صفحه 229 از 245 نخستنخست ... 129179219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238239 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,281 تا 2,290 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد + مهندسی برق- قدرت + معدل 17.78
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد + مهندسی برق-قدرت + 18.04 (ترم 3 هستم)
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل): هنوز امتحان ندادم (حدودا 90 به بالا)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: امتحان ندادم (حدود 310)
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله): 0
    ۶- سابقه کار مرتبط: ندارم
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: ترجیحا حفاظت
    ۹- نیم‌سال مورد نظر: پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): جزو 1% اول کارشناسی - احتیاج به فاند کامل

ممنون میشم نظرتونو بگید. الان در حال خوندن زبان و انجام کارهای پایان نامه هستم.

Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun2354 نمایش پست ها
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: آزاد + مهندسی برق-قدرت + 18.04 (ترم 3 هستم)
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه): جزو 1% اول کارشناسی - احتیاج به فاند کامل

سلام، لطفا ذکر کنید کدام دانشگاه آزاد !
    ازطرفی بر اساس حدود و تقریب نمرات زبان ! معیار مناسبی نیست، به خاطر اینکه حدودا نمره ۹۰ به بالا خیلی واضح نیست مثلا نمره ۹۸ با نمره ۹۳ اختلافش زیاد هست در انتخاب دانشگاه به دلیل اینکه تعداد خیلی زیادی آپشن داره نسبت به نمره ۹۳ !!
    علاوه بر آن هم نمره جی آی ای هم سرنوشت ساز هست برای بورس مقطع دکترا !! به خصوص که حداقل باید دیگه ۳۱۵ به بالا باشه تا بشود با اطمینان تر حرف زد.

** احتیاج به فاند کامل ** احتیاج به نمرات دقیق تری هم داره، انصافا نمرات زبان تعیین کننده نوع دانشگاه و بورس شما هست.
    علاوه بر مثال بالا نمره زبان ۱۰۰ تافل با کسب حداقل موارد لازم برای دانشگاه مقصد می تواند حدودا ۹۵% دانشگاه های آمریکا را انتخاب کند. آن ۵% هم به خاطر اینکه مثلا شخصی نمره اسپیکینگش ۲۳ شده و باید حداقل ۲۶ می شده اگر می خواسته پذیرش با فاند تی ای داشته باشد.
    امیدوارم به این نکات دیگر دوستان هم توجه کنند.

Junior Member

سلام دوستان لطفا یه نگاهی به شرایط من بندازید و بگید که از کدوم دانشگاه ها میتونم فاند بگیرم.میخوام واسه دانشگاه های 1-300 امریکا اقدام کنم.
    میخوام برای مستر اقدام کنم.
    سراسری برق قدرت
    معدل:15.2 (دوسال اخر 17.3)
    toefl: s:26 r:27 w:25 ;:28
    gre: q:169 v:149 w:4
    4 تا مقاله ieee با if 1.5-1.5-2-2 تو دوتا اسم اول تو دوتا اسم دوم
    6 تا کنفرانس داخل
    2 تا ژورنال داخل
    1 سال سابقه کار مرتبط

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AYP نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    1- دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات تهران + لیسانس علوم آزمایشگاهی دامپزشکی + معدل 15.87
    2- دانشگاه ملی مالزی (UKM) + فوق لیسانس میکروبیولوژی پزشکی + واحد درسی پاس نکردم، چون By Research بودم.
    3- (TOEFL iBT 101 (Reading 21, Speaking 30, Listening 28, Writing 22
    4- GRE هنوز امتحان ندادم، شروع کردم به خوندن
    5- یک مقاله علمی ISI چاپ شده در مجله معتبر علوم آزمایشگاهی Wiley، یک مقاله ISI در انتظار چاپ شدن. ترجمه 2 کتاب رفرنس مربوط به رشته تحصیلی.
    6- سابقه کاری 3 ساله مرتبط با رشته تحصیلی
    7- دانشگاه خاصی مد نظر ندارم (بیشتر دانشگاه آمریکا رو دیدم) ولی با دو تا دانشگاه در ارتباط بودم استاد ها گفتن اقدام کن ما فاند بهت میدیم اگر فاند موجود باشه!! حالا چقدر حرفشون درسته!!
    8- برای PhD میخوام اقدام کنم، ولی نمیدونم فوق لیسانس By Research رو در آمریکا به چه شکلی ارزیابی میکنن، فکر کنم باید دوباره فوق بخونم؟
    9- Fall 2015
    در ضمن من در زمان تحصیل در مالزی به مدت یک سال و ده ماه Research Assistant بودم و بورس تحصیلی دریافت کردم. کار تحقیقاتی مهمی را در مالزی برای اولین بار در زمینه میکروبیولوژی پزشکی انجام دادم که منجر به ثبت آن در دتا سنتر NCBI شده است.
    نمیدونم با این رزومه فول فاند میتونم بگیرم؟ میشه RA یا TA گرفت؟

با تشکر
    سلام. اول از همه منظورتون از فال 2015 , فال 2016 بود دیگه ؟
    بنظرم شرایطتون خوبه. فاند هم خیلیش بستگی به دانشگاه موردنظرت داره. دیگه اینم می مونه هنر و وقت صرف کردن زیاد واسه سرچ و پیدا کردن جایی که شانس گرفتن فاندتون (و پذیرش) بیشتر باشه. شما همه تلاشت را بذار رو GRE ...سعی کن نمره خیلی خوبی بیاری. موفق باشی.

