صفحه 227 از 245 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط atashgah69 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس: شهید مدنی آذربایجان + مهندسی مکانیک + معدل 14
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس: دانشگاه آزاد تهران مرکز + مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی + معدل 19
    ۳- نمره زبان آیلتس: 6
    ۴- نمره جی ار ای: ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): 4 تا داخلی( 2 تا کنفرانس isme - یکیش کنفرانس هوافضا - یکیش مجله تربیت مدرس) - 4 تا isi
    ۶- سابقه کار : ندارم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد): آلمان- آمریکا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: تبدیل انرژی
    ۹- نیم‌سال مورد نظر spring 2016
    ۱۰- موارد دیگر :دارای توصیه نامه از یک پروفسور دانشگاه شریف
    احتیاج به فول فاند
    معدل لیسانس پایینه اما تعداد مقالات مناسبه. برای اینکه بشه از تاثیر معدل کم کرد بهتره دنبال نمره ی بالا در GRE با کوانت بالا باشید.
    نمره ی آیلتس هم فکر می کنم زیر مینیمم خیلی از دانشگاها باشه. اکثرا 6.5-7 میخوان ازتون.
    فقط حواستون باشه رزومه تون برای سفارت تا حدی حساسه.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    پذیرش رقابتیه .هر چی نمره بهتر شانس پذیرش بالاتر !به نظرم جی آر ای جنرال بالا 315 و سابجکت بالا 75 درصد نیاز دارید . موفق باشید
    اگه توى رزومه سابقه كار در سازمان انرژى اتمى درج بشه آيا مشكلى ايجاد ميشه؟ به فرض مشكلى براى پذيرش از دانشگاه يا ويزا گرفتن از سفارت به وجود مياد؟ و اگه كسى اين سابقه رو داشته باشه اما توى رزومه ش درج نكنه طرف آمريكايى چه توى دانشگاه چه سفارت متوجه اين مسئله ميشه يا خير؟ بنده شخصاً براى سازمان انرژى اتمى كار نكردم منتها به دليل نبود بازار كار ميخواستم بدونم اگه اونجا مشغول بشم بعدا براى گرفتن پذيرش مشكلى اينجاد ميشه يا خير؟

با سلام

رشته لیسانسم مکانیک-ساخت و تولید معدل 14.30 دانشگاه ازاد تهران مرکز و ارشدم مکانیک تبدیل انرژی و معدل 16.60 خواجه نصیر.

تز ارشدم روی بایو کار کردم.

2 مقاله isi به نظرتون اگر بتونم تافل 100 و gre 310 بشم شانسی برای 50-100 یا 100-150 دارم؟

ایا شانسم بخاطر معدلهای پایینم خیلی کمه؟!
    اخه بخئا من لیسانس تو جهنمی درس خوندم که برای شهریه بیشتر گرفتن الکی مینداختن!!!!!
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliphysics1 نمایش پست ها
    اگه توى رزومه سابقه كار در سازمان انرژى اتمى درج بشه آيا مشكلى ايجاد ميشه؟ به فرض مشكلى براى پذيرش از دانشگاه يا ويزا گرفتن از سفارت به وجود مياد؟ و اگه كسى اين سابقه رو داشته باشه اما توى رزومه ش درج نكنه طرف آمريكايى چه توى دانشگاه چه سفارت متوجه اين مسئله ميشه يا خير؟ بنده شخصاً براى سازمان انرژى اتمى كار نكردم منتها به دليل نبود بازار كار ميخواستم بدونم اگه اونجا مشغول بشم بعدا براى گرفتن پذيرش مشكلى اينجاد ميشه يا خير؟
    کسی واقعا نمیتونه به این سوالتون جواب قطعی بده ولی از دید من, اگه هدفتون اومدن به آمریکا هست , واسه احتیاط قید کارکردن تو اون مرکز را بزنید. موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    با سلام

رشته لیسانسم مکانیک-ساخت و تولید معدل 14.30 دانشگاه ازاد تهران مرکز و ارشدم مکانیک تبدیل انرژی و معدل 16.60 خواجه نصیر.

تز ارشدم روی بایو کار کردم.

2 مقاله isi به نظرتون اگر بتونم تافل 100 و gre 310 بشم شانسی برای 50-100 یا 100-150 دارم؟

ایا شانسم بخاطر معدلهای پایینم خیلی کمه؟!
    اخه بخئا من لیسانس تو جهنمی درس خوندم که برای شهریه بیشتر گرفتن الکی مینداختن!!!!!
    با تشکر
    سلام. به نظرم با GRE بالاتر از 310 آره حتما شانس دارید ..خیلیا با این معدل (حتی بدتر) پذیرش گرفتن و اومدن. تلاش کنید چیزایی که از الان دست خودتون هست , مث اون آزمونها را , بهتر و بهتر شید .

