صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 73

موضوع: تجربیات آزمون كاغذي 8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

Member bluen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون كاغذي 8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamab نمایش پست ها
    من هم امروز امتحان دادن واقعا نسبت به قبل قسمت ریاضی متحول شده بود و وقتگیر
    در مورد وربال هم دوستای من که وربال خیلی عالی خونده بودن هم گفتن سخت بود و وقت گیر.
    فقط من یک سوال دارم که اگر من بخواهم نمره بین 160 تا 165 بایرم تو قسمت ریاضی باید چند تا سوال درست زده باشم؟ دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

دقیقا نمیشه گفت چند تا جون با توجه به سطح امتحان و البته عملکرد داوطلبین مشخص میشه. همونطور که گاهی 1غلط میشه 168 و گاهی تا 2-3 تا غلط 170 می مونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط dormohammadi نمایش پست ها
    هر سوالی باشه مفیده ها
    جواب یکی دیگه از سوالات هم exemplary و dubious بود اگه اشتباه نکنم...
    کسی جواب تو بخش وربال یادش نیست؟

Junior Member

امتحان قسمت وربالش واقعن سخت بود...ریاضیشم نسبت به قبل وقت گیر شده بود....
    کسی می دونه سختی امتحان تاثیری تو نمره داره یا نه؟ سوالای ورباله 2 بخشی یا 3 بخشی چه جوری نمره دهی میشه؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mashf نمایش پست ها
    امتحان قسمت وربالش واقعن سخت بود...ریاضیشم نسبت به قبل وقت گیر شده بود....
    کسی می دونه سختی امتحان تاثیری تو نمره داره یا نه؟ سوالای ورباله 2 بخشی یا 3 بخشی چه جوری نمره دهی میشه؟
    ربطی به سختی نداره. به عملکرد کلی شرکت کننده ها بستگی داره. البته اینو نمیدونم که به صورت درصدی حساب می کنن یا اگه مثلا یکی باشه که همه رو زده باشه ولی بقیه حداقل 3تا غلط داشته باشن باز هم به خاطر همون 1 نفر نمره ها تغییر نکنه!
    سوالای چند بخشی هم باید همه درست باشه. حتی اگه یکیش هم غلط باشه کلا اون سوال نمره اش میپره
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

وربالش که سخت بود. شاید 5 یا 6 تا رو با اطمینان صد در صد زدم. رایتینگ بد نبود. 4ی میشم.
    اما بخشی که واقعا از عملکرد خودم ناراضی هستم، کوانت بود. بخاطر اینکه آمار رو نخونده بودم. کافی بود 5 دقیقه وقت میذاشتم و آمار رو میخوندم. اصلا روش محاسبه مدیان و انحراف معیار یادم نبود و بخاطر همین 4 و5 سوال مفت رو جواب ندادم. وگرنه راحت نمره کامل رو میگفتم.
    کسی میدونه با 4 و5 غلط در بخش کوانت چند نمره کم میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

پست هایی که فرستادی توی فروم " مرکز سازمان سنجش" نشون داد که نه بدتر از خودم وسواسی هستی!! اومدی بیرون دیدی کارتت نیست؟؟؟؟؟؟؟ یعنی در این حد غرق آزمون بودی .
    نگران نباش. مگه میشه کارت ها رو جمع نکرده باشند؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal85 نمایش پست ها
    اصلا خوب نبود--
    بریک رو گذاشتن بعد دو سکشن رایتینگ که خیلی بد بود- 4 سکشن بعدی پشت سر هم که اصلا خوب نبود وخسته کننده
    البته وربال لغاتش همه نااشنا برای من- حتی ریدینگ های طولانی ان، نتوانستم بزنم کلا شانسی زدم یعنی پیش بینی می کنم وربال میشم 130
    - وربال خیلی درک بالای متن می خوادددددد
    فقط یه سوال- من اصلا حواسم نبود که کی admision ticket های ما رو جمع کردن
    از جلسه امدم بیرون، دیدم admision tickhet ام نیست !!! اما واقعا نمی دونم بعد از اینکه دفترچه ها رو جمع کردن، تیکت ها رو هم جمع کردن یا من گم کردم???!!!

Junior Member

وربالش برای خوندن متن ها هم کافی نبود. نصف تست ها رو شانسی B زدم. اصلا فرصت نکردم بخونم
    بخش رایتینگش هم برای پر کردن 4 صفحه اصلا وقت نداشت. یعنی اگر تمام 30 دقیقه رو هم مینوشتی، سه صفحه ش هم پر نمیشد!!

