صفحه 21 از 44 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    2) مدارک زبان که گفتین در حال حاضر در قانون جدید امتیازی نداره( به یه B2 پنج امتیاز نمیدن متاسفانه و در کمال بی رحمی) ولی نظر شخصی من اینه که ارسال کنید بلکه مورد رحمت و شفقت عالیجنابان قرار بگیرید. تصمیم با شماست...
    ممکنه منبعی رو برای این گفتتون ذکر کنید که B2 تنها ۵ امتیاز داده نمیشه و این کجای قانون ذکر شده که B2 به تنهایی نمره ای نداره.
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار كامپيوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1139 نمایش پست ها
    ممکنه منبعی رو برای این گفتتون ذکر کنید که B2 تنها ۵ امتیاز داده نمیشه و این کجای قانون ذکر شده که B2 به تنهایی نمره ای نداره.
    دوست عزیز نگران نباشید دوست من مثل شما ریاضی بود اصلا هم مدرک نفرستاده بود و ب دو نداشت براش آپ دیتاومد هیچ شرایط خاصی هم نداشت نه فامیل توی کبک نه جاب آفر نه هیچی ازش مدرک زبان نخواستن بعضی از دوستان چسبیدن به قانون زیاد جو میدن .
    فایل نامبر 12 سپتامبر 2011،رشته : مهندسی کامیپوتر ، مدرک زبان :TCFQدو تا B1 رسید آپ دیت مدارک به مونترال 29 سپتامبر 2014 ، مصاحبه 4ژوئن 2015.تاریخ رسید مدارک به فدرال به سیدنی 26 جون ، تاریخ فایل نامبرفدرال07 اگوست 2015. تاریخ دریافت مدیکال توسط پاریس 3 اکتبر / 30 اکتبر ایمیل ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    يعني چي كه به يه دونه b2 امتياز نمي دن اينو از كجا شنيديد ؟؟ مطمئن هستيد كه اينطوريه اگه اينطوره كه ما كلا شوت شديم
    من چند روز پيش مصاحبه داشتم و B1 , B2 داشتم.. آفيسر به يه دونه B2 همون 5 امتياز رو داد . طبق تجربه من آفيسر بالاترين نمره اي که ميتونه بده رو به شما ميده..من خودم اوايل خيلي بدبين بودم و فکر ميکردم آفيسر بدترين حالت رو در نظر ميگيره..اما طبق تجربه شخصي ام، آفيسر بهترين شرايط رو براي گرفتن امتياز شما در نظر ميگيره..
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط frough نمایش پست ها
    يعني چي كه به يه دونه b2 امتياز نمي دن اينو از كجا شنيديد ؟؟ مطمئن هستيد كه اينطوريه اگه اينطوره كه ما كلا شوت شديم
    مدارک زبان که گفتین در حال حاضر در قانون جدید امتیازی نداره( به یه B2 پنج امتیاز نمیدن متاسفانه و در کمال بی رحمی) ولی نظر شخصی من اینه که ارسال کنید بلکه مورد رحمت و شفقت عالیجنابان قرار بگیرید. تصمیم با شماست...
    دوست عزیز اینطوری که شما فرمودید نیست!!! برای هر مهارت (شنیداری یا گفتاری) برای متقاضی اصلی 5 امتیاز وبرای همراه دو امتیاز در نظر می گیرند. مطابق جدول ارائه شده در قانون و هیچ جای شک و شبهه ای در آن نیست.
    این موردی که شما ذکر کردید امکان داره همه داستان را نگفته باشه ایشان و در غیر اینصورت حق اعتراض برای ایشان محفوظه.
    دریافت مدارک 07-09-2011 نقد کردن مانی اردر 17-10-2011 ارسال فایل نامبر 30-10-2011 شماره فایل نامبر DA000049xxx رشته 12 امتیازی - دریافت نامه آپدیت 03-02- 2015 - ارسال آپدیت 17-03-2015 - دریافت نامه انتظار مصاحبه 21-04-2015

پیش فرض پاسخ : درخواست به روزرسانی (Update) مدارک پیش از مصاحبه کبک

دوستان من بدون سازگاري امتيازم ٤٧ ميشه و یه مدرک B2/A2 tefaq دارم که 1 ماهه اعتبارش تموم شده با توجه به اینکه 10 امتیاز زبان رو میخوام که بشم 57 ،نميدونم با مدارک آپدیت بفرستم یا نه ،اگه بفرستم احتمال داره با قانون جديد حساب كنن و بدون دادن مهلت براي b2 دوم ريجت كنن وشايدم مهلت بدن ، اگه نفرستم شايد باقانون قديم حساب كنن و مهلت ١٨ ماهه بدن.
    دوستان كسي تجربه مشابه داره یا میتونه راهنمایی کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

سلام دوستان عزیز
    من امتیازم بدون سازگاری و بدون نمره فرانسه 59 میشه...اگه مدرک زبان B2 بگیرم و بفرستم به نظرتون ویو میشم؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

