صفحه 223 از 245 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی شریف،دانشکده مهندسی شیمی و نفت، مهندسی ن ف * ت ، معدل 15.2
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: هیچی! تازه کارشناسی رو تموم کردم
    ۳- نمره زبان: تافل 88 (Reading 24, listening 20, Speaking 22, Writing 22)
    ۴- نمره (3.0 GRE (Verbal 138/Quantitative 162/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): پروژه کارشناسیم رو بعنوان یه مقاله در یک کنفرانس داخلی سابمیت کردم.
    ۶- سابقه کار مرتبط: ندارم.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: دانشگاه Pittsburgh برای دپارتمان عمران و محیط زیست، دانشگاه Utah برای دپارتمان مهندسی شیمی و محیط زیست
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: محیط زیست، مهندسی شیمی، ترمودینامیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: Fall 2015
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): مقاله ندارم ولی تا دلتون بخواد پروژه و کار تحقیقاتی تئوری و آزمایشگاهی انجام دادم که با اساتید بزرگ و بنامی بوده. نرم افزارهای مهندسی و برنامه نویسی زیاد بلدم. سابقه تدریس بعنوان استاد حل تمرین در 3 درس کارشناسی رو دارم. 5 تا کارآموزی داوطلبانه در واحدهای مختلف شرکت کردم. توصیه نامه های خوبی هم سابمیت کردم که اونها هم از اساتید شاخص دانشکده و دانشگاه بودن.
    میخوام ببینم چقدر واسه این دانشگاههای اپلای کردم، شانس دارم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

لیسانس زبان انگلیسی(مترجمی) روزانه معدل 15
    TOEFL iBT: 115
    GRE General:340
    GRE subject Literature
    GMAT 710
    بدون مقاله منتشر شده...
    Creative writing samples
    -------------------
    شانس پذیرش در رشته ادبیات انگلیسی یا MBA چقدر است؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : پرستاری---16/50

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    نانوفناوری پزشکی-ترم اول(سعی میکنم 18 به بالا باشه)-هردو مقطع از دانشگاههای تیپ 1 وزارت بهداشت

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    درحال اقدام برای شروع تافل-سطح زبانم بصورت کلی مناسبه

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    ندارم فعلا ولی تا اخر ارشد حداقل 3 تا میتونم اماده کنم

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    6 خلاصه مقاله در کنگره های داخلی که سه تاش مرتبط با نانوپزشکی بوده و بقیه موضوعات کلی پزشکی-البته یکیش داخلی از نوع بین الملل هست

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    نانوفناوری پزشکی یا بقیه کاربردهای نانو در پزشکی مثل مهندسی بافت

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    امریکا-کانادا-انگلیس

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) :
    دریافت فاند کامل

مد نظرم دانشگاههای برتر امریکا هست و بیشتر میخام بدونم برای این هدف در این مدت باقی مانده از ارشدم چطور برنامه ریزی کنم و بیشتر در چه حوزه ای از رزومه تمرکز کنم- واینکه ایا رشته ی کارشناسیم که غیر مرتبط بوده و معدل اون تاثیر منفی خواهد داشت؟

١. شهيد بهشتى كارشناسى فيزيك معدل 17.05
    ٢.ندارم
    ٣.آيلتس 7.5
    ٤.ندارم ولى بگيد چه نمره اى لازمه براى دانشگاهى كه در زير خواهم نوشت
    ٥.يك مقاله داخلى در دانشگاه و يك مقاله آى اس آى
    ٦.ندارم
    ٧.دانشگاه آستين تگزاس يا يكى از دانشگاه هاى شهر بوستون يا دانشگاه واشنكتن
    ٨.گرايش فيزيك بنيادى و ميدان هاى كوانتمى و فيزيك نسبيت
    ٩.فرقى نداره
    ١٠. نكنه خاصى نيست فقط درصورت تكميل نبودن مدارك بگيد تا براى سال آينده نكميل كنم ممنون.

