صفحه 243 از 245 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام
    ليسانس مهندسی صنایع با معدل12.04 از موسسه آموزش عالی سجاد. شانسی برای گرفتن پذیرش کارشناسی ارشد از آمریکا دارم؟ اگر دارم چگونه؟؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil- IUST

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    GRE تون پایینه و معدل هاتون هم فوق العاده نیست. نمره ی اسپیکینگ چقدره؟ با توجه به این رزومه در ابتدا سعی کنید GRE رو بالا بیارید، به خصوص Quan. برای فاند هم سعی کنید با استاد ها ارتباط برقرار کنید.
    نمره اسپیکینک بنده 7 هستش.
    یعنی امیدی به فاند نیست؟ حتی دانشگاههای رنک بالا؟؟؟

سلام مهدی هستم
    من سال 89 تو رشته عمران گرایش راه و ترابری از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل 16.14 فرغ التحصیل شدم
    معدل لیسانسم هم 14.23 از دانشگاه ازاد قایم شهره
    سابقه 4 سال تدریس دانشگاه و 7 سال تدریس زبان هم دارم
    نمره تافل و جی ار ای ندارم ولی سه سال قبل نخونده تافل 88 اوردم
    میدونم که میتونم نمره بالای صد و مشابهش تو جی ار ای بیارم
    مقاله داخلی 5تا دارم اما isi ام رو اون زمان ینی 4 سال قبل نیمه کاره رها کردم و الان موضوش قدیمی شده
    شایدم بتونم بدم
    میخوام بدونم چقدر شانس دارم اگه از حالا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط be87 نمایش پست ها
    با سلام
    ليسانس مهندسی صنایع با معدل12.04 از موسسه آموزش عالی سجاد. شانسی برای گرفتن پذیرش کارشناسی ارشد از آمریکا دارم؟ اگر دارم چگونه؟؟

با تشکر
    سلام. رزومه تون اگه فقط همین باشه, نه ! تلاش کنید و این فروم را بخونید کامل و مدارک مورد نیاز را پیدا کنید و واسه رسیدن بهش تلاش کنید . راه, راهه طولانی یه. موفق باشید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidel2000 نمایش پست ها
    سلام مهدی هستم
    من سال 89 تو رشته عمران گرایش راه و ترابری از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران با معدل 16.14 فرغ التحصیل شدم
    مقاله داخلی 5تا دارم اما isi ام رو اون زمان ینی 4 سال قبل نیمه کاره رها کردم و الان موضوش قدیمی شده
    شایدم بتونم بدم
    میخوام بدونم چقدر شانس دارم اگه از حالا شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام. اگه از الان شروع کنید و حسابی وقت و انرژی بذارید واسه نمرات بالای تافل و به خصوص جی آر ای , شانس خواهید داشت. موفق باشی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam54 نمایش پست ها
    نمره اسپیکینک بنده 7 هستش.
    یعنی امیدی به فاند نیست؟ حتی دانشگاههای رنک بالا؟؟؟
    احتمالش خیلی کمه. (البته لزوما اینجور نیس که دانشگاهای ضعیف تر, راحت تر پذیرش و فاند بدن ! ) . میتونید با این شرایط هم اپلای کنید ولی خب اگه با جی آر ای بهتر بتونید اپلای کنید , چرا دوباره تلاش نکنید واسه جی آر ای ؟!! اینجوری با ترس و لرز هم اپلای نخواهید کرد.

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidel2000 نمایش پست ها
    سلام مهدی هستم
    شایدم بتونم بدم
    میخوام بدونم چقدر شانس دارم اگه از حالا شروع کنم؟
    واسه 2016 ؟؟؟؟؟
    سعی کنید مقاله isi را بدید حتما! چون معدل شما عالی نیست و باید کفه ترازو رزمتون لااقل سمت ریسرچ سنپینی کنه.
    نمره 100تافل نمره خوبی محسوب میشه و بدونین نمره بالاتر توی تافل هم تضمین نمره بالای GREنمیکنه واسه شما دیدم افرادی با نمره 113 تافل ولی زیر 140 توی وربال.
    بهترین چیزی که میتونین روش مانور بدین GRE هستش با نمره بالای 315 به نظرم رنک 50 به بالا میتونین امیدوار باشین (البته مقاله و نمرات یادتون نره)
    !Never Give Up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام
    ممنون از لطفتون
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (دانشگاه شاهد، روانشناسی بالینی، 17.48)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (دانشگاه آزاد مازندران، روانشناسی بالینی،16.60.)
    ۳- نمره زبان (تافل آی بی تی 112)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (3 کنفرانس داخلی،1 مجله داخلی). 1 مقاله ISI
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد)
    ۸- کودک و نوجوان، شناخت درمانی،
    ۹- پاییز 2016
    ۱۰- موارد دیگر (3 سال کار در دانشگاه علوم پزشکی،2 ترم تدریس مهارت های زندگی در دانشگاه، تدریس مهارت ها برای کارکنان کارخانجات صنعتی، 2 سال مدیر داخلی مرکز نگهداری بیماران روانی و ....

1پزشکی جندی شاپور اهواز،18
    2- TOEFL: 115& GRE: Q150,V160,AW5
    3- 2مقاله خارجی غیر ISI و یک مقاله داخلی
    4- Top 10دانشگاه های امریکا
    5- رشته Neuroscience
    6-رتبه اول فارغ التحصیلی، 2.5 درصد برتر کشوری آزمون های جامع علوم پایه و پیش کارورزی

با عرض سلام
    بنده میخواستم بدونم با شرایط زیر حداکثر فاندی که می تونم بگیرم چقدره
    1- داروسازی دانشگاه شهید بهشتی
    2- هنوز تموم نکردم ولی معدلم رو میتونم بالای 18.30 بشم
    3- نمره ی تافل 110
    4- GRE شرکت نکردم ولی میتونم اینا رو بیارم ( Q160 , V170 , AW5)
    6- 2 مقاله ISI
    5- میخوام تو رشته ی بیوتک تخصص بخونم
    میخوام بدونم مقدار فاندش تا چقدر میتونه افزایش پیدا کنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)