صفحه 4 از 245 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadfatahi نمایش پست ها
    - دانشگاه سمنان + مهندسی مواد + 12
    2- دانشگاه کرمان + مهندسی مواد-خوردگی + 16.61
    3- تافل ibt 98
    4-VER-150& QUANT-160 & WRIT-3.5

5- 3 تا کنفرانس داخلی+2تا ژورنال خارجی
    6- کار در سازمان انرژی اتمی به عنوان دستیار پژوهشی(پایان نامه ربطی به مسائل هسته ای ندارد)
    7- امریکا و کانادا(فول فاند)
    8- ترم مورد نظر (بهار یا پاییز 2016)
    9- رتبه 3 کنکور دانشگاه آزاد(کارشناسی)-دریافت حمایت تشویقی از ستاد نانو
    معدل لیسانستون خیلی پایینه! Q هم پایینه! غیر ممکن نیست... این دو تا رو حتماً اپلای کنید: nebraska lincoln و north dakota

به لینک تو امضام هم یه نگاهی بندازید!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

قطعن تجربه دوستانی مثل Heisenberg7 بیشتره ، فقط من با توجه به رزومه خودم و 6، 7 نفر از دوستان دیگه (در رشته های ریاضی کاربردی و محض) خواستم یادآوری کنم (بیشتر به دوستان هم رشته ایم) که شما ممکنه با داشتن یکی دوتا ضعف در رزومتون بازهم فول فاند بگیرید.

یکی از دوستانم پارسال از اورگون وکانزاس فول فاند گرفت با اینکه معدل لیسانسش زیر 14 بود از دانشگاه یاسوج، تافل 91داشت، وربال=143، کوانت=160 و رایتینگ=3. درضمن مقاله هم نداشت. رشته ش ریاضی کاربردی بود و این رو هم اضافه کنم در ریاضی محض مقاله دادن ارشد خیلی سخته و کسی توقعی نداره ولی در ریاضی کاربردی اینطور نیست. در مورد این دوستم میتونم بگم ارتباط با استاد خیلی کمکش کرد، چون در همون فیلدی که استاد کار کرده بود مطالعه داشت و ... و البته مطمئنن خیلی خوش شانس هم بوده.

دوست دیگری هم داشتم که پارسال از ویکتوریای کانادا فول فاند گرفت با شرایط مشابه دوست قبلیم فقط ریاضی محض بود و لیسانش نزدیک 16 بود از شهید بهشتی وتافل 6.5 داشت، جی آر ای هم که نداشت(کانادا اپلای کرد)، مقاله هم نداشت. اینم یه استاد ایرانی پیدا کرده بود اونجا وباهاش ارتباط داشت. چند نفر دیگه رو هم میشناسم که با شرایط تقریبن مشابه رفتن.

خودمم که امسال از کانزاس و ورمانت فول فاند دارم و شرایطمم مشابه دوست اولی هست که دربالا گفتم. معدل لیسانسم 13.54 هست از امیرکبیر، تافلم فقط خوب بود که 103 شد وگرنه جی آر ای هم مشابه هست. مقاله هم 2 تا نوشتم تو این ژورنالای پولی که اعتباری ندارن و فکر نمیکنم چندان بهم کمک کردن (البته از هیچی بهتره).
    خودم و تمامی دوستانی که درموردشون گفتم همگی ارشد تربیت مدرس بودیم در رشته های ریاضی کاربردی یا محض.

