نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اگر به آینده سفر کنید خودتون رو در چه موقعیت و موفقیت هایی خواهید دید؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض اگر به آینده سفر کنید خودتون رو در چه موقعیت و موفقیت هایی خواهید دید؟

سلام دوستان امیدوارم از این تاپیک استقبال بشه و بحث های خوبی توش شکل بگیره و بتونیم چیزایی رو یاد بگیریم
    بعضی تاپیک ها مثل "اگر زمان به عقب برگردد" و یا "چی شد به فکر اپلی افتادین" هستن شاید در بعضی مسائل همپوشانی داشته باشن ولی مشخصا بیاید اینجا و بگید که چه تصوری از آینده تحصیلی و شغلی خودتون دارین؛ اینکه راهی رو که انتخاب کردین چقدر میتونه شما رو به اون موفقیت ها برسونه و کلا تصورتون (البته یک تصور واقع بینانه و مبتنی بر واقعیت و امکانات و استعداد هایی که دارین) از آینده خودتون چیه؟ و فکر میکنید حد نهایی موفقیتی (فقط موفقیت های تحصیلی و شغلی) که میتونید (نه آرزو دارین) بدست بیارین چیه و کجاست؟
    ویرایش توسط orang : February 9th, 2014 در ساعت 01:26 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : اگر به آینده سفر کنید خودتون رو در چه موقعیت و موفقیت هایی خواهید دید؟

سلام به همه همگی
    خوب دوستان من خودم رشتم آشیه ههه شوخی کردم من رشته ام IT هست 20 سالمه و سربازی هم معافم
    واقعینش خیلی مدلینگ و طراحی سه بعدی برای گیم علاقه دارم و میخوام بهش برسم
    چون این صنعت توی ایران هنوز جایگاه خاصی نداره بخاطر همین 80 درصد فکر به کار در خارج از کشور هستم مثلا کره جنوبی
    میخوام به یک تخصصی برسم که کمپانی های دیگه ازم دعوت به همکاری کنن
    بخاطر همین از الان شروع کردم هر روز دارم زبان خودم رو قوی می کنم تا به امید اینکه بتونم برای خودم جایگاهی داشته باشم
    و نمی خوام خودم رو محدود این کشور کنم و بیشتر هم دنبال مقام میرم وقتی مقامت بالا بره پول هم دنبال خودش میاره
    چون به نظر من اگه فقط دنبال پول بریم به اون هدف که میخوایم نمیرسیم
    کاری که میخوام انجام بدم خیلی سخت و دشواره ولی زمانی که به امید خدا برای خودم کسی بشم اون موقعه یک نفسه راحت میکشم
    دوست دارم تا سن حداقل 25 سالگی یک حرفی برای گفتن داشته باشم
    پس تلاشم رو می کنم تا به اهدافم برسم
    و زمانی که تونستم نظر شرکت خارجی رو جلب کنم اون موقعه همونحا تو اون کشور میرم کالج و تخصص خودم رو در زمینه 3d افزایش میدم
    و اینکه مبحث it رو هم ادامه میدم ولش نمیکنم تا توی اون هم مهارتی داشته باشم
    چون ممکنه بدرد بخوره
    همین دیگه چیزه دیگه ای یادم نیست
    فعلا بای
    موفق باشید

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

پیش فرض پاسخ : اگر به آینده سفر کنید خودتون رو در چه موقعیت و موفقیت هایی خواهید دید؟

یکی بیاد بگه به من چه خبره؟ من امسال تازه دارم کاردانی ساخت میگیرم؟؟ ولی خیلی بی قرارم برای اپلای... خدایا کمک کن بتونم توی دانشگاه خوب آمریکا اپلای کنم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

من ؟! استاد دانشگاه در رشته ادبیات تطبیقی...ایده آل ترین تصوری که از آینده ام دارم !
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member adelarch آواتار ها

من ؟ استاد فیزیک برکلی. نخندین.‏ حالا میبینین

پیش فرض پاسخ : اگر به آینده سفر کنید خودتون رو در چه موقعیت و موف

میرم زن میگرم
    بگید ایشالاااااه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)