صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: گرفتن گرین کارت از طریق NIW (معافیت منافع ملی)

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : گرین کارت از طریق معافیت منافع ملی

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_music2000 نمایش پست ها
    سلام. من یک سوال داشتم. تا جایی که من تحقیق کردم، NIW مربوط به ویزای کلاس EB-2 میشه که در واقع employment-base هستش، یعنی که کارفرما باید اقدام کنه. منتها NIW باعث میشه که کارفرما دیگه نیاز به آگهی کردن و پول وکیل دادن نداشته باشه. با این حساب اینجا صحبت EB-1 داره میشه. درسته ؟
    با سلام

خیر ، اشتباهه
    کت EB2 خودش به 3 زیر مجموعه تقسیم میشه و یکی از زیر مجموعه های اون NIW هست که نیاز به کارفرما نداره !
    اطلاعات بیشتر در سایت اداره مهاجرت :
    http://www.uscis.gov

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام،

دوستان من با یک وکیل تماس گرفتم و به من گفته شده حدود 45 تا 50 % شانس آوردن این ویزا رو دارم. هزینه وکالت بدون توجه به نتیجه اقدام برای ویزا حدود 5000 دلار گفته شده (خود هزینه سفارت هم که حدود 600 دلار هست)! با توجه به اینکه من برای PhD هم قصد دارم سال دیگه انشالله اقدام کنم، بنظر شما عقلانیه که برای این ویزا هم اقدام کنم؟ با در نظر گرفتن این نکته که بضاعت مالی دانشجوییه و پول اضافه هم ندارم که بتونم ریسک کنم!

من ارشد کامپیوتر دارم + ده مقاله چاپ شده (پنج تاش ژورنال معتبره) که 52 تا سایت خورده

ممنون
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من با یک وکیل تماس گرفتم و به من گفته شده حدود 45 تا 50 % شانس آوردن این ویزا رو دارم. هزینه وکالت بدون توجه به نتیجه اقدام برای ویزا حدود 5000 دلار گفته شده (خود هزینه سفارت هم که حدود 600 دلار هست)! با توجه به اینکه من برای PhD هم قصد دارم سال دیگه انشالله اقدام کنم، بنظر شما عقلانیه که برای این ویزا هم اقدام کنم؟ با در نظر گرفتن این نکته که بضاعت مالی دانشجوییه و پول اضافه هم ندارم که بتونم ریسک کنم!

من ارشد کامپیوتر دارم + ده مقاله چاپ شده (پنج تاش ژورنال معتبره) که 52 تا سایت خورده

ممنون
    اگه پذیرش دانشجویی بگیرید و برای ویزا برید مصاحبه و برای این این ویزا هم اقدام کرده باشید و افیسر بفهمه تو مصاحبه ریجکتتون می کنن چون مشخصه که قصد موندن تو امریکا را دارید.
    وکلای خوب معمولا با توجه به شانستون پیشنهاد می دن که برید جلو یا نه. دوستای من که گرفتن ولی می گفتن شانست باید 80% باشه تا بری جلو. 50% به نظرم ریسکش زیاده.

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

خیر ، اشتباهه
    کت EB2 خودش به 3 زیر مجموعه تقسیم میشه و یکی از زیر مجموعه های اون NIW هست که نیاز به کارفرما نداره !
    اطلاعات بیشتر در سایت اداره مهاجرت :
    http://www.uscis.gov

موفق باشید
    همون طور که دوستمون گفتن این کار توصیه نمیشه و شاید باعث شه که دیگه شما نتونین برای آمریکا ویزای دانشجویی یا توریستی بگیرین.

دوستان سلام

کسی تازگی گرین کارد EB2-NIW گرفته؟ چقدر مرحله آخر و پذیرفته شدن I-485 طول کشیده؟ میخواستم بدونم الان بازه نرمال برای پرونده های بچه های ایرانی چقدر هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    دوستان سلام

کسی تازگی گرین کارد EB2-NIW گرفته؟ چقدر مرحله آخر و پذیرفته شدن I-485 طول کشیده؟ میخواستم بدونم الان بازه نرمال برای پرونده های بچه های ایرانی چقدر هست.
    برای آمار می تونید از سایت www.trackitt.com استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان،
    کسی اطلاع داره که آیا Executive Order روی NIW اثر داره. من هنوز شروع نکردم برای اپلای برای NIW، (الان دانشجوی سال سوم PhD داخل آمریکا هستم)، ولی می خوام بدونم هنوز می تونم اپلای کنم؟
    البته می دونم که الان خیلی از بندهای EO مبهم هست و باید یه مدت صبر کردن تا همه چی روشن بشه.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط gol_biboo نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    کسی اطلاع داره که آیا Executive Order روی NIW اثر داره. من هنوز شروع نکردم برای اپلای برای NIW، (الان دانشجوی سال سوم PhD داخل آمریکا هستم)، ولی می خوام بدونم هنوز می تونم اپلای کنم؟
    البته می دونم که الان خیلی از بندهای EO مبهم هست و باید یه مدت صبر کردن تا همه چی روشن بشه.
    ممنون
    سلام دوست عزیز،

متنی را میخوندم به نقل از USCIS که پرونده ها بررسی نمیشه تا گویا این موضوع هم مشابه دیگر مکانیسم های مهاجرت دست کم برای سه ماه معلق شده البته پیشنهاد میکنم خودتون به وبسایتشون سر بزنید
    موفق باشید

سلام دوستان.میشه لطفا بگید در طول این پروسه ما باید مصاحبه ای انجام بدیم یا خیر؟
    و ایا کسی بعد از ترامپ از این طریق گرین کارت گرفته یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_k88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارت از طریق NIW (معافیت منافع ملی)

من امروز با یه وکیل صحبت کردم که از تو تبلیغات لینکدین پیداش کردم... صرفا جهت این که اطلاعات بگیرم
    این پروسه رو برای من فرستاد
    https://drive.google.com/file/d/0B43yGNUnarrYcXk0dnR6RlUxbXM/view?usp=sharing

کسی وکیل درست حسابی می شناسه که با هاش صحبت کنم. من مقاله زیادی ندارم ولی سابقه کاری خوبی تو امریکا دارم و تو صنعت خودرو سازی کار می کنم.
    همینطور باز کسی در مورد OPT و NIW اگر نظرتون رو بگید و تجربیات رو مطرح کنید ممنون می شم. من درسم تا می 2018 تموم می شه الان برای NIW اقدام کنم یا بعدا..

ممنون
    If one can do it, you too can do it, if no one can do it, you must do it

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)