Junior Member

کارشناسی شیمی محض باهنر کرمان معدل 12/5
    کارشناسی ارشد پژوهش هنر آموزش محور پیام نور تهران معدل 18.32 شاگرد چهارم
    یک مقاله ISI
    آیلتس 6.5 (W7 S7 L6 R6)
    GRE ندارم
    متاهل(ویزا به هر دومون می دهند؟)
    اگر شانسی برای فاند دکترای امریکا دارم، GRE بخونم؟(متاسفانه استرالیا آموزش محور رو قبول ندارند.)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط GolinM نمایش پست ها
    کارشناسی شیمی محض باهنر کرمان معدل 12/5
    کارشناسی ارشد پژوهش هنر آموزش محور پیام نور تهران معدل 18.32 شاگرد چهارم
    یک مقاله ISI
    آیلتس 6.5 (W7 S7 L6 R6)
    GRE ندارم
    متاهل(ویزا به هر دومون می دهند؟)
    اگر شانسی برای فاند دکترای امریکا دارم، GRE بخونم؟(متاسفانه استرالیا آموزش محور رو قبول ندارند.)
    نیاز به دو نمره خیلی خوب تو جی آر جنرال و بخصوص سابجکت دارید . با نمره خیلی خوب این دو شانس فاند هم دارید. این دو آزمون کلیده واستون . ویزا میدن به هر دو .چرا که نه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezakh نمایش پست ها
    کاردانی :
    مکانیک نقشه کشی صنعتی -دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد- 15.7
    شتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    : مهندسي مکانیک -ساخت و تو لید-دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد-17.01

شتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسي مکانیک -ساخت و تو لید - دانشگاه صنعتی اصفهان - 17.30
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : فعلا ندارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    فعلا ندارم
    1
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    فعلا ندارم

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمريكا و آسيا
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...) :فول فاند

به نظر می رسه باید تمرکزم بزارم روی زبان و GRE طبق پست هایی که خوندم
    همونجور که تو حط آخر خودتون فرمودید ..دقیقا !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه صنعتی شریف،دانشکده مهندسی شیمی و نفت، مهندسی ن ف * ت ، معدل 15.2
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: هیچی! تازه کارشناسی رو تموم کردم
    ۳- نمره زبان: تافل 88 (Reading 24, listening 20, Speaking 22, Writing 22)
    ۴- نمره (3.0 GRE (Verbal 138/Quantitative 162/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): پروژه کارشناسیم رو بعنوان یه مقاله در یک کنفرانس داخلی سابمیت کردم.
    ۶- سابقه کار مرتبط: ندارم.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر: دانشگاه Pittsburgh برای دپارتمان عمران و محیط زیست، دانشگاه Utah برای دپارتمان مهندسی شیمی و محیط زیست
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: محیط زیست، مهندسی شیمی، ترمودینامیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: Fall 2015
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): مقاله ندارم ولی تا دلتون بخواد پروژه و کار تحقیقاتی تئوری و آزمایشگاهی انجام دادم که با اساتید بزرگ و بنامی بوده. نرم افزارهای مهندسی و برنامه نویسی زیاد بلدم. سابقه تدریس بعنوان استاد حل تمرین در 3 درس کارشناسی رو دارم. 5 تا کارآموزی داوطلبانه در واحدهای مختلف شرکت کردم. توصیه نامه های خوبی هم سابمیت کردم که اونها هم از اساتید شاخص دانشکده و دانشگاه بودن.
    میخوام ببینم چقدر واسه این دانشگاههای اپلای کردم، شانس دارم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

اگه تو ویزا به مشکل برنخورید شانستون کم نیس بنظرم . جی آر ای بهتر بودید خیلی خوب تر میشد ! در هر حال موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    ١. شهيد بهشتى كارشناسى فيزيك معدل 17.05
    ٢.ندارم
    ٣.آيلتس 7.5
    ٤.ندارم ولى بگيد چه نمره اى لازمه براى دانشگاهى كه در زير خواهم نوشت
    ٥.يك مقاله داخلى در دانشگاه و يك مقاله آى اس آى
    ٦.ندارم
    ٧.دانشگاه آستين تگزاس يا يكى از دانشگاه هاى شهر بوستون يا دانشگاه واشنكتن
    ٨.گرايش فيزيك بنيادى و ميدان هاى كوانتمى و فيزيك نسبيت
    ٩.فرقى نداره
    ١٠. نكنه خاصى نيست فقط درصورت تكميل نبودن مدارك بگيد تا براى سال آينده نكميل كنم ممنون.
    پذیرش رقابتیه .هر چی نمره بهتر شانس پذیرش بالاتر !به نظرم جی آر ای جنرال بالا 315 و سابجکت بالا 75 درصد نیاز دارید . موفق باشید

Junior Member

1-کارشناسی نرم افزار معدل 12.78 دو سال اخر 13.68
    2-----
    3-IBT=105
    4-VER-150 & QUANT-149 & WRIT-4
    5-ندارم
    6- یک سال سابقه کار مرتبط
    7-مقصد = ایالات متحده - MSc در نرم افزار

8-fall 2015

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)