Banned

ارشد نرم افزار 14.82 علوم تحقیقات تهران
    لیسانس نرم افزار 13.76
    اما تو کارهای تحقیقاتی نهایت سعی ام کردم که بهبود بدهم 7 تا ای اس ای دارم کنفرانس بین المللی مجله خارجی و ملی و... 4 تا طرح پژوهشی و کتاب
    زبان ایا بخونم؟شانسی دارم؟کلا گیج شدم تو دودلی به سر میبرم
    چه کشورهایی؟چکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    برای ارشد هم امکان فاند هست اما نه در حد دکترا.
    نمونه سوال های امتحان GRE و GMAT در سایت ETS و کتابخانه ی همین سایت موجوده. البته بسته به رشته تون باید ببینین کدوم امتحان برای شما مناسبه
    برای رشته MBA امتحان GrE مهمه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unanimous نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید
    به نظر من رزومه شما برای دکتری Business گرایش Information Systems خیلی خیلی مناسب هست. منتها پذیرش در بیزینس به مراتب سخت تر از مهندسی هست و اینجوری بگم که باید شرایط خیلی خوبی داشته باشید تا بتونید از رنک زیر صد پذیرش بگیرید. اول از همه باید GRE یا GMAT خوب داشته باشید چون اکثراً نتایج پذیرش توسط یک کمیته تعیین میشه که روی Test Score های شما و همینطور معدلتون حساس هستند. بنابراین -اگر فرض کنیم برای پائیز 2015 قصد اپلای دارید- الان برای امتحان GRE زود هست و میتونید با مطالعه بیشتر نمره بهتری بگیرید. به نظرم میتونید روی GMAT هم کار کنید چون همه بیزینس اسکول ها قبولش دارن ( در مورد GRE اینطور نیست) و از بعضی ها هم شنیدم که برای ایرانی ها (با توجه به ضعف در وربال) از GRE برای نمره بالا آوردن آسونتره. این نمره GRE که نوشتید اصلاً جالب نیست برای بیزینس. کوانت رو به نظرم حداقل باید 166 یا 167 بیارید. وربال هم کم کم کمش 150 ،رایتینگ هم حداقل 3.5. دوم اینکه باید بگردید جاهایی رو که استاداش ریسرچ مشابه شما دارند رو پیدا کنید، به نظرم این مساله خیلی روی شانس پذیرش تاثیرگذاره.
    در دپارتمان های مارکتینگ هم اساتیدی که Quantitative Marketing کار می کنند دنبال رزومه هایی شبیه شما هم میگردند اونجا رو هم مدنظر داشته باشید.
    با این شرایطی که نوشتید کار برای بیزینس خیلی سخت هست. یعنی رنک زیر 80 آمریکا چندان محتمل به نظر نمیرسه. البته نا امیدی هم مجاز نیست!
    اما برای مهندسی صنایع باید بگردید استادایی یا دپارتمان هایی رو پیدا کنید که در این زمینه کار می کنند. معمولاً استادای زیادی هستند که در زمینه داده کاوی و تحلیل داده کار می کنند و سابقه کامپیوتری شما میتونه کمک کنه که مخ اونها رو بزنید. در مورد رنک های 20 به بالا شانس خوبی دارید.
    در مجموع به نظر بنده با توجه به علاقتون و سابقتون می تونید در رشته جذاب و با آینده ی بیزینس موفق تر باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadsh نمایش پست ها
    برای رشته MBA امتحان GrE مهمه؟
    از زمانی که GRE تغییر کرد و شد GRE Revised یکی از اهداف اصلی این بود که برای دانشکده های کسب و کار هم قابل قبول بشه. الان فایل پیوست رو ETS منتشر کرده و تبدیل کننده نمره GRE به GMAT هست. الان 99 درصد از Business School ها هم GRE و هم GMAT رو قبول می کنن. البته بعضی از Business School ها GRE رو ترجیح میدن و بعضی GMAT رو ولی اغلب موارد ترجیحی وجود نداره. لینک ETS برای این موضوع هم اینه: http://www.ets.org/s/gre/flash/bscho...170/index.html
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط ucb : February 8th, 2014 در ساعت 09:03 PM

