که استاد نامدار حوزۀ بین الملل، شما رو توصیه کنه. تصور نمیکنم هیچ استادی توی ایران وجود داشته باشه که توصیه نامه اش، وزنی بیشتر از سه آیتم اول (معدل-نمرۀ زبان-نمرۀ GRE) داشته باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

معدل لیسانس من 15.30 هست و میخوام از عمران به کامپیوتر تغییر رشته بدم. ضمنا میخوام برای دکترای مستقیم اقدام کنم. از نظر ریاضی و زبان خیلی قوی هستم. هیچ مقاله ای ندارم. برای اینکه شانس پذیرشم رو بیشتر کنم، قصد دارم GRE Subject ریاضی هم بدم. قصد دارم اول GRE Subject بدم، بعد GRE General، بعد تافل. به نظر شما این ترتیب درسته؟ ضمنا به نظرتون تغییر رشته ایجاد مشکل نمیکنه؟ بهتر نیست که برای همون عمران اقدام کنم و بعد اونجا تغییر رشته بدم؟ اگه توصیه دیگه ای برای من دارید هم بفرمایید.
    ویرایش توسط bizarremind : February 20th, 2014 در ساعت 05:01 AM

۱- رشته لیسانس: عمران + معدل: 15.30
    ۲-
    ۳- هنوز ندادم اما قطعا بالای 100
    ۴- هنوز ندادم اما دارم تلاش میکنم که Q=170 و V>160
    ۵-
    ۶-
    ۷-
    ۸- کامپیوتر و IT
    ۹- پاییز 2015
    ۱۰-

از نظر ریاضی و زبان خیلی قوی هستم و برای اینکه نواقص رزومه‌م رو جبران کنم قصد دارم GRE Subject ریاضی هم بدم. قصد دارم اول GRE Subject بدم، بعد GRE General، بعد تافل. به نظر شما این ترتیب درسته؟
    ضمنا قصد دارم مستقیما برای کامپیوتر یا IT اقدام کنم. به نظرتون این تغییر رشته ایجاد مشکل نمیکنه؟ بهتر نیست که برای همون عمران اقدام کنم و بعد اونجا تغییر رشته بدم؟
    اگه توصیه دیگه ای هم برای من دارید بفرمایید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط bizarremind نمایش پست ها
    معدل لیسانس من 15.30 هست و میخوام از عمران به کامپیوتر تغییر رشته بدم. ضمنا میخوام برای دکترای مستقیم اقدام کنم. از نظر ریاضی و زبان خیلی قوی هستم. هیچ مقاله ای ندارم. برای اینکه شانس پذیرشم رو بیشتر کنم، قصد دارم GRE Subject ریاضی هم بدم. قصد دارم اول GRE Subject بدم، بعد GRE General، بعد تافل. به نظر شما این ترتیب درسته؟ ضمنا به نظرتون تغییر رشته ایجاد مشکل نمیکنه؟ بهتر نیست که برای همون عمران اقدام کنم و بعد اونجا تغییر رشته بدم؟ اگه توصیه دیگه ای برای من دارید هم بفرمایید.
    با توجه به بی ربط بودن عمران و کامپیوتر، شانس بسیار کمی دارید. حتی برای گرفتن پذیرش ارشد بدون فاند، باید به کمیتۀ پذیرش اثبات کنید که صلاحیت و پایۀ علمی لازم برای ادامۀ تحصیل در رشتۀ جدید رو دارید و به مشکل حاد بر نمیخورید. در حالی که شما در رشتۀ عمران، احتمالاً جز یک درس برنامه نویسی، درس کامپیوتری دیگری نداشتید و در نتیجه، این تغییر رشته، کاملاً ریسکی و چالش برانگیز هست.

با توصیفات فوق، پذیرش دکتری مستقیم با احتمال قریب به 100 درصد منتفی هست.

ضمناً GRE سابجکت کامپیوتر دیگه برگزار نمیشه و سابجکت ریاضی هم نمیتونه مشکل فقدان پایۀ کامپیوتری شما رو حل کنه.

پیشنهاد میکنم از این تغییر رشته، منصرف بشید. ممکنه عواقب ناخوشایندی در انتظارتون باشه و عمر و هزینه تون، به هدر بره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)