نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: تجربیات آزمون کامپیوتری - Computer-based GRE® revised

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض تجربیات آزمون کامپیوتری - Computer-based GRE® revised

كاربران گرامي
    سلام

با آرزوي موفقيت و پيروزي براي همه ي شما ؛ لطفا در اين تاپيك به بيان تجربيات خود در خصوص آزمونComputer-based GRE® revised برگزار شده در مركز سنجش بپردازيد. در خصوص بيان تجربيات خود به نكات زير توجه فرماييد:

1-از بيان تجربياتي كه به نوعي ترويج دهنده ي تقلب محسوب مي شود اكيدا خودداري فرماييد.
    2-بيان تجربياتي كه به نقاط ضعف سنتر در خصوص پوشش دادن قوانين ETS مربوط مي شود، ممنوع مي باشد.
    3-از بحث هاي دو نفره كه با عنوان تاپيك مغاير مي باشد خودداري فرماييد.
    4-بحث و بررسي در خصوص مفاد آزمون (رياضي - وربال- رايتينگ) در اين تاپيك آزاد مي باشد و در صورت نياز به تاپيك جديد، پستها منتقل خواهند شد.
    5-كليه ي پستهاي مغاير با 3 بند اول بدون ارسال پيام خصوصي و در صورت تكرار با ارسال اخطار حذف خواهند شد.
    6-تجربیات آزمون كاغذي 8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

ممنون از همكاري شما
    تيم مديريت AA
    ویرایش توسط Simon : February 8th, 2014 در ساعت 09:12 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

من هم مثل دوستان فکر می کنم امتحان کامپیوتری وربالش خیلی سخت بود.
    این نمره ای که آخر سر مشاهده کردیم نمره خام بود یا نمره نهایی همینه؟

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون8 فوريه 2014 (19 بهمن 92)

نقل قول نوشته اصلی توسط navid3 نمایش پست ها
    من هم مثل دوستان فکر می کنم امتحان کامپیوتری وربالش خیلی سخت بود.
    این نمره ای که آخر سر مشاهده کردیم نمره خام بود یا نمره نهایی همینه؟
    نمره نهایی همینه دیگه
    میشه از شرایط امتحان بگید؟
    همه چیز اوکی بود؟
    سطح سوالای کوانت چطور بود؟
    موضوع رایتینگ ها رو یادتون هست؟
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون8 فوريه 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

شرایط امتحان بسیار خوب بود. سوالات کوانت مشابه نرم افزار ای تی اس بود ولی به نظر من وربال واقعا بود.

این هم موضوعات رایتینگ تقدیم به شما

Some people believe that college students should consider only their own talents and interests when choosing a field of study. Others believe that college students should base their choice of a field of study on the availability of jobs in that field.
    Write

The following appeared in a memo from the director of a large group of hospitals.
    "In a laboratory study of liquid antibacterial hand soaps, a concentrated solution of UltraClean produced a 40 percent greater reduction in the bacteria population than did the liquid hand soaps currently used in our hospitals. During a subsequent test of UltraClean at our hospital in Workby, that hospital reported significantly fewer cases of patient infection than did any of the other hospitals in our group. Therefore, to prevent serious patient infections, we should supply UltraClean at all hand-washing stations throughout our hospital system."
    Write a response in which you examine the stated and/or unstated assumptions of the argument. Be sure to explain how the argument depends on these assumptions and what the implications are for the argument if the assumptions prove unwarranted.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان چرا کسی در مورد نمره هایی که گرفتن چیزی نمیگه؟؟؟ لطفا یا اینجا یا قسمت دیتابیس نمران خودشون رو بیارن و البته بگن چه منابعی رو خوندم ... بالاخره امتحان جی ارای هست و بسیار سخته .... تجزبیاتتونم بگین بدنیست ... ممنون
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

منم GRE کامپیوتری 8 فوریه رو شرکت کردم. وربالش سخت بود ولی رایتینگ و کوانتش آسون بودن. فقط تو کوانت باید مدیریت زمان خوبی داشته باشید. V 145 و Q 165 بعد از امتحان هم نمرتون رو میبینید و دانشگاه هایی رو که میخوایید نمرتون رایگان ریپورت شه رو سرچ می کنید و می فرستید.

Junior Member

خوبی امتحان کامپیوتری اینه که نتیجه ها خیلی زود (۸ روزه برای من) تو پروفایل میاد. البته من که نمره ام خیلی معمولی شد وربال ۱۴۷ و کوانت ۱۵۹ ولی حداقل می دونم اگه ریجکت بشم بخاطر دیر رفتن نمرات جی آر ایم نبوده.

