صفحه 6 از 245 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

سلام ، بچه‌ها من نمرهٔ جی‌آرای Q: ۱۵۷ ، v: ۱۳۸ ، W: ۳ شد ، اما آیلتس ۷.۵ شدم ، و معادله لیسانس‌ام هم ۳.۷۴ ، و برای مسترِ معماری می‌خواستم امسال اپلی‌ کنم ، که فکر کردم چون نمرهٔ جی‌آرای م پایین رجکت‌ام می‌کنن ، به نظر شما ، دانشگاه یی هست در آمریکا که تا آخر march به شه اپلی‌ کرد ، یا بذارم ساله دیگه ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط tin نمایش پست ها
    سلام ، بچه‌ها من نمرهٔ جی‌آرای Q: ۱۵۷ ، v: ۱۳۸ ، W: ۳ شد ، اما آیلتس ۷.۵ شدم ، و معادله لیسانس‌ام هم ۳.۷۴ ، و برای مسترِ معماری می‌خواستم امسال اپلی‌ کنم ، که فکر کردم چون نمرهٔ جی‌آرای م پایین رجکت‌ام می‌کنن ، به نظر شما ، دانشگاه یی هست در آمریکا که تا آخر march به شه اپلی‌ کرد ، یا بذارم ساله دیگه ؟
    اگر مطمئن هستید که با تکرار GRE میتونید جبران کنید، به دانشگاه های تگزاس نگاهی بیندازید. چندین مورد دیدم که تا ماه مارس هم زمان دارند. اما اگر اطمینانی از جبران نمرۀ GRE ندارید، شاید بد نباشه که با سعۀ صدر، برای ددلاین بعدی تلاش کنید. حیفه که با این معدل و نمرۀ آیلتس، فقط به خاطر GRE از فرصت های ممکن، محروم بشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

بزارید سال دیگه! با این نمره اپلای نکردن بهتره بعلاوه من دانشگاه خوبی نمیشناسم که ماه مارس ددلاینش باشه

Junior Member

سلام
    لیسانس مکانیک-دانشگاه سمنان-معدل: 15/5
    ارشد فردوسی مشهد-مکانیک- معدل: 17/5- با پایان نامه تا 18 میرسه
    سه مقاله ی کنفرانس داخلی
    1 مقاله ی علمی پژوهشی
    1کتاب
    تا دو ماه دیگه یک آی اس آی.
    فقط مدرک زبان رو نگرفتم هنوز... اگه تا اوایل تابستان آزمون بدم واسه تافل خوبه؟؟؟
    با تافل بالای 90 شانس پذیرش از دانشگاهای خوب چطوره؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramm نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس مکانیک-دانشگاه سمنان-معدل: 15/5
    ارشد فردوسی مشهد-مکانیک- معدل: 17/5- با پایان نامه تا 18 میرسه
    سه مقاله ی کنفرانس داخلی
    1 مقاله ی علمی پژوهشی
    1کتاب
    تا دو ماه دیگه یک آی اس آی.
    فقط مدرک زبان رو نگرفتم هنوز... اگه تا اوایل تابستان آزمون بدم واسه تافل خوبه؟؟؟
    با تافل بالای 90 شانس پذیرش از دانشگاهای خوب چطوره؟
    وضعیت معدل، نرماله. مقالات فارسی خیلی جای مانور نداره ولی مقالات انگلیسی داره.
    اگر تا اوایل تابستان تافل بالای 90 بگیرید، زمان خیلی خوبی هست. چون فرصت خواهید داشت که زمان مکاتبه با استادها، نمرۀ زبان هم توی رزومه تون بیارید.

فراموش نکنید که دانشگاه های خوب و معتبر امریکا، نیاز به GRE دارند؛ حتماً جدی بگیرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    وضعیت معدل، نرماله. مقالات فارسی خیلی جای مانور نداره ولی مقالات انگلیسی داره.
    اگر تا اوایل تابستان تافل بالای 90 بگیرید، زمان خیلی خوبی هست. چون فرصت خواهید داشت که زمان مکاتبه با استادها، نمرۀ زبان هم توی رزومه تون بیارید.