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezap نمایش پست ها
    وربالش برای خوندن متن ها هم کافی نبود. نصف تست ها رو شانسی B زدم. اصلا فرصت نکردم بخونم
    بخش رایتینگش هم برای پر کردن 4 صفحه اصلا وقت نداشت. یعنی اگر تمام 30 دقیقه رو هم مینوشتی، سه صفحه ش هم پر نمیشد!!
    برای رایتینگ اصلا نیاز نیست چهار صفحه رو پر کنید. شما اگه یک صفحه هم بنویسید و اشتباه املایی و گرامری تابلو نداشته باشید و به نکته های اصلی بحث اشاره کرده باشید 3 رو میگیرید. اگه اینو به همراه چندتا مثال مرتبط و خوب داشته باشید تا 4 میتونه برسه نمره تون. ولی برای 5 و 6 لازمه که اول یه موضع مشخص بگیرید نسبت به موضوع، بعد از این موضع به صورت کامل و قوی دفاع کنید. بعنی اینکه کامل توضیح بدید که چرا فکر می کنید نظر شما درسته و براش حداقل 2-3تا مثال کاملا مرتبط بیارید و هر کدوم رو هم به شکل مناسبی بسط بدید. بعد هم بیاید بگید چرا فکر می کنید نظر های دیگه غیر نظر شما اشتباهه و برای اون هم مثال بزنید و بسط بدید. و بعدش هم یه جمع بندی داشته باشید و نتیجه گیری کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member amir13721 آواتار ها

با سلام خدمت دوستان.
    من سنتر اصفهان بودم.وقتی وارد سالن شدیم ادمیشن تیکت ها رو میز بود.قسمت مربوط به correction sub را جمع کردند ولی خود ادمیشن تیکت پیشمون موند.بین دو رایتنیگ و مابقی امتحان بریک 10 دقیقه بود.امتحان هم تا حول و حوش دوازده و نیم یا یک طول کشید.اما در مورد امتحان :
    1.writing : هر دو موضوع خوب بود اما من وقت کم آوردم و دیگه نتونستم متن رو دوباره بخونم که اشتباهتم رو اصلاح کنم.1/5 صفحه برای هر دوتاش نوشتم.سازماندهی هر دو تا رو رعایت کردم ولی غلط های املایی مسلما دارم.البته توی کتاب ها و خود روبیک نمره دهی هم نوشته که اشتباهات گرامری یا املایی ناچیز ایرادی نداره بلکه مهم طرح ایده،سازماندهی انشا و استفاده از دلایل قوی و مثال برای اثبات نوشته است.
    2.Verbal : من تست های ازمایشی کتابmaster the Gre,ets,barrons,kaplan و gruber 2014 زدم.در همه این تست ها بین 50 تا 60 درصد رو درست میزدم(البته تو هرکدومش غلط هام مال هر بخش متفاوت بود و جای خاصی ایراد نداشتم،بخاطر همین هم من برای هر سه قسمت وربال به اندازه کافی وقت گذاشتم چون معلوم نبود کدومش سخت یا اسون باشه)در مورد امتحان هم باید بگم همون چیزی بود که انتظار داشتم و بنظر خودم هم همون 50 درصد درست زدم.
    3.Quant : قسمت comparison ها سخت ترین قسمت بود.باقی امتحان هم دقت لازم داشت.سوالات data خصوصا دومی که دو نمودار در مورد مردان و زنان داده بود مثلا یه نمونش.
    از بین 5-6 کتابی که تستاشون رو زدم،سختی سوالات به gruber 2014 خیلی شبیه بود و پیشنهاد من به دوستان اینه که حتما این کتاب رو مطالعه کنند،هم برای وربال و همون کوانت.

Junior Member

مرسی از راهنماییتون. من دو صفحه نوشتم تقریبا. کمی کمتر. و این بخش ها رو داشت. البته فرصت نکردم بیشتر از یک مثال بزنم.
    اطلاع دارید که در بخش کوانت با 5 غلط چند نمره از من کم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    برای رایتینگ اصلا نیاز نیست چهار صفحه رو پر کنید. شما اگه یک صفحه هم بنویسید و اشتباه املایی و گرامری تابلو نداشته باشید و به نکته های اصلی بحث اشاره کرده باشید 3 رو میگیرید. اگه اینو به همراه چندتا مثال مرتبط و خوب داشته باشید تا 4 میتونه برسه نمره تون. ولی برای 5 و 6 لازمه که اول یه موضع مشخص بگیرید نسبت به موضوع، بعد از این موضع به صورت کامل و قوی دفاع کنید. بعنی اینکه کامل توضیح بدید که چرا فکر می کنید نظر شما درسته و براش حداقل 2-3تا مثال کاملا مرتبط بیارید و هر کدوم رو هم به شکل مناسبی بسط بدید. بعد هم بیاید بگید چرا فکر می کنید نظر های دیگه غیر نظر شما اشتباهه و برای اون هم مثال بزنید و بسط بدید. و بعدش هم یه جمع بندی داشته باشید و نتیجه گیری کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)