صفحه 52 از 245 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    رزومه تون متوسط هست؛ نه نقطۀ ضعف بارز و نه برگ برندۀ خاص.
    با این وضعیت، نمرۀ زبان و GRE شما تعیین میکنه که چقدر شانس دارید و برای کدام دانشگاه ها میتونید اقدام کنید.

اگر سابقۀ کاری تون به درد بخور و عملیاتی باشه و خوب بتونید توی مکاتبه با استادهای مورد نظرتون از این سابقۀ کار استفاده کنید، قاعدتاً باید بتونید فاند خوبی (RA) دریافت کنید؛ تجربۀ کار عملی مرتبط و خوب، دست کمی از انتشار مقاله نداره.
    با تشکر فراوان
    راستش با استادی از اوکلاهاما صحبتهایی کردم. از رزومه ام که خیلی راضیه، برای دانشگاه یه کم نگرانم.
    افزایش مقالات خارجی میتونه کمک کنه؟ نمره بالاتر زبان چی؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط msseng نمایش پست ها
    با تشکر فراوان
    راستش با استادی از اوکلاهاما صحبتهایی کردم. از رزومه ام که خیلی راضیه، برای دانشگاه یه کم نگرانم.
    افزایش مقالات خارجی میتونه کمک کنه؟ نمره بالاتر زبان چی؟
    مقالات بین المللی معتبر، اهمیتشون بعد از نمرۀ زبان و GRE هست. برای بالا رفتن شانس موفقیت، به ترتیب کارهای زیر رو انجام بدید:
    1- کسب نمرۀ تافل ترجیحاً 100 به بالا (با اسپیکینگ 25 به بالا برای بالا رفتن شانس دریافت فاند TA)؛
    2- کسب نمرۀ GRE جنرال 315 به بالا (هر چه بالاتر، بهتر)؛
    3- کسب نمرۀ رقابتی و مؤثر GRE سابجکت ریاضی (مثلاً 750 به بالا) برای اثبات توانمندی بالای شما در ریاضیات (چون توی مهندسی مخابرات، ریاضیات خیلی مهم هست!)؛
    4- انتشار مقالۀ معتبر بین المللی برای بالا رفتن قدرت رایزنی با استاد آینده و گرفتن فاند RA از استاد.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aghmenar نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه جوانمرد پیدا نمیشه ما را راهنمایی کنه .من هر روز به این سایت سر می زنم ولی کسی هنوز جوابمو نداده.دست همه ی اونایی که تجارب خودشونو در اختیار دیگران هم قرار میدن درد نکنه.
    کارشناسی=مهندسی مکانیک از ارومیه=معدل=14.70
    کارشناسی ارشد=اقتصاد دانشگاه تبریز=الان ترم 2هستم و معدل ترم قبلم هم 16.95بود که ترم های باقی مونده اگه خدا بخواد خیلی بیشترش میکنم.
    کار پژوهشی یه دونه کنفرانس داخلی دارم-دو مقاله داریم با یه استادی الان کار میکنیم که قراره isiبشن.یه دونه هم کتب ترجمه کردم که تو این یه ماه چاپ میشه.
    تافل و greهم ندارم و زبانم خوبه و فکر میکنم با کمی تلاش می تونم نمره خوبی بیارم.
    به نظرتون میتونم واسه اوکلاهما پذیرش بگیرم(منظور فول فاند هستش)
    در ضمن ریاضیم هم خوبه به رشته ی جدیدم علاقه ی زیادی دارم و می خوام کارمو تو دانشگاه معتبر ادامه بدم.
    اگه نظرتون رو درمورد دانشگاهای دیگه هم یگید ممنون میشم.
    حالا چرا اوکلاهما ؟! البته خب دانشگاهاش نسبتا خوب ایرانی میگیرن...بتونید مقاله ISI بدید که خوبه....به نظرم با توجه به معدلهاتون به فکر GRE بالایی باشید...بالای 315.......همینطور تافل هم دیگه زیر 80 تا 90 نیارید ....در هر صورت با همت زیاد و آوردن دو نمره خووووب تو این دو آزمون، چرا که نه ؟! میتونید ..موفق باشید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ZO_JA نمایش پست ها
    با سلام
    برای دوستم می خوام ،آیا اگه نمره های زبانشو بالا ببره شانس پذیرش با فاند داره؟
    ۱-صنعتی اصفهان-عمران(سازه)-13/70
    ۲-امیرکبیر-عمران(مدیریت ساختمان)
    ۳- تافل 80
    ۴- نمره (GRE (Verbal 137/Quantitative 159/Writing 2.5
    ۵- 1 داخلی
    ۶- سابقه کار :3سال در شرکت مرتبط
    ۷- فاند دادن مهمه
    ۸- -
    ۹- -
    ۱۰--

ممنون می شم کمک کنید.
    سلام. ایشون حتما باید دوباره GRE بدند ...خیلی بیشتر از این حرفها هم باید بیارند....برند واسه وربال 150 و کوان بالا 165......تافل هم دوباره بده و بیشترش کنه، بهتره حتما. سابقه کار و مقاله داخلی هم مهم نیس .
    معدل ارشدش هم که ایشالا خوبه !

