صفحه 9 از 245 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2443

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط ucb نمایش پست ها
    به لحاظ معدل کارشناسی شرایط بدی نداری و قابل قبول هست. نمره GRE خوبی داری فقط لازمه که کوانت رو به 170 برسونی تا کامل بشه. دانشگاه ارشدت هم فکر کنم خوب باشه و از دانشگاه های ایران شناخته شده تر هست. به نظر من اگر کوانت رو اصلاح کنی از رنک 30 تا 50 امریکا شانس خوبی خواهی داشت البته میشه از رنک 20 تا 30 هم یکی دوتا اقدام کنی
    با تشکر از شما...بله پلی تکنیک میلان در رشته مهندسی مکانیک رنک 31 رو در QS داره...در مورد کوانت هم حق با شماست گیج بازی در اوردم...فقط سوالی دارم ازتون درمورد اون کاردانیم با اون معدل پایین که آیا مشکل ساز نمیشه؟و اینکه منظورتون از رنک 30 تا 50 جهانه یا 30 تا 50 امریکا؟ چون تو رشته مهندسی مکانیک خیلی فرق داره چون دانشگاه های خوبه اروپایی اون بین زیاد هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ ۲۰۱۵ (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط MFR نمایش پست ها
    با تشکر از شما...بله پلی تکنیک میلان در رشته مهندسی مکانیک رنک 31 رو در QS داره...در مورد کوانت هم حق با شماست گیج بازی در اوردم...فقط سوالی دارم ازتون درمورد اون کاردانیم با اون معدل پایین که آیا مشکل ساز نمیشه؟و اینکه منظورتون از رنک 30 تا 50 جهانه یا 30 تا 50 امریکا؟ چون تو رشته مهندسی مکانیک خیلی فرق داره چون دانشگاه های خوبه اروپایی اون بین زیاد هستند.
    منظورم رنکینگ رشته های مهندسی در امریکا بود. معدل کل 4 ساله شما خیلی بد نمیشه و مهمتر هم 2 سال آخر هست که بد نیست. اول روی جی آر ای و بعد هم روی مقاله وقت بزارید

Junior Member

1.کارشناسی دانشگاه باهنر کرمان( کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان)
    2.معدل 17.1 ( معدل 18)
    3. مهندسی صنایع
    4. IELTS 7.5
    5.GRE یا GMAT امتحان ندادم
    6. 3تا کنفرانس بین المللی (2تا خارجی و یکی داخلی)
    7. دو ترم سابقه تدریس و دو سال خدمت را بصورت امریه در وزارت نفت قسمت کنترل پروژه بودم
    8.فاند لازم دارم
    وضعیتم الان چطوره؟! چه دانشگاههایی شانس دارم؟

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milanoo نمایش پست ها
    1.کارشناسی دانشگاه باهنر کرمان( کارشناسی ارشد دانشگاه باهنر کرمان)
    2.معدل 17.1 ( معدل 18)
    3. مهندسی صنایع
    4. IELTS 7.5
    5.GRE یا GMAT امتحان ندادم
    6. 3تا کنفرانس بین المللی (2تا خارجی و یکی داخلی)
    7. دو ترم سابقه تدریس و دو سال خدمت را بصورت امریه در وزارت نفت قسمت کنترل پروژه بودم
    8.فاند لازم دارم
    وضعیتم الان چطوره؟! چه دانشگاههایی شانس دارم؟
    بدون جی ار ای امریکا میره کنار (با جی ار ای ویزاتون خیلی مشکل خواهید داشت بخاطر نفت).به کانادا فکر کنید و اقدام کنید احتمالش بالاس.
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

GRE جنرال و سابجکت ریاضی، تفاوت های نسبتاً زیادی با هم دارند که توی سایت ETS در موردشون به خوبی میتونید بخونید و آگاه بشید.

سابجکت ریاضی اساساً دانش ریاضیاتی شما رو می سنجه؛ در قالب 66 سؤال که البته نمرۀ منفی هم داره. بیش از این توضیح نمیدم چون جای این بحث، اینجا نیست.

دانشگاه های تاپ بعد از بررسی مدارک رایج برای اخذ پذیرش، مثل معدل و نمرۀ زبان و نمرۀ GRE جنرال و مقالات احتمالی و توصیه نامه ها، به آیتم های مثبت و مؤثری دیگری که متقاضی ها فرستاده باشند، توجه میکنند. یکی از آیتم های بسیار مؤثر، نمرۀ GRE سابجکت ریاضی هست که علیرغم اجباری نبودن، میتونه اثر مثبت زیادی روی شانس متقاضی بگذاره.

