صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 101

موضوع: Impact Factor مجلات ISI

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

فایلی که زحمت کشیدید و share کردید، eigenvalue factor مربوط به ژورنالی مثل IEEE Transactions on Cybernetics رو برابر 0.002820 برآورد کرده... در حالیکه در webpage خود ژورنال این مقدار برابر 0.00004 هست...
    این تناقض چه توجیهی داره؟...

ارادت
    سلام جناب matinking عزیز،

خواهش میکنم شما لطف دارین.

این فایل مربوط به report موسسه Thomson Reuters هست و محاسبات مربوط به اطلاعات این موسسه هست. همانطوری که بعضا حتی در بحث
    IF نیز تفاوت هایی در مقدار گزارش شده ی این موسسه با خود ژورنال وجود دارد ولی آن چیزی که مهم هست این ایت که گزارشات این موسسه قابل
    استناد در تمام مجامع علمی است هرچند که IEEE بسیار معتبر می باشد ولی باز نتایج تامسون اولاتر می باشد.

موفق باشید

جناب matinking عزیز بنده با بررسی خودم دلیل این تفاوت رو بلاخره فهمیدم.

اون چیزی که در خود سایت زده مقدار مربوط به سال پیش فاکتور eigenvalue factor می باشد که از فایل موجود در بخش امضای بنده (فایل مربوط به سال پیش) قابل چک کردن هست.

اون مقداری که بنده اینجا آپلود کرده ام مقدار این فاکتور مربوط به سال جدید می باشد.

موفق و پیروز باشید

نکته قابل تامل اینکه ژورنال مطرح شده در عرض سال گذشته رشد بسیار خوبی را در مقایسه آمار دو سال اخیر نشان داده است و این یکی از توانمندی های ژورنال های IEEE میباشد.
    وقتی در چاپ مقالات به دوستان توصیه میگردد مقالات خود را در ژورنال های مطرح چاپ نمایند یکی از دلایل همین هست. در برخی مواقع چاپ یک مقاله در یک ژورنال خوب بهتر از چاپ 10 مقاله در
    ژورنال های "ناکجاآباد کتول !" هست.
    ویرایش توسط soroush88 : July 6th, 2015 در ساعت 10:17 PM دلیل: پست دوم ادامه پست اول
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Impact Factor مجلات ISI

سلام
    این کارم در مورد کاتالیست و محیط زیست است مجلاتی با ایمپکت زیر نیم مد نظرم هست.من برای یک مجله آی اس آی می خواستم مقاله بفرستم که ایمپکت سال 2013 اش 0.445 بود ولی سال 2014 یهو شده 0.148 حالا مردد شدم نمیدونم چرا روندش نزولی شده . به نظرتون بفرستم؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

IF ژورنال های غیر ای اس ای رو چطور میشه فهمید؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    IF ژورنال های غیر ای اس ای رو چطور میشه فهمید؟
    ایمپکت فکتور یا همون IF که شما می فرمایید، فقط برای ژورنال های ISI محاسبه و اعلام میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    ایمپکت فکتور یا همون IF که شما می فرمایید، فقط برای ژورنال های ISI محاسبه و اعلام میشه.
    پس ژورنال های غیر ای اس ای اساسا چیزی به نام IF ندارن؟ اونایی که تو سایتشون میگن IF ما فلان هست پس دروغه؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پس ژورنال های غیر ای اس ای اساسا چیزی به نام IF ندارن؟ اونایی که تو سایتشون میگن IF ما فلان هست پس دروغه؟
    تعریفشون من دراوریه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

خیر؛ ایمپکت فکتوری که برای اکثر محققین آشناست، همون عددی هست که هر ساله مؤسسۀ تامسون رویترز منتشر میکنه.
    اتفاقاً به نظر من ژورنال هایی که ایمپکت فکتور سایر مؤسسات توی وب سایتشون درج میشه، به نوعی می خواند با فریب دادن مخاطب، تعداد مقالات بیشتری دریافت کنند. به هر حال هستند کسانی که با این اعداد کم اهمیت صادر شده از مؤسساتی غیر از تامسون رویترز، دچار اشتباه بشند. پس بهتره از این ژورنال های کم اعتبار فاصله بگیرید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوست گرامی،

ببینید IFیک نسبت است و شما می توانید برای هر پپری (یا اساسا هر چیزی) با داشتن اطلاعات کافی این نسبت را محاسبه کنید. بنابر این آنهایی که می گویند در سایتشان IFما فلان هست لزوما دروغ نمی گویند (هرچند ممکت است دروغ هم باشد). اما نکته همان چیزی هست که مکاترونیک عزیز اشاره کردند، در عرف آکادمیک منظور از IF آنی هست که توسط تامسون محاسبه و اعلام می شود و بقیه مراجعی که IFرا محاسبه و اعلام می کنند اغلب جدی گرفته نمی شوند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

سلام دوستان . من پایان نامه در مورد سولار سل انجام دادم که به نتایج فوق العاده خوب هم رسیدم . استادم میگه برای یه ژورنال به ایمپکت فاکتور 6-7بفرسیم . من با چند تا استاد خارجی حرف زدم و یه شرح از نتایج کارم دادم یگفتن میتونی توی ژورنال با ایمپکت فاکتور 12 میتونی چاپ کنی . اینجا استادام میگند عمرا بتونی تو همچین ژورنال هایی چاپ کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میخواستم راهنماییم کنید امکان چاپ مقاله توی ژورنال با ابمپکت فاکتور های بالا برای ما ایرانی ها هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من پایان نامه در مورد سولار سل انجام دادم که به نتایج فوق العاده خوب هم رسیدم . استادم میگه برای یه ژورنال به ایمپکت فاکتور 6-7بفرسیم . من با چند تا استاد خارجی حرف زدم و یه شرح از نتایج کارم دادم یگفتن میتونی توی ژورنال با ایمپکت فاکتور 12 میتونی چاپ کنی . اینجا استادام میگند عمرا بتونی تو همچین ژورنال هایی چاپ کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میخواستم راهنماییم کنید امکان چاپ مقاله توی ژورنال با ابمپکت فاکتور های بالا برای ما ایرانی ها هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    دوست من،
    چاپ مقاله ربطی به ملیت شما ندارد و کیفیت کارتان حرف اول و آخر را می زند.
    شما خودتان با بررسی مقالات ژورنال های مختلف می توانید به سطح کارتان و ژورنال مناسب آن پی ببرید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)