صفحه 3 از 245 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadsh نمایش پست ها
    1.دانشگاه آزاد واحد قائمشهر+مهندسی عمران+14.5
    2....
    3. Ielts 7
    4....
    5....
    6. 2 سال تدریس زبان انگلیسی در موسسات خصوصی
    7....
    8.مدیریت،تدریس زبان انگلیسی!!! و MBA
    9....
    10....
    شانسی دارم؟؟؟
    ایالات متحده دانشگاهی داره که تحصیل توش رایگان باشه؟
    تحصیل دکتری در امریکا با فاند هست که رایگانه و هزینه زندگیت هم میده
    شما تا نمره جی اریی جنرالت معلوم نشه. نمیشه نظر داد
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    تحصیل دکتری در امریکا با فاند هست که رایگانه و هزینه زندگیت هم میده
    شما تا نمره جی اریی جنرالت معلوم نشه. نمیشه نظر داد
    من برای ارشد میخوام بخونم.سایتی هست که بشه آزمایشی امتحان داد نتیجه رو بده؟امتحان GMAT چطور؟نمره 450 از اون چطوره؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadsh نمایش پست ها
    من برای ارشد میخوام بخونم.سایتی هست که بشه آزمایشی امتحان داد نتیجه رو بده؟امتحان GMAT چطور؟نمره 450 از اون چطوره؟
    برای ارشد هم امکان فاند هست اما نه در حد دکترا.
    نمونه سوال های امتحان GRE و GMAT در سایت ETS و کتابخانه ی همین سایت موجوده. البته بسته به رشته تون باید ببینین کدوم امتحان برای شما مناسبه
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

۱- دانشگاه امیرکبیر + ریاضی + الان معدل ۱۴ توی سه ترم آینده به بالای ۱۵ ارتقا میدم. معدل ۶۰ واحد آخر بالای ۱۶.۵ - ۱۷ خواهد شد.
    ۲- ----
    ۳- ---- شروع کردم برای خواندن تافل. تا سال آینده آزمون بدم.
    ۴- ----
    شروع کردم برای خواندن GRE. تا سال آینده آزمون بدم.
    ۵- ----
    ۶- وسطای دوران تحصیل که درس نمی خوندم برنامه نویسی وب می کردم. چند تا نمونه کار با کیفیت دارم. (تقریبا یک سال و نیم) الان فقط درس می خونم.
    ۷- هدف گذاری خاصی ندارم. امیدم به فانده.
    ۸- ---
    ۹- از نظر برنامه نویسی رزومه و اطلاعات خوبی دارم.

این نکته رو هم بگم که برای رشته علوم کامپیوتر تقاضای پذیرش دارم. معدل دروس مرتبط با کامپیوتر بالا ۱۷ می باشد. اما معدل کل پایینه. یه چند تا هم درس افتاده دارم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ucb نمایش پست ها
    دوستان دقت کنن که بدون نمره GRE هیچ اظهار نظری نمیشه کرد و این آزمون از اهمیت بالایی برخوردار هست. برای GRE تلاش کنید نمره زیر رو بیارید تا شانس پذیرش و فاندتون بالا باشه:

وربال: حداقل 150 ترجیحاً 155
    کوانت: حداقل 166 ترجیحاً 170
    رایتینگ: حدلقل 3.5 ترجیحاً 4.0

توجه کنید که نمره رایتینگ 3 ضعیف حساب میشه و با 3.5 متفاوته. اگه رایتینگ رو 4 بیارید که دیگه حرفی توش نیست. وربال رو اگه 150 هم بشید قابل اغماضه. ریاضی رو اگه 166 هم بشید تا حدی قابل اغماضه ولی دیگه کمتر نگیرید. گرفتن وربال 150 ریاضی 170 و رایتینگ 3.5 خیلی سخت نیست ولی خیلی خیلی اهمیت داره. موفق باشید.
    اکثر دوستانی که نظرخواهی میکنن نمره GRE ندارن. بدون ارائه این نمره اپلیکیشن شما اصولا بررسی نمیشه و این نمره در حد معدل اهمیت داره. با بهترین معدل و یک GRE ضعیف شانس شما به شدت کاهش پیدا میکنه و با یک معدل معمولی و GRE قوی شانس شما میتونه بالا باشه. پس بدون GRE دنبال نظر خواهی نباشین. بجاش سعی کنین نمره GRE رو بصورت وربال 150 ریاضی 170 و رایتینگ 3.5 بیارید. حالا اگه نمره شما بالاتر شد که دیگه بهتر چون GRE عامل رقابته و مثل TOEFL نیست که حد نصابش اصل باشه.

