صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 93

موضوع: single or married

Senior Member

پیش فرض پاسخ : single or married

تورو خدا یکی جواب منو بده

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mannan نمایش پست ها
    سلام من و دوست پسرم احتمالا تا 6 ماه دیگه قصد ازدواج داریم و امکان داره زمان اپلای کردن من همچنان مجرد باشم (من اپلای می کنم و اون به عنوان همراه با من میاد) دقیقا چه زمانی در مورد وضعیت تاهی از آدم سول میشه و اگر در اون زمان مجرد باشم باید چه جوابی بدم؟ در ضمن برای دکترا apply می کنم و فاند هم می خوام میشه کمکم کنید؟ ممنونم
    موقع اپلای کردن، دانشگاه از شما چیزی راجع به تاهل یا تجردتون سوال نمی کنه. اما اگه پذیرفته بشید و بخواید برید، توی فرمی که برای امضای قرارداد به عنوان دانشجوی دکترا بهتون میدن ازتون راجع به تاهلتون سوال میشه و شما چیزی که واقعا هست رو بنویسید. بعدا هم اگه ازدواج کردید هیچ مشکلی پیش نمی یاد. چون در واقع اون تاهل شما وقتی ضرورت پیدا میکنه که بچه داشته باشید. برای من توی مدارک نوشته بود گواهی ازدواج هم میخوان اگه متاهل هستین. من بردم دادم ترجمه ولی هنوز ترجمه دستم نبود که مدارک رو مجبور شدم بفرستم. بهشون گفتم که من این یکی مدرکمو دیر میفرستم گفت اونو فقط اگه بچه داری لازمه!!!! ( از اول ننوشته بود اگه بچه دارین، نوشته بود اگه متاهلید!!). در مورد ویزا هم اگه تا اون موقع ازدواج کرده باشید، که خب شما درخواستتون رو میدید و اونم به عنوان پیوست به همسر میاد ولی من نمی دونم آیا اگه اون موقع ازدواج نکرده باشید، باز هم قانون همراه وجود داره یا نه؟ چون اون قانونی که من میشناسم همون " پیوست به همسره"، نمی دونم چیزی به اسم همراه هم هست یا نه.

Junior Member

سلام . اگه میشه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه. من پذیرش دکترای مهندسی صنایع از University of central florida دارم. توی پذیرش من حرفی از بورس تو قسمت funds from this school ننوشته . طبق تحقیق که کردم از یه موسسه به من گفتن که میتونی بری اونجا تقاضای فاند بدی و اونا قبول می کنن. من متاهل هستم. میخواستم ببینم آیا کسی از شرایطی که من گفتم اطلاعاتی داره به من کمک کنه. ممنون میشم.

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooria1982 نمایش پست ها
    سلام . اگه میشه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه. من پذیرش دکترای مهندسی صنایع از University of central florida دارم. توی پذیرش من حرفی از بورس تو قسمت funds from this school ننوشته . طبق تحقیق که کردم از یه موسسه به من گفتن که میتونی بری اونجا تقاضای فاند بدی و اونا قبول می کنن. من متاهل هستم. میخواستم ببینم آیا کسی از شرایطی که من گفتم اطلاعاتی داره به من کمک کنه. ممنون میشم.
    اول اینکه گفتی چه ربطی به single or married داشت دوم اینکه از همین الان می تونی از طریق graduate coordinator چونه ها رو برای گرفتن فاند بزنی. به من که یک نامه مجزا زدن و گفتن که فاندم برای TA اینقدره ، حالا تو هم دنبال TA یا RA باش که بتونی فاند رو بگیری
    واقعا که!!!

