صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 73

موضوع: تجربیات آزمون كاغذي 8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون كاغذي 8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezap نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون. من دو صفحه نوشتم تقریبا. کمی کمتر. و این بخش ها رو داشت. البته فرصت نکردم بیشتر از یک مثال بزنم.
    اطلاع دارید که در بخش کوانت با 5 غلط چند نمره از من کم میشه؟
    خواهش می کنم.
    بستگی به بقیه ی شرکت کننده ها داره که چندتا غلط داشته باشن. ولی به صورت کلی 5تا غلط میشه 90% صحیح یعنی 36 نمره از 40 نمره. یعنی 166 ولی این نمره ی احتمالیه و ممکنه کمتر یا بیشتر بشه نمره ی واقعیتون
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    FUM

سلام دوستان ببخشید اینکه جزو 50 درصد اول باشی و بعضی دانشگاه ها اینو می خوان، یعنی نمره ی چند در وربال و کوانت و رایتینگ؟ امتحان 8 فوریه رو دادم....استرس دارم که حداقل قبولی رو کسب خواهم کرد یا نه.... بخش وربال به نظرم خیلی سخت بود...سخت تر از نمونه سوال ها....کوانت تقریبا مشابه تمرین ها بود...و رایتینگ هم که موضوع اولش رو قبلا دیده بودم. اما تمرین نکرده بودم اصلا! برای بخش اول تقریبا 4 صفحه رو نوشتم و برای موضوع دوم سه صفحه نوشتم. امیدوارم نمره ی خوبی بگیرم... موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط monarosa نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اینکه جزو 50 درصد اول باشی و بعضی دانشگاه ها اینو می خوان، یعنی نمره ی چند در وربال و کوانت و رایتینگ؟ امتحان 8 فوریه رو دادم....استرس دارم که حداقل قبولی رو کسب خواهم کرد یا نه.... بخش وربال به نظرم خیلی سخت بود...سخت تر از نمونه سوال ها....کوانت تقریبا مشابه تمرین ها بود...و رایتینگ هم که موضوع اولش رو قبلا دیده بودم. اما تمرین نکرده بودم اصلا! برای بخش اول تقریبا 4 صفحه رو نوشتم و برای موضوع دوم سه صفحه نوشتم. امیدوارم نمره ی خوبی بگیرم... موفق باشید.
    سلام دوست عزیز،
    وابسته به نحوه ی عملکرد بقیه شرکت کننده ها درصد ها فرق میکنه ،
    ولی به صورت حدودی 50 درصد از وربال و کوانت یعنی 151 به بالا...ممکنه نسبت به سختی و آسونی این مقدار بالا و پایین بشه.
    وقتی کارنامه اومد، در کنار نمرتون ذکر میشه
    موفق باشید
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

سلام دوستان. از نظر من هم قسمت وربال سخت و زمانبر بود ولی قسمت کوانت با وجودی که نسبتا آسون بود خیلی زمانبر بود. به نظرم برای وربال لغت بلد بودن خیلی مهم بود. من خیلی از کلمه ها رو توی barrons دیده بودم. یکی دوتا از سوالا هم خیلی آشنا بود فکر کنم توی نمونه سوالای خود ETS بود. واسه رایتینگ هم خودن موضوعات issue pool خیلی مفیده. من هر دو تا موضوع رو دیده بودم. البته خب نیم ساعت وقت برای 4 صفحه رایتینگ نوشتن کمه ولی اگه کسی تمرین کرده باشه میتونه خوب بنویسه!

Junior Member

دقیقا تجربه من هم همینطور بود. کلمات بارونز باعث شد بخش وربال رو خوب بزنید؟
    بخش اول کوانت وقت کم اوردم. سوالات آماری لعنتی رو بلد نبودم. وربال رو که بیشترش رو شانسی زدم

نقل قول نوشته اصلی توسط leila1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان. از نظر من هم قسمت وربال سخت و زمانبر بود ولی قسمت کوانت با وجودی که نسبتا آسون بود خیلی زمانبر بود. به نظرم برای وربال لغت بلد بودن خیلی مهم بود. من خیلی از کلمه ها رو توی barrons دیده بودم. یکی دوتا از سوالا هم خیلی آشنا بود فکر کنم توی نمونه سوالای خود ETS بود. واسه رایتینگ هم خودن موضوعات issue pool خیلی مفیده. من هر دو تا موضوع رو دیده بودم. البته خب نیم ساعت وقت برای 4 صفحه رایتینگ نوشتن کمه ولی اگه کسی تمرین کرده باشه میتونه خوب بنویسه!

