صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اظهارنظر در خصوص مراکز برگزاری IELTS سنجش در شهرهای مختلف

سلام. دوستان، لطفا تجربه خودتون رو درباره امتحان آیلتس در دانشگاه آزاد شیراز بگید. درباره کیفیت برگزاری امتحان و مخصوصا رضایت از نمرات داده شده. با تشکر از اینکه راهنمایی می کنید.
    ویرایش توسط aanitaa : February 2nd, 2015 در ساعت 03:18 AM

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ درمورد شرایط کلی برگزاری آزمون آیلتس در مراکز مختلف

سلام به همه

به نظر میاد که ایرسافام به تازگی در اصفهان هم آزمون برگزار میکنه.
    تلاش، قهرمان سازه

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

دوستان مث اینکه ایرسافام قراره در شیراز آزمون برقرار کنه (توی timetable ش زده) کسی اطلاع داره لیسنیگ مث تهران با هدسته یا نه؟

ایمیل دادم به موسسه جوابی نگرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

سلام دوستان.
    لطفا هر کسی که 28 مارچ امتحان آیلس داره به من خبر بده.

Member
    رشته و دانشگاه
    MA student

پیش فرض پاسخ : سوالات متفرقه درمورد ازمون آیلتس

کسی میدونه در مشهد اواخر خرداد یا اوایل تیرماه کدوم موسسه ایلتس جنرال رو برگزار میکنه؟ایرسافام فقط اکادمیک داره
    خواستن توانستن است.

Junior Member

ﺳﻼم ﻣﻦ ﺑﺎﯾﺪ اﯾﻠﺘﺲ ﺟﻨﺮال ﺑﺪم وﻟﯽ ﻗﺒﻠﺶ ﻣﯿﺨﺎم ازﻣﻮن ﻣﺎک ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻢ اﻣﺎ ﺗﻮ ﺳﺎﺑﺖ ﺑﮑﯽ از ﻣﻮﺳﺴﺎت )ﻧﺴﺒﺘﺎ ﻣﻌﺮوف(ﮐﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﮐﻨﻢ ﻫﯿﭻ اﺳﻤﯽ از ﺟﻨﺮال ﺑﺎ اﮐﺎدﻣﯿﮏ ﻧﯿﻮﻣﺪﻩ؟؟ داﺳﺘﺎن ﭼﯿﻪ؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض تجربه من از IELTS for UKVI

من از مؤسسه آیلتس تهران، با نمره کلی 7.0 برای فرصت دکتری در اتحادیه اروپا (جزییات در امضای من موجود می باشد) اپلای کردم و بعد از مصاحبه و ... پذیرش گرفتم. تصور ابتدایی من این بود که ویزای من از نوع Tier 4 خواهد بود و به این ترتیب مشکل مدرک زبان ایران برای ویزای انگلیس با تمهیدات خاصی که دانشگاه در نظر می گیرد، قابل حل است.

ویزای درخواست شده برای من از سوی دانشگاه ویزای Tier 2 بود که به این ترتیب به دلیل نداشتن IELTS for UKVI ویزای من رد شد.
    تاریخ 19 سپتامبر در شهر آدانای ترکیه (تنها جای خالی) و در مرکز IDP این شهر امتحان دادم. تفاوت مهم این نوع آیلتس با امتحانی که در تهران دادم، گذشته از شرکت کنندگان (کلا دو نفر بودیم) در نوع کنترل جلسه است.

پیش از ورود به جلسه، در میز پذیرش، از شما عکس و پنج بار از انگشت اشاره دست راست و یک بار از انگشت اشاره دست چپ نمونه می گیرند. شرکت کنندگان باید لوازم شخصی از قبیل گوشی، ساعت، دستبند، کیف پول و حتی لوازم التحریر را هم تحویل بدهند (روی میز برایتان یک مداد و یک پاک کن قرار داده شده است.) اتاق تحت کنترل چهار دوربین ویدئویی است. اگر در طول امتحان نیاز به رفتن به دستشویی پیدا کردید، نخست باید اثر انگشت و ساعت خروجتان از اتاق توسط دوربین و اثر انگشت ثبت شود (میز پذیرش مجهز به دو دوربین ویدئویی است) سپس مراقب همراه شما می آید و پشت در دستشویی منتظرتان می ماند. دوباره شما را به میز پذیرش میبرد و از شما اثر انگشت دوم را اخذ و ساعت را ثبت می کند. هر بار که از اتاق خارج و وارد می شوید، علاوه بر این ها، باید فرم مخصوص را هم امضا کنید. به داخل باز میگردید و امتحان را ادامه میدهید؛ پس از پایان، با اخذ اثر انگشت و امضا، امتحان پایان می یابد.