Junior Member

دوستان سلام...
    آقا من دارم واسه گرفتن پذیرش دکترای مهندسی شیمی اقدام میکنم...ترجیحم امریکاست، اگه نشد کانادا باز هم اگه نشد اروپا.
    الان یه بچه دارم و خانمم هم بارداره و فکر کنم تا زمانیکه پذیرش بگیرم کوچولوی دومم بدنیا اومده.
    اولاً بفرمایید آیا جاهایی هستن که به دانشجوهای بچه دار کمک ویژه بکنن؟
    ثانیاً اگه کمک نمیکنن خواهش میکنم بگید چقدر باید با خودم پول ببرم؟ اصلا با این شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور امکانپذیر هست؟(اینجا که زیر خط فقریم نذیم اونجا بیافتیم تو دره قحطی!!!! )
    از یه طرف نمیتونم بیخیال رفتن بشم از طرف دیگه میترسم خونوادمو 3-4سال زجر بدم.
    پیشاپیش ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط djdaddy نمایش پست ها
    دوستان سلام...
    آقا من دارم واسه گرفتن پذیرش دکترای مهندسی شیمی اقدام میکنم...ترجیحم امریکاست، اگه نشد کانادا باز هم اگه نشد اروپا.
    الان یه بچه دارم و خانمم هم بارداره و فکر کنم تا زمانیکه پذیرش بگیرم کوچولوی دومم بدنیا اومده.
    اولاً بفرمایید آیا جاهایی هستن که به دانشجوهای بچه دار کمک ویژه بکنن؟
    ثانیاً اگه کمک نمیکنن خواهش میکنم بگید چقدر باید با خودم پول ببرم؟ اصلا با این شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور امکانپذیر هست؟(اینجا که زیر خط فقریم نذیم اونجا بیافتیم تو دره قحطی!!!! )
    از یه طرف نمیتونم بیخیال رفتن بشم از طرف دیگه میترسم خونوادمو 3-4سال زجر بدم.
    پیشاپیش ممنون
    دوست من
    تا اونجایی که من اطلاع دارم، در مورد آمریکا کمک هزینه خاصی از طرف دانشگاه در نظر گرفته نمیشه و هزینه همراهان (که شامل همسر و فرزندان میشه) به عهده خود دانشجو هست. در مورد استرالیا تا اونجایی که من اطلاع دارم دانشگاه برای همسر و فرزندان کمک هزینه مخصوصی داره. این قاعده استرالیا شامل بعضی از کشورهای اروپایی مثل سوییس هم میشه. این کلیت قضیه بود، ولی اطلاعات جزیی تر رو می تونید توی سایت هر دانشگاه بخش کمک های مالی پیدا کنید.

Junior Member

با سپاس فراوان از masirani عزیز...

کسی اطلاع و تجربه دقیق تری داره که بنده رو راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط djdaddy نمایش پست ها
    با سپاس فراوان از masirani عزیز...

کسی اطلاع و تجربه دقیق تری داره که بنده رو راهنمایی کنه؟
    دانشگاه های استرالیا فکر کنم برا شما بهتر باشه. مثلا دانشگاه ANU استرالیا به ازای هر بچه 3000 دلار در سال کمک میکنه البته فکر کنم سقف داره!!! در ضمن خانمتون هم میتونن کار کنن.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. من به تازگی میخوام ازدواج کنم. با یک نفر هم رشته ام هم می خوام ازدواج کنم. چند تا سوال دارم:

1) می خواستم بدونم که آیا ما می تونیم همزمان یک دانشگاه و یک استاد اپلای کنیم به طوری که کنار هم باشیم. یعنی یک استاد حاضر است هر دوی ما را همزمان بگیره، چون زمینه کاریمون هم شبیه هم است.

2) اگر کنار هم نباشیم و هر کدام مان یک دانشگاه مختلف توی یک شهر مختلف باشیم، آیا میشه انتقالی یا همچین چیزی گرفت و یکی از ما بره کنار اون یکی؟

3) اگر اپلای خانمم درست نشد و فقط اپلای من اکی شد، آیا میشه مثلا خانمم تو یک سال کنار من در آزمایشگاه برای استادم مجانی کار کنه و استاد مثلا قول بده که سال دیگه خانم من را بگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی میخوام ازدواج کنم. با یک نفر هم رشته ام هم می خوام ازدواج کنم. چند تا سوال دارم:

1) می خواستم بدونم که آیا ما می تونیم همزمان یک دانشگاه و یک استاد اپلای کنیم به طوری که کنار هم باشیم. یعنی یک استاد حاضر است هر دوی ما را همزمان بگیره، چون زمینه کاریمون هم شبیه هم است.

2) اگر کنار هم نباشیم و هر کدام مان یک دانشگاه مختلف توی یک شهر مختلف باشیم، آیا میشه انتقالی یا همچین چیزی گرفت و یکی از ما بره کنار اون یکی؟

3) اگر اپلای خانمم درست نشد و فقط اپلای من اکی شد، آیا میشه مثلا خانمم تو یک سال کنار من در آزمایشگاه برای استادم مجانی کار کنه و استاد مثلا قول بده که سال دیگه خانم من را بگیره؟
    بهترین کار اینه که هر دو اپلای کنید و هرجای بهتری که یکی تون پذیرش گرفت بروید. بعد نفر دوم میتونه با استادهای اون دانشکده صحبت بکنه و موقعیتی پیدا کنه. ترحیجا برای شهر های بزرگ اقدام کنید که چند تا دانشگاه دارند که شانس هردوتان بالاتر باشد. روی انتقالی از یک شهر به شهر دیگر حساب نکنید چون اصولا مفهوم انتقال در مقطع ارشد و دکترا معنی نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)