- دانشگاه سمنان + مهندسی مواد + 12
    2- دانشگاه کرمان + مهندسی مواد-خوردگی + 16.61
    3- تافل ibt 98
    4-VER-150& QUANT-160 & WRIT-3.5

5- 3 تا کنفرانس داخلی+2تا ژورنال خارجی
    6- کار در سازمان انرژی اتمی به عنوان دستیار پژوهشی(پایان نامه ربطی به مسائل هسته ای ندارد)
    7- امریکا و کانادا(فول فاند)
    8- ترم مورد نظر (بهار یا پاییز 2016)
    9- رتبه 3 کنکور دانشگاه آزاد(کارشناسی)-دریافت حمایت تشویقی از ستاد نانو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    بدون جی اریی نمیشه نظر داد
    خیلی ممنون هستم بابت راهنمایی که کردید.من اگر سعی کنم برای GRE حداقل های
    , Writting = 4.0 و VERBAL=155 , Quant=170
    را کسب کنم .شرایط من به چه صورتی هست؟ با تشکر از راهنمایی شما

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط noshinhk نمایش پست ها
    خیلی ممنون هستم بابت راهنمایی که کردید.من اگر سعی کنم برای GRE حداقل های
    , Writting = 4.0 و VERBAL=155 , Quant=170
    را کسب کنم .شرایط من به چه صورتی هست؟ با تشکر از راهنمایی شما
    این نمره ای که نوشتید، نمرۀ خیلی خوبی هست و رقابتی. با داشتن این نمره و با توجه به نمرۀ تافل موجودتون، وزن خوبی به رزومه تون میدید.
    توصیه میکنم برای جبران هر چه بیشتر کاستی مربوط به معدل ها، GRE سابجکت هم بدید. نمرۀ top 25% یا شاید هم نمرۀ بهتر از این آزمون، میتونه جبران کنندۀ جدی معدل های شما باشه.
    البته باید بررسی کنید که آیا داشتن GRE سابجکت برای دپارتمان های مقصد شما، الزامی هست یا نه؛ زیاد بر خوردم که برای رشتۀ شما، GRE سابجکت اولویت دار تر از GRE جنرال هست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان من چقدر شانس واسه top 10
    کارشناسی عمران معدل 14.15
    ارشد بیرمنگام معدل تا آلان 3
    آیلس 7.5
    6تا ISI
    GRE
    v=164
    Q=170
    W=3.5
    5سال سابقه کار در یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elimo13739182 نمایش پست ها
    سلام دوستان من چقدر شانس واسه top 10
    کارشناسی عمران معدل 14.15
    ارشد بیرمنگام معدل تا آلان 3
    آیلس 7.5
    6تا ISI
    GRE
    v=164
    Q=170
    W=3.5
    5سال سابقه کار در یکی از بزرگترین شرکت های ساختمانی
    معدل ایرانتون کمه! ارشدتون هم فکر کنم کمه باشه نسبتاً با توجه به این که مقیاس اینگلیس اگر اشتباه نکنم یه چیزی بین 4 تا 4.6 بود؟!!؟!؟ پارسال یکیو اینطوری دیدم تو نتایج پذیرش... درصدی هم دیده بودم... خلاصه حتی اگر از 4 باشه هم بالا نیست! گرچه که اعتبار دانشگاه هم مهمه! اگر اسم دانشگاه های مد نظر رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد! قسمت های دیگه رزومتون خیلی خوبه فقط معدل هاست. فکر کنم با چند تا ریکام خیلی خوب بشه جمعش کرد!

در ضمن مشخص کنید دانشگاه لیسانستون کجا بوده؟! مثلاً شریف بوده باشید معدلتون خوب حساب میتونه بشه! یک مورد دیگه مشخص نکردید هدفتون پذیرش با فاند هست یا بی فاند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)