صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

Banned

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

نقل قول نوشته اصلی توسط pegetive نمایش پست ها
    من فکر میکردم لیستنینگ با اسپیکر خیلی هم بد نخواهد بود! ولی بعد فهمیدم تاثیر داره واقعا.
    به نظرم مرکز آزاد کلا خوب نمره نمیده. رایتینگ هم من ناراضی بودم و خود دکتر هم اشاره ای کردند که معمولا رایتینگ خوب تصحیح نمیشه.
    تصمیم با خود شماست. نظم جلسه که خیلی خوب بود و واقعا چه خود دکتر چه بقیه خوش برخورد و منظم بودند. البته موسسه های دیگر هم مشکلات خودشون رو دارن و در کل جای بی عیب پیدا نمیشه. اگر شیراز نزدیکترین موسسه به شماست انتخاب خوبیه ولی قبل از امتحان با اسپیکر تمرین کنید.
    موفق باشید.
    سلام و احترام دوست عزیز. شما کی آزاد امتحان دادید؟ یعنی هنوز آزاد هدفون نداره؟!

پیش فرض پاسخ : آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد( پروفايل-ثبت نام- ايميل اطلاع رساني-باز شدن مركز )

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiezzatinia نمایش پست ها
    سلام و احترام دوست عزیز. شما کی آزاد امتحان دادید؟ یعنی هنوز آزاد هدفون نداره؟!
    سلام. من دو سال پیش امتحان دادم. الان مراکز دیگه ای هم باز شدند از جمله دانشکده پیراپزشکی. نمیدونم دانشگاه آزاد هنوز هدست داره یا نه ولی میتونین سوال کنید

Junior Member norther_68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA,University of Tehran

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص تجربيات آزمون آيلتس در مركز " ایرسافام"

با توجه به مطالبي كه خوندم واقعا مي ترسم ايرسافام ثبت نام كنم.به جز اين سنتر كدوم سنتر خوب هست به نظرتون؟ من اواسط فروردين بايد امتحان بدم،ممنون مي شم اگر دوستان راهنمايي كنن.
    سخنت رمز دهان گفت و کمر سر میان
    و از میان تیغ به ما آخته‌ای یعنی چه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

سلام
    من الان دارم کلاس های آیلتس رو میرم،
    میخواستم بپرسم چه مرکزی رو پیشنهاد میکنید برای آزمون اصلی در حال حاضر؟

Junior Member aminghasemi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Natural Resource-Env. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ammetist نمایش پست ها
    سلام
    من الان دارم کلاس های آیلتس رو میرم،
    میخواستم بپرسم چه مرکزی رو پیشنهاد میکنید برای آزمون اصلی در حال حاضر؟
    همشون خوب هستند زیاد فرقی بینشون نیست.....
    از بین پروشات_ دین و دانش و ایرسافام یکی رو انتخاب کنبد

دوستان ساکن کرج توجه داشته باشید موسسه رهام رو واسه آزمون ماک انتخاب نکنید. پرسنل این موسسه به شددددددت آماتور هستن. ضمن اینکه آزمون های اونا اصلا شبیه آزمون اصلی نیس. همه سوالات لیسنیگشون جای خالی بود . دریغ از یک ذره تنوع در سوالات. اگه میخواید آزمون ماک بدید برید پروشات یا تهران آیلتس. سوالات اونا همون ازمون های اصلی هست که قبلا برگزار شده.
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی 14 مارس آزمون آیلتس داده؟ آیا نتایجش اعلام شده؟

دوستان من یه مشکلی دارم...تو آزمون های ماک بغل دستیم موقع ریدینگ عادت کرده بود بلند بخونه صدای پچ پچش رو مخم بود!!! تو آزمون اصلی هم اینطوریه؟!!! اگه اینجوری باشه که خیلی بده من کاملا تمرکزمو از دست می دم....

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    دوستان من یه مشکلی دارم...تو آزمون های ماک بغل دستیم موقع ریدینگ عادت کرده بود بلند بخونه صدای پچ پچش رو مخم بود!!! تو آزمون اصلی هم اینطوریه؟!!! اگه اینجوری باشه که خیلی بده من کاملا تمرکزمو از دست می دم....
    نه دوست عزیز. سر جلسه مراقبین کنترل میکنند و اگر بگید به نفر بغلیتون تذکر میدهند. خیلی ذهنتون رو مشغول این چیزا نکنین. سر جلسه فقط کنترل استرس مهمه دوست عزیز.
    موید باشید

دوستان کسی آزمون ایلتس انلاین رو پیشنهاد میکنه؟؟ تصمیم گرفتم انلاین امتحان بدم. سرعت تایپم خیلی بد نیست. بعلاوه برای ایلتس کاغذی بایستی برم یه شهر دیگه که خیلی برام دشواره. کسی ایده ای نداره؟؟ بنظرتون خیلی ضرر میکنم اگه انلاین ازمون بدم؟؟
    نکته ای هست که باید در نظر بگیرم؟؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)