1- برق قدرت- آزاد شهرستان- 14.53
    2- برق قدرت- آزاد شهرستان 16.6
    3- آیلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) :یک ژورنال غیر ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی): 1 فارسی و 1 انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشور مهم نیست. فقط فاند کامل بده. متاهل ام
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : یک ترم TA و سه ترم تدریس در دانشگاه دروس آزمایشگاه. رییس شاخه دانشجویی IEEE

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nima770 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا یه نگاهی به شرایط من بندازید و بگید که از کدوم دانشگاه ها میتونم فاند بگیرم.میخوام واسه دانشگاه های 1-300 امریکا اقدام کنم.
    میخوام برای مستر اقدام کنم.
    سراسری برق قدرت
    معدل:15.2 (دوسال اخر 17.3)
    toefl: s:26 r:27 w:25 ;:28
    gre: q:169 v:149 w:4
    4 تا مقاله ieee با if 1.5-1.5-2-2 تو دوتا اسم اول تو دوتا اسم دوم
    6 تا کنفرانس داخل
    2 تا ژورنال داخل
    1 سال سابقه کار مرتبط
    سلام برای دکترای مستقیم اپلای کنید , بهتره. نمرات زبان خوبی دارید . نکته مثبته. به همراه مقاله هات. بنظرم قطعا شانس پذیرش دارید از بعضی از این دانشگاهایی تو این رنگ که گفتید . موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها

1- برق قدرت- آزاد شهرستان- 14.53
    2- برق قدرت- آزاد شهرستان 16.6
    3- آیلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) :یک ژورنال غیر ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی): 1 فارسی و 1 انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشور مهم نیست. فقط فاند کامل بده. متاهل ام
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : یک ترم TA و سه ترم تدریس در دانشگاه دروس آزمایشگاه. رییس شاخه دانشجویی IEEE
    دوست عزیز تلاش کنید یه GRE خیلی خوبی بیارید . 320 و بالاتر . در این صورت شانس دارید حتما. موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun2354 نمایش پست ها

دوست عزیز معدلهاتون خیلی خوبه. اگه بتونید این تافل و جی آر ای که گفتید را بیارید حتما شانس بالایی دارید واسه پذیرش . رو جی آر ای زیاد وقت بذارید , مهمه خیلی واستون.
    (تفاوتی هم بین فلان دانشگاه آزاد با اون یکی دیگه دانشگاه آزاد وجود نداره اصلا)
    موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط AVRProgrammer نمایش پست ها
    برای فال 2016
    1- کامپیوتر سخت افزار- آزاد تهران - 17

2-
    3- تافل: احتمالا 100به بالا
    4- GRE: نمی دوم ولی خوب رو به عالی
    5-
    6-
    7- معماری کامپیوتر - مستر
    8- آمریکا
    9- TA دو درس، نفر اول دانشگاه
    10- فول فاند

اگر فرض بگیریم زبان رو خوب رو به عالی می تونم بگیرم (پایه ام خوبه)به نظرتون شانس دانشگاه 50 تا 150 و فول فاند رو برای ارشد دارم؟ یا حتما ارشدم رو یه دانشگاه خوب ایران باید بخونم و بعد برای دکترا اقدام کنم؟ شانس دکترا مستقیم چی؟

فقط معدل لیسانس را الان دارید که بشه نظر داد . معدلتون خوبه. از این لحاظ ضربه نخواهید خورد . بند 3 و 4 واستون حیاتیه اگه پذیرش میخواید . روش وقت بذارید . موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    msc petroleum engeneering

۱- دانشگاه لیسانس علوم و تحقیقات تهران +مهندسی نفت + معدل 14.5
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس علوم و تحقیقات تهران+ مهندسی نفت(حفاری) + معدل18
    ۳- نمره زبان تافل ندارم ولی بالای 110
    ۴- نمره(GRE ندارم ولی عالی چون زبانم خوبه
    ۵- 2 مقاله isi ژورنال TEXTROAD و یکی در دست اقدام spe
    ۶- یک سال امریه شرکت نفت بودم
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- حفاری
    ۹- نیم‌سال مورد نظر
    ۱۰- موارد دیگر .عضو بنیاد ملی نخبگان و مشارکت در تالیف یک کتاب
    احتمال با شرایط بورس هست ؟ممنون میشم که نظرتون رو بفرمایین

برچسب‌های این موضوع