صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 93

موضوع: single or married

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن فاند برای زوج دانشجو واسه فوق لیسانس چه جوریه؟

سلام
    من در رشته مکاترونیک و خانم من در رشته هوش مصنوعی داریم لیسانس می گیریم!
    می خواستم ببینم اگر هر جفتمون بخایم بریم یک رشته برای فوق لیسانس میتونیم هر دومون Fund بگیریم ؟

پیش فرض پاسخ : single or married

سلام دوستان
    راستش مطالب بالا رو من خوندم. اما يه كم قديمي بود. مي خواستم ببينم اگه من فول فاند باشم حدودا بايد براي هزينه همسرم ساليانه چقدر در نظر بگيرم؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehpoly
    سلام دوستان
    راستش مطالب بالا رو من خوندم. اما يه كم قديمي بود. مي خواستم ببينم اگه من فول فاند باشم حدودا بايد براي هزينه همسرم ساليانه چقدر در نظر بگيرم؟
    ممنون
    مطالب بالا همچنان درسته. موقعی که دانشگاه می‌خواهد برای شما I-20 صادر کنه، به شما می‌گه که علاوه بر فاندی که از دانشگاه گرفتید چقدر باید اضافه داشته باشید تا همسرتون رو ساپورت کنید. معمولا برای این مقدارِ اضافه شما باید bank statement برای دانشگاه بفرستید. اگر خودتون می‌خواهید بدونید که هزینه‌های همسرتون چقدر می‌شه، باید بگم که بستگی داره کجای آمریکا زندگی می‌کنید. عمده‌ی هزینه‌های همسر مربوط می‌شه به اجاره خونه و بیمه. اگر مجرد باشید، می‌تونید خونه رو با دانشجوی دیگه‌ای به صورت مشترک بگیرید، اما در حالت متاهلی این گزینه رو ندارید و باید همه‌ی اجاره خونه رو خودتون پرداخت کنید. میزان اجاره خونه کاملا به شهر و منطقه‌ای که درش هستید بستگی داره. بیمه همسر حدود ماهی ۲۰۰ دلار می‌شه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی معدنی

سلام
    من متاهلم و میخوام واسه apply دکتری اقدام کنم , همسرم به دلیل کارش به احتمال زیاد نتونه همراه من بیاد . برا fund و پرکردن فرم ها میشه راهنمایی کنید که چکار باید بکنم اینطو رکه اینجا خوندم اگه متاهل باشی امکان داره دانشگاه هزینه همسرتو قبول نکنه حالا اگه اون نخواد بیاد چطور باید به دانشگا بگی؟؟؟ کلا باید چطو فرم پر کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    مطالب بالا همچنان درسته. موقعی که دانشگاه می‌خواهد برای شما I-20 صادر کنه، به شما می‌گه که علاوه بر فاندی که از دانشگاه گرفتید چقدر باید اضافه داشته باشید تا همسرتون رو ساپورت کنید. معمولا برای این مقدارِ اضافه شما باید bank statement برای دانشگاه بفرستید. اگر خودتون می‌خواهید بدونید که هزینه‌های همسرتون چقدر می‌شه، باید بگم که بستگی داره کجای آمریکا زندگی می‌کنید. عمده‌ی هزینه‌های همسر مربوط می‌شه به اجاره خونه و بیمه. اگر مجرد باشید، می‌تونید خونه رو با دانشجوی دیگه‌ای به صورت مشترک بگیرید، اما در حالت متاهلی این گزینه رو ندارید و باید همه‌ی اجاره خونه رو خودتون پرداخت کنید. میزان اجاره خونه کاملا به شهر و منطقه‌ای که درش هستید بستگی داره. بیمه همسر حدود ماهی ۲۰۰ دلار می‌شه.
    سلام دوست عزيز
    ممنون از راهنماييت
    تو پستهاي قبل نوشته بودي براي همسر بايد 5000 دلار سالانه bank statement نشون بدي . مي خوام ببينم با در نظر گرفتن فول فاند و خرج 5000 دلار سالانه ميتونيم دو نفري در آمريکا زندگي کنيم يا بايد پول بيشتري هزينه کنيم؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط somayehpoly
    سلام دوست عزيز
    ممنون از راهنماييت
    تو پستهاي قبل نوشته بودي براي همسر بايد 5000 دلار سالانه bank statement نشون بدي . مي خوام ببينم با در نظر گرفتن فول فاند و خرج 5000 دلار سالانه ميتونيم دو نفري در آمريکا زندگي کنيم يا بايد پول بيشتري هزينه کنيم؟
    معمولا با فول فاند و ۵-۶ هزار دلار اضافه می‌شه دو نفری زندگی کرد، اما باید صرفه‌جویی کنید و هزینه‌های غیرضروری رو حذف کنید.

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

یعنی می گین متاهل ها واسه آمریکا apply نکن؟ چون اونجا همسر اجازه کار نداره؟
    من مجردم اما تصورش سخته، طفلکی هااااااااا
    پس یا آمریکا و مجردی یا متهلی و کانادا؟
    البته میگن اگه همسرتو ایران بکاری بهتر بت ویزا میدن آره؟ :P :P
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.

Exclamation پاسخ : single or married

دوستان آخرین پست اینجا 1 سال قدمت داره! سوال منم مشابه پست قبله که پاسخ داده نشده! وضعیت کانادا از لحاظ رفتن متاهلی چطوره؟ البته درصورتی که همسر فقط همراه باشه
    Experience is what you get, when you don't get what you want it

Junior Member

من متاهل هستم و دارم با همسرم فوق دوممون رو می گیریم. رشته برق می خونیم و معدلمون خوبه و مقاله هم چندتایی داریم + ژورنال. داریم بچه دار می شیم و خوب استرسهامون بیشتره. می هوام بدونم که احتمال اینکه هردومون تو یک دانشگاه در اروپا یا کانادا و یا آمریکا بورس بگیریم چقدره؟ البته ساپورت مالی خوبی ندارم!

Junior Member

دو نفره بورس گرفتن از یه دانشگاه یا حتی یه شهر امکانش چقدره؟!
    لطفا اگر کسی تجربه داره می تونه بگه؟!
    ترجیحا آلمان یا آمریکا و برای دکترا. ارشد رو تو ایران می خونیم و رشته مونم مهندسیه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)