صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93

موضوع: single or married

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

پیش فرض پاسخ : single or married

سلام،
    ببخشید من یه سوال دارم که شاید قبلا هم کسی پرسیده باشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم. من دانشجوی ترم آخرم و الآن پذیرش گرفتم. در مورد فاند تو نامه ی پذیرشی که از دانشگاه مقصد اومده هیچی ننوشتن برا همین من براشون ایمیل زدم تا ببینم جریان چیه؟ من فعلا مجردم می خواستم ببینم اگر مثلا بتونم فول فاند بگیرم در حالیکه تو فرمهای پذیرشم نوشتم که مجردم می تونم تو این بازه ی چند ماهه ی بین گرفتن پذیرش تا خروج از ایران ازدواج کنم و با خانمم برم؟ و اگه این کار رو بکنم آیا از نظر مالی به مشکل بر نمی خورم؟ بعضی ها می گن می تونی بهشون ایمیل بزنی و بگی که ازدواج کردی و با خانمت می خوای بری در اینصورت اونها هم یه چیزی به فاندت اضافه می کنن!!! آیا این درسته؟ اصلا اگه این کار رو بکنم مشکلی در رابطه با ویزای خودم یا خانمم پیدا نمی شه؟
    خواهش می کنم دوستانی که مطلع هستن کمک کنن چون خیلی برام حساسه. با تشکر از همه ی دوستان. خدا نگهدارتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن فاند برای زوج دانشجو واسه فوق لیسانس چه جوریه؟

سلام
    من خودم برق می خونم و خانم من موسیقی !
    دانشگاهی هست که این دو رشته رو با هم تو یه رنک مناسب داشته باشه؟توی سوئد-نروژ-فنلاند یا کانادا
    و هر دو با هم apply کنیم یا فقط یه نفرمون؟ایا به هر دوی ما فاند تعلق می گیره یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی معدنی

سلام
    من متاهلم و میخوام واسه apply دکتری اقدام کنم , همسرم به دلیل کارش به احتمال زیاد نتونه همراه من بیاد . برا fund و پرکردن فرم ها میشه راهنمایی کنید که چکار باید بکنم اینطو رکه اینجا خوندم اگه متاهل باشی امکان داره دانشگاه هزینه همسرتو قبول نکنه حالا اگه اون نخواد بیاد چطور باید به دانشگا بگی؟؟؟ کلا باید چطو فرم پر کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط razapply نمایش پست ها
    سلام
    میشه بگیددر دانشگاههای ممتار آمریکا برای مجردها با فول قاند علاوه بر هزینه های تحصیل,هرینه های زندگی هم در میاد؟آیا به دانشجویان دکترا خود دانشگاه خونه میده یا باید خودمون دنبالش باشیم؟شوهر اگه نخواد اپلای کنه و فقط همراه باشه اونجا اجازه کار نداره؟ایا دانشگاه مخارج زندگی اون رو هم میده؟آیا همونجا مبتونه بره یه دانشگاه و درس بخونه؟
    با سپاس فراوان
    -Because he will enter USA with F2 visa he can not work any where as long as has f2 visa!!!
    -He will be able to apply to any universities in US

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن فاند برای زوج دانشجو واسه فوق لیسانس چه جوریه؟

سلام
    من در رشته مکاترونیک و خانم من در رشته هوش مصنوعی داریم لیسانس می گیریم!
    می خواستم ببینم اگر هر جفتمون بخایم بریم یک رشته برای فوق لیسانس میتونیم هر دومون Fund بگیریم ؟