برای دانشجوهای مهندسی که پایۀ ریاضی توی رشتۀ اونها تأثیر زیادی داره (مثل برق و مکانیک)، GRE سابجکت ریاضی میتونه برای جبران کاهش شانس ناشی از معدل لیسانس هم مورد توجه ویژه قرار بگیره.

به عنوان مثال، وب سایت دانشکدۀ مهندسی دانشگاه هاروارد، به صراحت نوشته که برای دانشجوهای بین المللی، توصیه میشه که نمرۀ GRE سابجکت هم ارائه کنند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    این که دانشگاه میبینه تو سه مقطع GPA خوبی داشتید خیلی خوبه.

GRE رو تمام سعیتون رو بکنید که در Q 170 بیارید...اینطوری شانس Fund چندید برابر میشه! ممکنه 1 ماه بکوب ازتون وقت بگیره. چون تست ها تو ورژن جدید به شدت نکته ای شده و اگر کمی بی دقت باشید یهو نمره زیر 160 میارید به راحتی!!

شما همیشه حتی با نمره Speaking کم شانس TA دارید. چون معمولا ترم های اول Grader بهتون میدن و فقط باید ورقه صحصح کنید! یا نهایتاً تو آفیسر برای دانشجو ها تمرین حل کنید...

مقاله رو حتما در اولویت قرار بدید... در کنار GRE می تونید راحت بین رنک 30 تا 80 رو فول فاند حساب کنید.. حتماً 6 7 تا دانشگاهی که تو زمینه شما بالاتر از 3 تا استاد دارند اپلای کنید... در ضمن سعی کنید از دانشگاه هایی انتخاب کنید که ایرانی زیاد رفته!

در مورد کاناد اطلاعاتی ندارم

سلام ممنون از راهنمایی تون . دو تا سوال داشتم . یکی این که IELTS خوندن من که برای پذیرش از آمریکا یا کانادا مشکل ایجاد نمی کنه ؟ و دوم این که در full fund چه هزینه هایی به عهده ی منه یا همه ی هزینه ها رو دانشگاه می ده ؟ یه راهنمایی در این مورد بکنید ؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mid نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی تون . دو تا سوال داشتم . یکی این که IELTS خوندن من که برای پذیرش از آمریکا یا کانادا مشکل ایجاد نمی کنه ؟ و دوم این که در full fund چه هزینه هایی به عهده ی منه یا همه ی هزینه ها رو دانشگاه می ده ؟ یه راهنمایی در این مورد بکنید ؟
    نه IELTS مشکلی نداره و در کنار تافل هردو تفریبا برای همه ی دانشگاها قابل قبولن. full fund تمام هزینه های مدت تحصیل شما رو دربر میگیره و شما به صورت بالقوه میتونید با جیب خالی راهی بشید! البته خرج های سفارت و بلیت و همچنین روزهای اول اقامتتون هست که باید درنظر داشته باشید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانس ریاضی علم و صنعت 16.09
    فوق لیسانس امیر کبیر 15.72
    تافل 91
    gre 304 145 159 2.5
    gre subject 690
    مقاله :-

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1362 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس ریاضی علم و صنعت 16.09
    فوق لیسانس امیر کبیر 15.72
    تافل 91
    gre 304 145 159 2.5
    gre subject 690
    مقاله :-
    بهترین توصیه به نظر من اینه:

1- مقطع ارشد و معدلش رو کلاً اعلام نکن و برای دکترای مستقیم اقدام کن. اون معدل ارشد بسیار بسیار آسیب زا خواهد بود.
    2- حتماً GRE General رو دوباره بده و بصورت V+155 Q+168 AW+3.5 بگیر
    3- اگر میخای خیالت راحت بشه و همت هم داری یک سابجکت ریاضی در پرسنتایل بالای 95 بزار کنار رزومه
    4- اگر به GRE Subject و GRE General رسیدی به عنوان اولویت بعدی یکی دو مقاله ISI چاپ کن
    5- نزدیک ددلاین یک تافل مجدد بده و حداقل 100 با اسپیکینگ بالای 25 بیار

بدون اصلاحات فوق وضعت خوب نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

با سلام
    ۱- علم و صنعت + مکانیک + 16
    ۲- علم و صنعت + بیومکانیک + 17.30
    ۳- تافل 103
    ۴- هنوز ندادم ولی خیلی خوب میشم
    ۵- یک مقاله آی اس آی
    ۶- ندارم
    ۷- ----
    ۸- بیومکانیک
    ۹- نیم‌سال اول 2015

با تشکر
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)