فراموش نکنید که دانشگاه های خوب و معتبر امریکا، نیاز به GRE دارند؛ حتماً جدی بگیرید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    باتشکر... یعنی تمرکزم رو فقط روی جی آر ای بزارم کافیه؟ یا هر دو رو بگیرم..البته میدونم با توجه به شرایط دانشگاه تعیین میشه کدومش لازمه....
    در ضمن اگه مقالات دیگه ای دارم اما در مورد مخازن نفتی باشه یا مثلا کاربرد هوافضایی داره از ذکرشون خودداری کنم؟
    میشه در مکاتبات اولیه نمره زبان نباشه و دیرتر بهشون اعلام کرد؟

سلام دوستان من می خواستم بدونم برای دوره فوق لیسانس هم امکان گرفتن فاند وجود دارد؟؟
    ۱- دانشگاه آزاد مدیریت بازرگانی
    ۲- در حال خواندن
    ۳- فعلا ندارم
    ۴- فعلا ندارم
    ۵- ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط دارم.
    ۸- بازرگانی
    ۹- سپتامبر 2014
    ۱۰-اعتماد به نفس دارم!

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

به نظر من برا مستر میتونید پذیرش بگیرید.یه سری به نتایج پذیرش(http://www.applyabroad.org/forum/admissionreport.php) بزنید و ببینید بچه هایی با رزومه و نمرات شما از کجا برای مستر تونستن پذیرش بگیرن و شانستون رو امتحان کنید.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssan23 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی-دولتی شهرستان- 13.20)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی-دانشگاه تهران-17.50)
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) ()
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله):دوتا مقاله isiدر رابطه با رشته مکانیک
    ۶- سابقه کار مرتبط(فعلا اترم تدریس تو دانشگاه علمی کاربردی)
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (کارولینای شمالی و یا هرجا شد تو آمریکا مهم رفتن با فاند هستش)
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه(مکانیک بیو سیستم از انرژی های تحدید پذیرم خوشم میاد)
    ۹- نیم‌سال مورد نظر( فال 2016،برای تکمیل مدارک)
    ۱۰- موارد دیگر : gre , ieltsمیتونم نمره مورد نظرو بگیرم پایم قویه فقط ناامیدم نکنید اصلا اینجا دیگ نمیشه موند
    برا دکترا میخام برم اگ در مورد هزینه رفتن هم با داشتن فاند راهنمایی کنید ممنونم
    یعنی اگ فاند داشته باشیم با چقد پول تو جیبمون باید بریم هزینهای رفتن تا اونجام بفرمایید سپاس گذارم
    اگ یذره که چه عرض کنم خیلی مبتدیانه پرسیدم عفو بفرمایید
    دوست من الان خیلی زوده واسه ناامید شدن ولی باید واقع بین باشی....
    غیر از معدل لیسانست که خیلی پایینه باقی رزومت خوبه....حتما می بایست روز نمرات زبان وقت کافی و وافی بذاری تا بتونی بخشی از ناکامی! های لیسانستو جبران کنی....
    تافل رو برای حدود 100 (اگه فقط آمریکا و کانادا اپلای می کنی تافل بده) برنامه ریزی کن و GRE فکر کنم 320 (با ریاضی بالای 166) رو حداقل باید بیاری تا بتونی آب رفته رو به جوی برگردونی...هر چقدر GREایت بالاتر باشه شانست هم بیشتره ولی رو رنکهای بالا کلا شانست بسیار ناچیزه....
    وضعیت مقاله هم خوب و کافیه...سابقه تدریس قبلی + نمره اسپیکینگ بالا (معمولا بالای 25) شانس TA شدنتو افزایش میده....
    فقط منظورت از فال 2016 یعنی برای 2 سال بعده؟...بنظرم خیلی دیره برای شما که آرداتو بیختی و الک هاتو آویختی...1 سال برای تافل و GRE کافیه بنظرم با توجه به پای زبانت که میگی قویه.....
    اگه فاند کامل بگیری معمولا برای ورود حدود 2000 تا کافیه.....
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

Senior Member mokhteh آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sinam نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خواستم بدونم برای دوره فوق لیسانس هم امکان گرفتن فاند وجود دارد؟؟
    ۱- دانشگاه آزاد مدیریت بازرگانی
    ۲- در حال خواندن
    ۳- فعلا ندارم
    ۴- فعلا ندارم
    ۵- ندارم
    ۶- سابقه کار مرتبط دارم.
    ۸- بازرگانی
    ۹- سپتامبر 2014
    ۱۰-اعتماد به نفس دارم!
    شما زیادی اعتماد بنفس داری.....برو با معدل، نمره زبان، GRE، مقاله برگرد ببینیم چی میگی؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)