Junior Member

سلام
    كارداني: رشته صنايع شيميايي - دانشكده وليعصر تهران - معدل ١٢:٣٠
    كارشناسي: رشته مهندسي شيمي - دانشگاه آزاد تهران شمال - معدل ١٥:٨٠
    ارشد: رشته مهندسي داروسازي - دانشگاه تهران (ترم دو) - معدل ترم اول ١٧:٢٠

تافل حدود ٩٠ - GRE حدود ٣٠٠ (هنوز آزمون ندادم)

يك مقاله آي اس آي

فاند كامل براي دانشگاه هاي آمريكا براي يك يا دو سال آينده

اصلا امكانش هست يا بيخيالش بشم؟
    با وضعيتي كه دارم تافل يا آيلتس و GRE چند نياز دارم؟
    زياد اطلاعاتي ندارم.
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Raingirl8 نمایش پست ها
    سلام
    كارداني: رشته صنايع شيميايي - دانشكده وليعصر تهران - معدل ١٢:٣٠
    كارشناسي: رشته مهندسي شيمي - دانشگاه آزاد تهران شمال - معدل ١٥:٨٠
    ارشد: رشته مهندسي داروسازي - دانشگاه تهران (ترم دو) - معدل ترم اول ١٧:٢٠

تافل حدود ٩٠ - GRE حدود ٣٠٠ (هنوز آزمون ندادم)

يك مقاله آي اس آي

فاند كامل براي دانشگاه هاي آمريكا براي يك يا دو سال آينده

اصلا امكانش هست يا بيخيالش بشم؟
    با وضعيتي كه دارم تافل يا آيلتس و GRE چند نياز دارم؟
    زياد اطلاعاتي ندارم.
    ممنون
    اگر شک دارید که برید جلو یا بیخیال بشید، توصیه ی اکید من اینه که بیخیال بشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**

Junior Member

سلام دوستان
    ۱. دانشگاه شیراز + مهندسی‌ شیمی‌ +۱۸.۰۵ (ترم ۶ هستم و ۸ترمه تمام می‌کنم) (رتبه ۲ رشتم هستم از ۴۷ نفر )

۲.toefl بالای ۹۵ (هنوز امتحان ندادم)
    ۳. gre (کوانت: بالای ۱۶۰/ وربال: بالای ۱۵۵/ رایتینگ:۳ ) (هنوز امتحان ندادم)
    ۴. گرایش و دانشگاه رو هنوز مشخص نکردم ( بیشتر دانشگاه‌های ایالت تگزاس ماده نظر هست )
    ۵. نیمسال fall ۲۰۱۶
    ۶. حدأقل ۲ recommendation letter
    ۷. full fund احتیاج دارم

به نظرتون چه دانشگاهی apply کنم؟ و چه گرایشی ؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط concise نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ۱. دانشگاه شیراز + مهندسی‌ شیمی‌ +۱۸.۰۵ (ترم ۶ هستم و ۸ترمه تمام می‌کنم) (رتبه ۲ رشتم هستم از ۴۷ نفر )

۲.toefl بالای ۹۵ (هنوز امتحان ندادم)
    ۳. gre (کوانت: بالای ۱۶۰/ وربال: بالای ۱۵۵/ رایتینگ:۳ ) (هنوز امتحان ندادم)
    ۴. گرایش و دانشگاه رو هنوز مشخص نکردم ( بیشتر دانشگاه‌های ایالت تگزاس ماده نظر هست )
    ۵. نیمسال fall ۲۰۱۶
    ۶. حدأقل ۲ recommendation letter
    ۷. full fund احتیاج دارم

به نظرتون چه دانشگاهی apply کنم؟ و چه گرایشی ؟
    معدلتون بسیار خوبه. برای اینکه نمرات زبان هم در حد معدلتون باشند برای این نمره ها برنامه ریزی کنید (حداقل نمره ها منظورمه)
    تافل حتما بالای 100، speak هم سعی کنید حتما 25 به بالا باشه.
    برای GRE وربال 155 خوبه، اما شما به هیچوجه به کوانت زیر 170 رضایت ندید البته توجه کنید که وربال 155 کار آسونی نیست و کسی که وربال بتونه 155 بگیره، احتمالا تافلش خیلی بالاتر از 95 میشه
    با این نمره ها به علاوه ی sop مناسب، و 3تا ریکام خوب، خیلی بعیده که فاند نگیرید
    در مورد دانشگاه و گرایش هم خودتون باید تصمیم بگیرید. از الان سایت دانشگاه و پروفایل استادا رو زیر نظر داشته باشید .

کامروا باشید

Junior Member

با سلام من کارشناسی مهندسی برق ار دانشگاه مازندران گرفتم. رتبه ارشدم شد 9 دانشگاه تهران (مهندسی برق) قبول شدم .
    4 تا مقاله دارم و معدل کارشناسیم 14.23 و ارشدم 15.2 و نمره تافل بنده 89 شده .میخوام دوباره Master بگیرم.آیا شانسی برای گرفتن Fund دارم.
    بسیار متشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)