صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 93

موضوع: single or married

Junior Member

پیش فرض پاسخ : single or married

نقل قول نوشته اصلی توسط sjazayeri نمایش پست ها
    بله. 99% میگن بفرستید قبل ازصدور فرم. اگرم نگن چند روز بعد میخان
    کی یعنی می خوان عقد نامه را ارسال کنیم؟ توی کدوم مرحله؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,UCD,MD/MPH

نقل قول نوشته اصلی توسط baghaee نمایش پست ها
    ایا دانشگاه برای صدور I20 همسر مدارک ازدواج می خواد؟ می خوام بدونم تا کی مهلت هست تا با همسرم عقد کنم؟
    نه.نمیخواد.اسکن پاسپورت میخواد.

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داتم!
    ا گر خودت و همسرت شرایط گرفتن فاند رو داشته باشی (رزمه معدل و نمره زبانت خوب باشه)و بخای اقدام کنی برای فاند در این صورت چطورباید اقدام کنی که هر دو فاند بگیرن ؟ هزینه ی هر دو پرداخت بشه نه اینکه یکی به عنوان همراه اونیکی بره.

سلام دوستان
    من ارشد مهندسی مکانیک میخونم، متاهل هستم میخواستم بدونم فارغ از بحث رزومه و معدل و مدرک زبان کجا اپلای بگیرم بهتره از نظر فاند، با توجه به اینکه خانومم خودش اپلای نمیکنه و همراه من میاد باید بتونم بهترین فاند ممکن رو بگیرم که تا حد امکان بتونیم زندگیمون رو با همون بچرخونیم. کدوم کشور و شهر نسبت فاند به خرج زندگی بیشتره؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aramardalan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد مهندسی مکانیک میخونم، متاهل هستم میخواستم بدونم فارغ از بحث رزومه و معدل و مدرک زبان کجا اپلای بگیرم بهتره از نظر فاند، با توجه به اینکه خانومم خودش اپلای نمیکنه و همراه من میاد باید بتونم بهترین فاند ممکن رو بگیرم که تا حد امکان بتونیم زندگیمون رو با همون بچرخونیم. کدوم کشور و شهر نسبت فاند به خرج زندگی بیشتره؟
    تو آمریکا عموما شهرهایهای کوچیک دانشگاهی هزینه ها کمه و معمولا فاندی که میدن کفاف زندگی 2 نفر رو میده. اما شهرهای بزرگ مثل NY city , LA, San Francisco, DC , Chicago , Boston, .... خیلی گرون هستن . دقت کنید شهر را با کل ایالت یکی نگیرید. مثلا Binghamton تو ایالت نیویورکه ولی هزینه اجاره خونه 2 خوابه 700 دلاره حدودا. فاندی که میدن هم حدود ماهی 1500 دلاره. (تو خود شهر نیویورک اجاره میشه 1500 به بالا!)
    تو کانادا فاندش معمولا انقدری نیست که هزینه زندگی نفر دوم را بده.

فکر کنم بهتر باشه اول یکیون بره و واسه نفر دوم حضوری اقدام کنید بهتره چون احتمالش کمه همزمان بشه واسه دو نفر فاند گرفت از یک جا
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadiDOA نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داتم!
    ا گر خودت و همسرت شرایط گرفتن فاند رو داشته باشی (رزمه معدل و نمره زبانت خوب باشه)و بخای اقدام کنی برای فاند در این صورت چطورباید اقدام کنی که هر دو فاند بگیرن ؟ هزینه ی هر دو پرداخت بشه نه اینکه یکی به عنوان همراه اونیکی بره.

مرسی از راهنماییتون، کشورهای اروپایی شرایتشون چطوره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    تو آمریکا عموما شهرهایهای کوچیک دانشگاهی هزینه ها کمه و معمولا فاندی که میدن کفاف زندگی 2 نفر رو میده. اما شهرهای بزرگ مثل NY city , LA, San Francisco, DC , Chicago , Boston, .... خیلی گرون هستن . دقت کنید شهر را با کل ایالت یکی نگیرید. مثلا Binghamton تو ایالت نیویورکه ولی هزینه اجاره خونه 2 خوابه 700 دلاره حدودا. فاندی که میدن هم حدود ماهی 1500 دلاره. (تو خود شهر نیویورک اجاره میشه 1500 به بالا!)
    تو کانادا فاندش معمولا انقدری نیست که هزینه زندگی نفر دوم را بده.

سلام
    من ارشدمهندسی شیمی با معدل 17 از دانشگاه صنعتی اصفهان و همسرم دانشجوی لیسانس برق دانشگاه آزاد هستش. اگر من پذیرش بگیرم و ایشون با من بیان اجازه کار و تحصیل دارند یا نه؟؟کشورش مهم نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, US

نقل قول نوشته اصلی توسط sushiant777 نمایش پست ها
    سلام
    من ارشدمهندسی شیمی با معدل 17 از دانشگاه صنعتی اصفهان و همسرم دانشجوی لیسانس برق دانشگاه آزاد هستش. اگر من پذیرش بگیرم و ایشون با من بیان اجازه کار و تحصیل دارند یا نه؟؟کشورش مهم نیست.
    من فقط در مورد امریکا اطلاع دارم. در صورتی که فقط شما پذیرش بگیرید، ویزای شما ویزای F1 (دانشجویی) خواهد شد که باهاش اجازه تحصیل و کار نیمه وقت در دانشگاه رو دارید. ولی ویزای همسرتون F2 خواهد بود که باهاش اجازه تحصیل و کار اصلا ندارند (مگر در کارهای خیریه و بدون حقوق). ولی بیشتر بجه ها کاری که می کنند اینه که در ابتدا به همین صورت میان و بعد همسرشون هم پذیرش دانشجویی میگیره که ویزای ایشون هم به F1 تغییر میکنه.
    .Please upvote my post if you found it helpful or informative

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

اجازه کار در امریکا ندارن ولی مثلا در کانادا چرا. البته یه بحث مهم دیگه شانس کار پیدا کردنه برای کسی که مدرک تحصیلی یا تخصصی از اون کشور مبدا رو نداره.
    در مورد تحصیل بله می تونن پذیرش بگیرن و به وضعیت دانشجویی تغییر بدن البته مقداری زمانبر هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)