در مورد امتحان گفتار هم همین وضعیت است. اگزمینر شخصا از اتاق بیرون آمده و شما را به داخل میبرد. این بار دو دوربین و دو دستگاه ضبط صدا در اتاق وجود دارند. یکی از آن ها برای امتحان و یکی برای ضبط کل زمان حضورتان در اتاق است. قبل و بعد این آزمون هم باید اثر انگشت داده و از چهره تان عکس نگاری شود.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

سلام . من مرکز ارسافام توی اصفهان (هتل پیروزی) امتحان دادم. شرایط آزمون خیلی خوب بود و ممتحنین هم خوش برخورد بودن. سورپرایز خوب برای من توی امتحان دادن هدفون سر امتحان بود که من نمیدونستم شرایط عوض شده و با اسپیکر کتر کرده بودم. همین موضوع به من کمک کردو نمره لیسنینگ ام 7/5 شد. فکر میکنم روش خوبی برای بالا بردن توانایی لیسنینگ همین باشه.
    آخر امتحان برای خروج حدود 15 دقیقه ای بیخود معطل شدیم و درها رئ رو باز نمیکردن.. مشکل دیگه ای نبود به نظرم..

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

سلام
    من 5 دسامبر 2015 شیکاگو امتحان دادم. شرایط آزمون خیلی خوب بود. مسئولان خیلی خوش برخورد و متین بودند. تمام وسایلمون رو تحویل دادیم و خیلی اصرار کردند که قبل از امتحان حتما دستشویی برید. راست میگفتند شما هم حتما جدی بگیرید. بعد 4 بار اثر انگشت سبابه رو با دستگاه دیجیتال گرفتند. یکی یکی وارد سالن امتحان شدیم. یه نفر اونجا مسئول بود که هر کسی رو سر جای خودش راهنمایی کنه. عین تو سینماها! بعد روی میز 2 تا مداد و یک اتود بود. از پاکن سر مدادها میشد استفاده کرد. ساعت مچی اجازه نداشتیم ببریم ولی به جاش روی تخته ساعت و تایمر کامپیوتر رو نشون میدادند. هوا داخل کلاس سرد بود و ما باید کاپشنها رو هم تحویل میدادیم. اما بعد آفتاب بالاتر اومد و یه کم خوب شد. واسه لیسنینگ از اسپیکر استفاده کرده بودند که خیلی صداش بم بود و من واقعا چند تا سوال رو نگرفتم. وقتی که وقت تمام بود اجازه نوشتن نمیدادند و خیلی هم جدی بودند. در کل شرایط امتحان خوب بود فقط استرس بیجای من آزار دهنده بود
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط miladst نمایش پست ها
    ﺳﻼم ﻣﻦ ﺑﺎﯾﺪ اﯾﻠﺘﺲ ﺟﻨﺮال ﺑﺪم وﻟﯽ ﻗﺒﻠﺶ ﻣﯿﺨﺎم ازﻣﻮن ﻣﺎک ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻢ اﻣﺎ ﺗﻮ ﺳﺎﺑﺖ ﺑﮑﯽ از ﻣﻮﺳﺴﺎت )ﻧﺴﺒﺘﺎ ﻣﻌﺮوف(ﮐﻪ ﺧﻮاﺳﺘﻢ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم ﮐﻨﻢ ﻫﯿﭻ اﺳﻤﯽ از ﺟﻨﺮال ﺑﺎ اﮐﺎدﻣﯿﮏ ﻧﯿﻮﻣﺪﻩ؟؟ داﺳﺘﺎن ﭼﯿﻪ؟
    سلام دوست عزیز. اگر منظور شما موسسه آفرینش هست، فرقی نداره که شما جنرال رزرو کنید یا آکادمیک. سیستم هم به این شکله که لیسنینگتون یکیه و سایر اسکیل ها بهتون دفترچه مجزا میدند. کلاسهای بچه های جنرال و آکادمیک هم جدا هست

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)