Junior Member

با سلام
    یه سوال ابتدایی داشتم از دوستان اهل فن در رابطه با استارت پروسه apply بنده.من دانشجوی ترم 5 کارشناسی هستم.نشستم یه برنامه ریزی کردم دیدم که من 76 واحد دیگه دارم تا لیسانسو بگیرم(به اجتساب ترم بهمن 92 93).یعنی انشااله خرداد 1394 لیسانس دستمه...از طرفی من سطح زبانم خوبه خدارو شکر و میتونم واسه مهر و ابان 93 نمرات مکفی از تافل وGRE رو کسب کنم و بقیه مدارک مورد نیاز پذیرش رو هم انشاالله از الان دنبالشون هستم و جوره تا قبل از آبان اذر.یعنی تمامی مدارک جور هست واسه پذیرش fall 2015 به جز معدل کل...با توجه به این شرایط بنده و آماده نبودن مدرک لیسانس به نظر شما من شانسی دارم واسه FALL 2015 اقدام کنم ؟ آیا راهی هست که دانشگاه مقصد بر اساس همین نمرات فعلی من بهم پذیرش بده؟یا اینکه من باید حتما حتما مدرک لیسانس و معدل کل دستم باشه اقدام کنم؟اگر اینجور باشه یعنی من باید نزدیک به یکسال و نیم عقب بیوفتم از زندگی به خاطر 20 30 واحد که نتونستم قبل از admission پاس کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط megh500 نمایش پست ها
    ارشد نرم افزار 14.82 علوم تحقیقات تهران
    لیسانس نرم افزار 13.76
    اما تو کارهای تحقیقاتی نهایت سعی ام کردم که بهبود بدهم 7 تا ای اس ای دارم کنفرانس بین المللی مجله خارجی و ملی و... 4 تا طرح پژوهشی و کتاب
    زبان ایا بخونم؟شانسی دارم؟کلا گیج شدم تو دودلی به سر میبرم
    چه کشورهایی؟چکار کنم؟
    هر دو تا معدلتون خیلی پایینه! مگر اینکه به واسطه 7 تا isi تونید استادی پیدا کنید. گرچه که واقعاً شانسی برای بورس از ابتدا نمی بینیم.

اگر بخواهید شانس ادمیشن رو بالا ببرید باید مستر اپلای کنید که شانس بورس توش کمتر هم هست!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hmf_4919 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال ابتدایی داشتم از دوستان اهل فن در رابطه با استارت پروسه apply بنده.من دانشجوی ترم 5 کارشناسی هستم.نشستم یه برنامه ریزی کردم دیدم که من 76 واحد دیگه دارم تا لیسانسو بگیرم(به اجتساب ترم بهمن 92 93).یعنی انشااله خرداد 1394 لیسانس دستمه...از طرفی من سطح زبانم خوبه خدارو شکر و میتونم واسه مهر و ابان 93 نمرات مکفی از تافل وGRE رو کسب کنم و بقیه مدارک مورد نیاز پذیرش رو هم انشاالله از الان دنبالشون هستم و جوره تا قبل از آبان اذر.یعنی تمامی مدارک جور هست واسه پذیرش fall 2015 به جز معدل کل...با توجه به این شرایط بنده و آماده نبودن مدرک لیسانس به نظر شما من شانسی دارم واسه FALL 2015 اقدام کنم ؟ آیا راهی هست که دانشگاه مقصد بر اساس همین نمرات فعلی من بهم پذیرش بده؟یا اینکه من باید حتما حتما مدرک لیسانس و معدل کل دستم باشه اقدام کنم؟اگر اینجور باشه یعنی من باید نزدیک به یکسال و نیم عقب بیوفتم از زندگی به خاطر 20 30 واحد که نتونستم قبل از admission پاس کنم؟
    معمولاً ریز نمره کفایت می کنه. ولی باید تقریباً درسا تموم شده باشه چون گاهی دانشگاه ها بر اساس قوانین نا نوشته مثلاً کسی که بالای 3 تا درس ازش مونده رو ریجکت می کنند. به نظر من شما اولویت رو بزارید روی معدل و gre و احیاناً یه مقاله... تاخیر چیزیه که اجتناب نا پذیره. معمولاً کمتر کسی لب به لب میره بدون این که زمان از دست بده. پس اگر یک سال دیرتر هم شد ناراحت نشید. کم نیستن بچه های زبر و زرنگی که 2 سال طول کشیده تا برن...

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي عمران - شريف

۱- علم و صنعت + عمران + 15.03
    ۲- شريف + هيدروليك + 16.77
    ۳- 92
    ۴- نمره 314 (145/169/3(
    ۵- 2 تا سابميت شده + 2 تا كنفرانس بين المللي + 6 تا داخلي + 1 كتاب (استاندارد ) در حال چاپ
    ۶- 6 سال + 2 سال مديريت پروژه
    ۷- آمريكا + كانادا
    ۸- هيدروليك + مديريت منابع آب + محيط زيست
    ۹- fall
    ۱۰- --

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)