صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 93

موضوع: single or married

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : single or married

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    روی انتقالی از یک شهر به شهر دیگر حساب نکنید چون اصولا مفهوم انتقال در مقطع ارشد و دکترا معنی نداره.
    واقعا چیزی به اسم انتقال معنی نداره. آخه من قبلا خیلی در مورد انتقال شنیده بودم. یعنی همش اشتباه بوده؟

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

من از یک استاد تو تگزاس جواب گرفتم و در خط آخر ایمیلش یک سوال پرسیده که:
    Will your husband need some job here?
    من هم گفتم طبق قوانین آمریکا نمیتونه انجا کارکنه ولی برادرش که آمریکا هست ان را ساپورت میکنه، استاد حالا ایمیل زده Sounds goods خواستم بگم چنین تجربه عجیبی برام پیش امده!! کسی نظری نداره؟
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Junior Member

salam mishe lotfan begid kodum daneshgahid

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام. میخواستم بدونم که با ازدواج شانس اپلای چقدر سخت تر میشه. مثلا وقتی مجرد هستیم خب به نظر میاد کار راحت تر باشه اما وقتی استادا ببینن طرف زن هم داره خب ممکنه بیخیالش بشن و برن کسی را انتخاب کنند که مجرد باشه تا پول و فاند کمتری بهش بدن. حالا میخوام بدانم اگر ازدواج کنم شانس اپلای من چقدر کاهش پیدا میکنه. مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم که با ازدواج شانس اپلای چقدر سخت تر میشه. مثلا وقتی مجرد هستیم خب به نظر میاد کار راحت تر باشه اما وقتی استادا ببینن طرف زن هم داره خب ممکنه بیخیالش بشن و برن کسی را انتخاب کنند که مجرد باشه تا پول و فاند کمتری بهش بدن. حالا میخوام بدانم اگر ازدواج کنم شانس اپلای من چقدر کاهش پیدا میکنه. مرسی
    استاد هیچوقت نمیپرسه شما متاهل هستید یا مجرد. مقدار فاند شما هم هیچ ربطی به تاهل و تجرد تون نداره و اینطور نیست که به متاهل ها پول بیشتری بدهند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

دوست من اصلا اونا به این چیزا اهمیت نمیدن
    قرمز باشین

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

استاد هیچوقت نمیپرسه شما متاهل هستید یا مجرد. مقدار فاند شما هم هیچ ربطی به تاهل و تجرد تون نداره و اینطور نیست که به متاهل ها پول بیشتری بدهند.
    مرسی ghlobe عزیز. یعنی با این تفاسیر وقتی میگیم فول فاند یعنی در حدودی که یک نفر بتونه زندگی مجری داشته باشه فاند میدن؟ کسی که متاهل هست هم باید از جیب خرج کنه (حتی اگه فول فاند باشه)؟ آخه قبلا تو همین سایت خونده بودم که بعضی ها که متاهل هستند، یه چونه ای میزنن و بعد بهشون بیشتر فاند میدن تا خرج همسرشون را هم بدن.
    2) فرضا که کسی متاهل باشه و فاندی که میدن تنها برای زندگی مجردی کفایت کنه، حدودا چقدر باید از جیب بده واسه خرج و مخارج همسر؟ میدونم به ایالت و شهر ربط داره اما یه حدودی مثلا بدونم کافیه.

ApplyAbroad Guru

مرسی ghlobe عزیز. یعنی با این تفاسیر وقتی میگیم فول فاند یعنی در حدودی که یک نفر بتونه زندگی مجری داشته باشه فاند میدن؟ کسی که متاهل هست هم باید از جیب خرج کنه (حتی اگه فول فاند باشه)؟ آخه قبلا تو همین سایت خونده بودم که بعضی ها که متاهل هستند، یه چونه ای میزنن و بعد بهشون بیشتر فاند میدن تا خرج همسرشون را هم بدن.
    2) فرضا که کسی متاهل باشه و فاندی که میدن تنها برای زندگی مجردی کفایت کنه، حدودا چقدر باید از جیب بده واسه خرج و مخارج همسر؟ میدونم به ایالت و شهر ربط داره اما یه حدودی مثلا بدونم کافیه.
    واقعا حدودی نمیشه داد چون هم مبلغ فول فاند و هم مخارج خیلی متغیره. بعضی جاها برای هزینه یک خانواده کافیه و بعضی جاها نه. در بعضی کشورها مثل کانادا که همسران دانشجوها اجازه کار تمام وقت دارند معمولا مشکلی نیست ولی در امریکا باید حتما برآوردی از مخارج داشته باشید که مطمئن باشید فاند گرفته شده کافیه.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه

واقعا حدودی نمیشه داد چون هم مبلغ فول فاند و هم مخارج خیلی متغیره. بعضی جاها برای هزینه یک خانواده کافیه و بعضی جاها نه. در بعضی کشورها مثل کانادا که همسران دانشجوها اجازه کار تمام وقت دارند معمولا مشکلی نیست ولی در امریکا باید حتما برآوردی از مخارج داشته باشید که مطمئن باشید فاند گرفته شده کافیه.
    مرسی. خب سوال من در مورد همین برآورد است. اگه میشه یکی دو مثال بزنید واسم. مثلا بگین اگه فلان ایالت پذیرش بگیری، علاوه بر مبلغ فول فاند خودت (اگه واسه همسرت کم باشه) باید فلان دلار در سال هزینه کنی. مرسی

ApplyAbroad Guru

مرسی. خب سوال من در مورد همین برآورد است. اگه میشه یکی دو مثال بزنید واسم. مثلا بگین اگه فلان ایالت پذیرش بگیری، علاوه بر مبلغ فول فاند خودت (اگه واسه همسرت کم باشه) باید فلان دلار در سال هزینه کنی. مرسی
    مثلا در کانادا هزینه می نیمم زندگی دانشجویی برای فرد مجرد رو اقلا 12000 دلار در سال در شهرهای کوچک و 15 هزار دلار در سال در شهر های بزرگ، و برای یک زن و شوهر بدون بچه لااقل 16-17 هزار دلار در شهرهای کوچک و20 هزار دلار در سال در شهرهای بزرگ تخمین میزنم. حالا هرچی فاند تونستید بگیرید و شهریه و بیمه رو ازش کم کنید باید ببینید بقیه اش برای تامین این هزینه ها کافیه یا نه. فول فاند که یک رقم ثابت نیست که آدم بتونه بگه دقیقا چقدر میگیری بسته به شرایط شما و دانشگاه بسیار متفاوت میتونه باشه. نتایج پذیرش رو نگاه کنید مثالهایی از ارقام فاند میبینید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)