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    می خوام سوالی بپرسم که شاید برای اکثر دوستان تعجب بر انگیز باشه. من متأهل هستم 36 سالمه و یه بچه 6 ساله دارم (البته شرایط خوبی هم دارم مثل 7 مقاله بین المللی و ISI . معدل بالای 16 پژوهشگر نمونه و 12 سال سابقه کار همراه با پژوهش و زبان خوب و 2 ثبت اختراع و....) میخواستم بدونم که با این شرایط آیا می تونم Fund بگیرم؟ و اگه بگیرم می تونم زندگی متوسطی داشته باشم ؟ (می تونم تا حدودی خودم خرج کنم) و سوال آخر اینکه برای چه کشوری اقدام کنم؟ لطفا نگید که بی خیال چون که نمیتونم بیخیال شم!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ffazlali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    می خوام سوالی بپرسم که شاید برای اکثر دوستان تعجب بر انگیز باشه. من متأهل هستم 36 سالمه و یه بچه 6 ساله دارم (البته شرایط خوبی هم دارم مثل 7 مقاله بین المللی و ISI . معدل بالای 16 پژوهشگر نمونه و 12 سال سابقه کار همراه با پژوهش و زبان خوب و 2 ثبت اختراع و....) میخواستم بدونم که با این شرایط آیا می تونم Fund بگیرم؟ و اگه بگیرم می تونم زندگی متوسطی داشته باشم ؟ (می تونم تا حدودی خودم خرج کنم) و سوال آخر اینکه برای چه کشوری اقدام کنم؟ لطفا نگید که بی خیال چون که نمیتونم بیخیال شم!
    پذیرش و فاند شما ارتباطی به تاهل تون نداره. شرایط دقیق معدل، دانشگاه، نمره زبان و GRE تعیین کننده است. بسیاری رو میشناسم که با فول فاند هزینه زندگی خانواده شون رو در امریکا و کانادا فراهم میکنند و در کانادا که همسرتون اجازه کار هم خواهد داشت. ولی در هر حال حداکثر یک زندگی دانشجویی میتونید داشته باشید نه "متوسط". هزینه ها رو باید خیلی جمع و جور کنید و به خودتون سختی بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Geology - IAU.SRB

نقل قول نوشته اصلی توسط homayun.it نمایش پست ها
    سلام،
    ببخشید من یه سوال دارم که شاید قبلا هم کسی پرسیده باشه ولی من هر چی گشتم پیدا نکردم. من دانشجوی ترم آخرم و الآن پذیرش گرفتم. در مورد فاند تو نامه ی پذیرشی که از دانشگاه مقصد اومده هیچی ننوشتن برا همین من براشون ایمیل زدم تا ببینم جریان چیه؟ من فعلا مجردم می خواستم ببینم اگر مثلا بتونم فول فاند بگیرم در حالیکه تو فرمهای پذیرشم نوشتم که مجردم می تونم تو این بازه ی چند ماهه ی بین گرفتن پذیرش تا خروج از ایران ازدواج کنم و با خانمم برم؟ و اگه این کار رو بکنم آیا از نظر مالی به مشکل بر نمی خورم؟ بعضی ها می گن می تونی بهشون ایمیل بزنی و بگی که ازدواج کردی و با خانمت می خوای بری در اینصورت اونها هم یه چیزی به فاندت اضافه می کنن!!! آیا این درسته؟ اصلا اگه این کار رو بکنم مشکلی در رابطه با ویزای خودم یا خانمم پیدا نمی شه؟
    خواهش می کنم دوستانی که مطلع هستن کمک کنن چون خیلی برام حساسه. با تشکر از همه ی دوستان. خدا نگهدارتون.
    مواردی که همایون جان ذکر کردن،سوالات من هم هست،خواهشا اگه کسی اطلاعاتی در این رابطه داره کمک کنه. ممنون

Senior Member

سلام من و دوست پسرم احتمالا تا 6 ماه دیگه قصد ازدواج داریم و امکان داره زمان اپلای کردن من همچنان مجرد باشم (من اپلای می کنم و اون به عنوان همراه با من میاد) دقیقا چه زمانی در مورد وضعیت تاهی از آدم سول میشه و اگر در اون زمان مجرد باشم باید چه جوابی بدم؟ در ضمن برای دکترا apply می کنم و فاند هم می خوام میشه کمکم کنید؟ ممنونم

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط ffazlali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    برای چه مقطعی؟ چه رشته ای/گرایشی؟ دانشگاه محل تحصیلتون؟ چه کشوری مد نظرتون هست بیشتر؟ مثلا کانادا و آمریکا؟ یا طرفای اروپا؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)