Junior Member

دقیقا تجربه من هم همینطور بود. کلمات بارونز باعث شد بخش وربال رو خوب بزنید؟
    بخش اول کوانت وقت کم اوردم. سوالات آماری لعنتی رو بلد نبودم. وربال رو که بیشترش رو شانسی زدم
    تا نتایج نیاد نمیشه گفت خوب بوده یا بد! ولی خوندن کلمات بارونز خیلی موثر بود. جواب چندتا از سوالارو بدون اون کلمات نمیتونستم بدم. امیدوارم که نتایج خوب باشه.

Junior Member

نه نتایج این کاغذی لعنتی اینقد دیر میاد که برای شخص من مشکل ایجاد کرده و دارم مرتب به دانشگاه ایمیل میزنم که الان میرسه صبر کنید.
    من اصلا وربال نخوندم. چون سه هفته به آزمون ثبت نام کردم. کلا همینطوری اومدم آزمون دادم. وربال ها رو هم اصلا نمیفهمیدم با اینکه زبانم خوبه/ جز چندتاش رو
    تنها از این ناراحتم که اگر 5 دقیقه آمار رو خونده بودم و فرمولهاش یادم میومد کوانت رو صددرصد زده بودم حالا

نقل قول نوشته اصلی توسط leila1984 نمایش پست ها
    تا نتایج نیاد نمیشه گفت خوب بوده یا بد! ولی خوندن کلمات بارونز خیلی موثر بود. جواب چندتا از سوالارو بدون اون کلمات نمیتونستم بدم. امیدوارم که نتایج خوب باشه.

\نتایج کی می آد؟

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نه نتایج این کاغذی لعنتی اینقد دیر میاد که برای شخص من مشکل ایجاد کرده و دارم مرتب به دانشگاه ایمیل میزنم که الان میرسه صبر کنید.
    من اصلا وربال نخوندم. چون سه هفته به آزمون ثبت نام کردم. کلا همینطوری اومدم آزمون دادم. وربال ها رو هم اصلا نمیفهمیدم با اینکه زبانم خوبه/ جز چندتاش رو
    تنها از این ناراحتم که اگر 5 دقیقه آمار رو خونده بودم و فرمولهاش یادم میومد کوانت رو صددرصد زده بودم حالا
    نقل قول نوشته اصلی توسط dormohammadi نمایش پست ها
    \نتایج کی می آد؟
    نتایج حدود 40 روز بعد امتحان میاد
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان
    منم سنتر اصفهان بودم.شرایط برگزاری امتحان خوب بود.
    رایتینگ: هر دو موضوع از موضوعات داخل سایت ETS بودن.دوستان اگه وقت کافی دارن حتما موضوعات رو مطالعه کنن تا سر جلسه با لغات نا آشنا روبرو نشن.در مجموع موضوعات امتحان ساده بودن.
    وربال: همونطور که دوستان هم گفتن واقعا سخت بود.من با توجه به وقت محدودی که داشتم(تقریبا 35 روز) تمرکز اصلیم رو گذاشته بودم روی سوالات ریدینگ که از شانس من این سوالات هم سخت بودن!
    کوانت:سکشن اولش کمی سخت تر از دومیش بود.سوالاتش نسبت به آزمونایی که توی خونه از خودم گرفته بودم وقت گیرتر بودن.این نکته رو هم در نظر داشته باشین که سوالات کوانت،سوالات انتهایی امتحان هستن و مغز بعد از رایتینگ و وربال خسته میشه.پس حتما توی خونه از خودتون آزمون بگیرین تا با شرایط امتحان آشنا شید.
    به امید موفقیت همه دوستان
    ویرایش توسط unique7 : March 4th, 2014 در ساعت 09:23 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)