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rezareza5589 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ۱- لیسانس: دانشگاه آزاد تهران جنوب مهندسی صنایع معدل 16.12
    ۲- فوق: دانشگاه علم و صنعت مهندسی صنایع 17.77
    ۳- آیلتس: L:7.5 R:7.5 W:6.5 S:6.5 Overall:7
    ۴- نمره GRE ندارم در صورت لزوم امتحان میدم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: متاسفانه ندارم
    ۶- سه سال سابقه كار در يكي از خودرو سازي ها در حوزه برنامه ريزي و كنترل پروژه و سابقه كار غير بيمه اي مرتبط در دوران دانشجويي (6سال)
    ۱۰- برنامه ریزی و کنترل پروژه یکی از پروژه های ملی

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید..
    سلام. با یه GRE بالا ( حدود 315 و بالاتر) حتما میتونید پذیرش بگیرید...بعد از سرچ زیاد و پیدا کردن دانشگاها مناسبتون.....

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط houman22 نمایش پست ها
    دوستان صاحب نظر منم راهنماییییییی کنید اگه میشه

(لیسانس دانشگاه آزاد شهرستان -عمران 18.14 رتبه 1
    فوق لیسانس دانشگاه آزاد-عمران-17.50
    آیلتس 6.5 و جی آر ای فعلاً ندارم. تلاش می کنم نمره مناسب بگیرم ولی در حد متوسط حساب کنید
    به عنوان همکار در طرح پژوهشی
    2 مقاله داخلی و 1 خارجی
    نمی دونم که مفید هست یا نه ولی مسابقات دانشجویی بتن و خرپا چندین بار 1و2و3 شدم.
    3 سال سابقه کار - تدریس در آموزشگاه ها و دانشگاه . تسلط کامل به نرم افزار های عمران. چندین بار هم داور مسابقات خرپا بودم.
    می خام بدونم امکان پذیرش با فاند هست. اگه آره کدوم رنک
    ؟)
    معدلهات خوبه...اگه بتونید آیلتس را 7 کنید و GRE بالا بیارید شانس دارید حتما...GRE خیلی مهمه....دست کم نگیرش اگه پذیرش با فاند میخواید .رنک هم نمیشه گفت..بسته به جی آر ای تون داره.کلا .کاره خودتونه که سرچ کنید و پیدا کنید دانشگاها مناسبتون را و اپلای کنید ....

Junior Member

رشته: مهندسی نرم افزار
    کاردانی اموزشکده فنی با معدل 15.47
    کارشناسی از سازمان مدیریت صنعتی با معدل 17 (مدارک سازمان مدیریت صنعتی موردتایید وزارت علوم ایران نیس)
    تافل 85
    ایلتس 6.5
    4 مقاله داخلی در مجلات چاپ شده
    یک مقاله ISI
    سه مورد تالیف کتاب های تخصصی در حوزه شبکه
    12 مورد مقاله کاربردی در ماهنامه های تخصصی رایانه ای کشور
    سال سابقه کار تخصصی مدیریت شبکه با رزومه کاری قابل تایید
    یک توصیه نامه ازا یک استاد و یک توصیه نامه کاری از فردی که در یک کمپانی بزرگ ITدر امریکا مشغول به کار می باشد دارم.
    ایا برای مقطع ارشد میشه ادامه تحصیل داد ؟ چه دانشگاه هایی پیشنهاد می کنید؟
    آیا امکان گرفتن فاند هم هست یا اصلا بهش فکرنشه ؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. با یه GRE بالا ( حدود 315 و بالاتر) حتما میتونید پذیرش بگیرید...بعد از سرچ زیاد و پیدا کردن دانشگاها مناسبتون.....
    جواد جان خیلی ممنونم از پاسخت خیلی امیدوارم کردی حتما GRE امتحان میدم منتها من شدیدا فاند لازمم میشه بگی کجا ها شانس دارم برای فاند بیشتر (حدود رنک دانشگاه ها)
    باز هم متشکرم

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

1- دانشگاه آزاد نجف آباد + کارشناسی مدیریت جهانگردی + معدل 16.7 (3.47)
    2- آیلز 7.5 (Speaking 7.5, Listening 7, Reading 7, Writing 7.5 )
    3- هنوز GRE امتحان ندادم و حتی نمیدونم تقریباً چند خواهم گرفت!
    4- 4 مقاله همایش داخلی، 1 مقاله انگلیسی ژورنال خارجی+ ترجمه یک کتاب گردشگری ( هنوز چاپ نشده )
    5- 2 سال سابقه کار هتل و آژانس مسافرتی
    6- هر دانشگاهی که برای مستر فاند بده
    7- زمینه پژوهش : بازاریابی گردشگری و گردشگری فضایی
    8- 24 سال سن، مجرد، مدرک تف فرانسه B1، ورزشکار نیمه حرفه ای با احکام قهرمانی در سطح شهرستان، معرفی نامه های اساتیدم خیلی عالیه و ازم بعنوان دانشجوی فعال و محقق و پر انرژی بخوبی تعریف کردن
    حتی اگر Tuition Waiver هم بشم کافیه! چون هزینه شهریه فقط واسم سنگینه!
    دوستان گل، به نظر شما نیمه فاند میتونم بگیرم؟
    ممنون

Junior Member ZO_JA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    shariaty-elec

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام. ایشون حتما باید دوباره GRE بدند ...خیلی بیشتر از این حرفها هم باید بیارند....برند واسه وربال 150 و کوان بالا 165......تافل هم دوباره بده و بیشترش کنه، بهتره حتما. سابقه کار و مقاله داخلی هم مهم نیس .
    معدل ارشدش هم که ایشالا خوبه !
    ممنون بابت جواب،زبان هارو دوباره شرکت می کنه اما من ترسم از معدل ها و نداشتن مقاله معتبره که فرصت نداره روش کار کنه،به نظرتون امیدی به فاند هست؟ مدل ارشدش 16:70 .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)