Junior Member

نمرات من از اون چیزی که فکر می کردم کمتر شد.. مثلا رایتینگ رو 3 شدم.. و این خیلی برام شرم آور بود چون من همیشه توی همه آزمونها بالاترین نمره ها رو توی رایتینگ می گرفتم
    کوانتیتیتو 157 شدم که بد نبود و وربال رو هم 145.
    خیلی برای دانشگاه نگران بودم چون ارسال نامه پذیرشم رو منوط به دریافت نمره GRE اعلام کرده بودن.. نگران بودم که نکنه این نمرات راضی شون نکنه و ...
    اما خدا رو شکر قبول کردن. فکر کنم نمره قسمت ریاضی براشون مهم بوده. روی بقیه خیلی حساسیت بخرج ندادن.
    اینم بگم که نمرات من کم شد چون نخونده بودم.. به طرز کودکانه ای فکر می کردم زبانم خوبه و از عهده این امتحان هم مثل بقیه امتحانهای زبان بر میام. توصیه ام به شما اینه که حتما خیلی بخونید و با آمادگی کامل برید سر جلسه امتحان. از رایتینگ هم غفلت نکنید. گود لاک.

Junior Member

پیش فرض تجربیات آزمون18 می 2014 - آزمون Computer-based GRE® revised

سلام دوستان عزیز بنده روز 18 می امتحان GRE کامپیوتری یا همون CBT رو در سازمان سنجش در تهران امتحان دادم که خواستم تجاربم رو با شما در میان بزارم.

امتحان در ساختمان مرکزی سازمان سنجش طبقه همکف برگزار میشه . که روش هم آرم سازمان ets موجوده و نوشته شده ETS AUTHORIZED IBT CENTER . که این سالن به سازمان ets اختصاص داره و تمامی وقایع سالن توسط دوربین های speed shot ثبت و توسط ets کنترل میشه .

برای ورود به امتحان شما نیاز به 2 کارت شناسایی خواهید داشت . کارت ملی و پاسپورت . یکی هم کافیست اما موقع آی دی چک به علت قدیمی بودن عکس ممکنه به مشکل برخورد کنین.
    امتحان راس ساعت 10 صبح برگزار میشه که شما باید 9 صبح در سازمان باشید . که واقع در خیابان کریمخان کنار کلیسا هست. حتما طوری برنامه ریزی کنید که 9 برسید چون به شدت دیسیپلین رعایت میشه.
    موقع ورود اسم ها روی بولتن نوشته شده و به سه دسته A B C تقسیم شده . که همه در صف مربوط به خودشون وایمیستن. شما باید تمامی وسایل خود ازجمله ساعت و تمامی وسایل فلزی خود را درکمد قرار دهید.
    هیچ گونه خوراکی ...کاغذ ...اجازه ندارید ببرید داخل . هم بدنی تفتیش میشید و هم با دستگاه های فلز یاب . رفتار مسئولین خیلی خوب هست. و کامل راهنمایی میکنند. فکر تقلب هم نکنید وجب به وجب سالن توسط دوربین کنترل میشه . آب فقط در شیشه شفاف اجازه دارید ببرید هرچند تمامی امکانات از جمله خوراکی ...نوشیدنی گرم و سرد در هنگام BREAK به شما داده میشه .
    موقعی که آیدی چک شدید توسط مسئول مربوطه به سمت کابینتون راهنمایی میشید . روی مانیتور عکس شما وجود داره . تا هنگام شروع به هیچ چیزی دست نزنید و منتظر مسئول باشید تا بیاد و پسورد رو وارد کنه .شما فقط شهادت نامه ets رو که در یک کاغذ سفید داده میشه که به نوعی صورتجلسه هم هست امضا می کنید.
    کیفیت کامپیوتر ها در حد بسیار مناسبی است. مانیتور های جدید ال ای دی سامسونگ و ماوس و هدفون مناسب . هیچ اینتراپتی را تجربه نخواهید کرد.
    چرکنویس خودشون میدن . خودکار هم خودشون میدن . هر بار 3 تا برگه خالی به شما میدن .بعد اینکه تمام کردید 3 برگه جدید داده میشه و اونهایی که نوشتید رو میگیرن. تایم های استراحت کامل رعایت میشه . درحین استراحت شما میتونید از سالن خارج شید . اما اجازه دسترسی به لاکر و حتی صحبت با دوستان ندارید . و این موضوع به شدت با دوربین کنترل میشه . موقع برگشت کامپیوترتون لاک میشه . مسئول محترم دوباره آیدی چک انجام میده و پسورد رو وارد میکنه تا ادامه بدید .
    اگر امتحان رو زود تمام کردید میتونید دستورالعمل های مربوط به انتخاب دانشگاه رو انجام بدید و خارج بشید. که همگی کامپیوتری هست.. سیستم سرچ قوی هم داره . اجازه بردن کاغذ برای نوشتن اسم دانشگاه ندارید .
    چرکنویس هاتون رو هم موقع خروج تحویل میدید.
    در نتیجه اصلا نیازی برای رفتن به خارج نیست امتحان درحد عالی برگزار میشه . نتایج رسمی هم حدودا 1 هفته بعد از تست در اکانتتون میتونید مشاهده کنید. بنده از کیفیت برگزاری سازمان سنجش فوقالعاده راضی بودم.
    ویرایش توسط nilo0far : May 25th, 2014 در ساعت 10:31 PM دلیل: عنوان پست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)