نکته ای درباره تغییر امتیاز رشته ها
    در سال 2013 یکبار این اتفاق افتاد که امتیاز زبان و رشته ها تغییر کرد، چند روز بعد از این تغییر یک قانون ضمیمه شد به نام عطف به ماسبق، که در اون رسما اعلام شده بود که تغییر امتیازت زبان و رشته درباره پرونده هایی که هیچ چیزی جز فایل نامبر دریافت نکرده اند نیز اعمال خواهد شد.
    اما درباره تغییر امتیاز رشته های 2015 هنوز قانون عطف به ماسبق ضمیمه نشده، لذا نمیتوان به این نتیجه رسید که قوانین شامل حال پرونده هایی که سابقا باز شده است میشود، و اونچه تا الان مشخص هست اینه که برای افرادی که تصمیم دارند در آوریل 2015 مدارک خود را ارسال کنند امتیازات جدید اعمال خواهد شد اما درباره پرونده های قبلی از دوستان خواهش میکنم فعلا درباره پرونده خودشون پیش داوری و یا تصمصم گیری نکنند و روال سابق را ادامه بدهند تا قوانین بعدی اعلام شود.بهرحال در زمان آپدیت و تصمصم گیری درباره پرونده تان همه چیز مشخص میشود.
    درباره دوستانی که دارن به مصاحبه میرن، یا بعد از ارسال آپدیت جوابی از سوی اداره مهاجرت گرفتن و درباره پروندشون تصمیماتی گرفته شده(ریجکتی، نامه 18 ماهه زبان، انتظار مصاحبه، دعوت بمصاحبه) لازم به ذکر هست که حتی قانون عطف به ماسبق سال 2013 درباره اونها صدق نمیکرد و قطعا این یکی هم از لحاظ قانونی تاثیری درباره پروند شان نخواهد داشت، اما منطق و تجربه میگه که قطعا دید آفیسر نسبت به پرونده شما مثبت تر خواهد بود (اگر امتیاز رشتتون اضافه شده)، از طرفی شخص متقاضی با اعتماد بنفس بالاتری میتونه از پرونده خودش خصوصا از نظر بازار کار رشتش دفاع کنه... اما درباره کسانی که امتیاز رشتشون کم شده هم جای نگرانی نیست چون آفیسر نمیتونه موقع مصاحبه از شما امتیازی کم کنه، و درصورتیکه این اتفاق بیفته با توجه به اینکه چنین قانونی وجود ندارد شما میتوانید از پرونده خود دفاع کنید.
    باز هم تاکید میکنم که روال کار رو مثل سابق ادامه دهید و هیچ تصمصم تازه ای با توجه به این موضوع نگیرید.
    در ضمن این قانون برای هرکس که باشه از ۲۶ ژانویه ۲۰۱۵ اجرا خواهد شد.

http://www.immigration-quebec.gouv.q...-training.html
    ویرایش توسط aidav : January 28th, 2015 در ساعت 11:32 AM
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

سلام
    من توی لیست امتیاز رشته ها مهندسی الکترونیک رو 12 امتیازی دیدم، ولی توی یکی از ارسال ها یکی از دوستان گفته بود صفر امتیازی .من همسرم الکترونیکه به نظرتون با توجه به لیست جدید ، اگه قوانین برای ما تغییر کنه چند امتیازی میشه.

مرسی
    دریافت مدارک در منترال: 09/2011 ,فایل نامبر: 11/2011 (DA49xxx)- ايميل آپديت 2015/03/11- ارسال آپدیت 2015/05/05-ویو ازمصاحبه وصدورCSQ تاریخ2015/07/07 (دریافت پستی4/8/2015)-رسید مدارک به سیدنی 02/09/2015 -فايل نامبر فدرال 19/11/2015-مديكال27/11/2015 مین : مکانیک - 12 امتیازی جدید TEFAQ B2,B2 -Ielts 5.5 ,همسر: الکترونیک - 3 امتیازی جدید -TEFAQ B1,A2.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr1982 نمایش پست ها
    سلام
    من توی لیست امتیاز رشته ها مهندسی الکترونیک رو 12 امتیازی دیدم، ولی توی یکی از ارسال ها یکی از دوستان گفته بود صفر امتیازی .من همسرم الکترونیکه به نظرتون با توجه به لیست جدید ، اگه قوانین برای ما تغییر کنه چند امتیازی میشه.

مرسی
    مهندسی الکترونیک و مندسی مکانیک هر دو 12 امتیاز محسوب میشن. 12 امتیاز نفر اصلی و 3 امتیاز نفر دوم
    رشته نفر اصلی: مهندسی عمران - ارسال مدارک: 27/جولای/2014- دریافت فایل نامبر کبک: 20 / سپتامبر/ 2014 - مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6 - رشته همسر: مهندسی کامپیوتر-مدرک زبان فرانسه: نفر اصلی(B2-B2) - نفر همراه(A2-A2)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی ارشد مدیریت IT

باسلام
    دوستان لینکی از امتیازات جدید که لیست مشاغل فارسی باشه اگه لطف کنن ممنون میشم
    فایل نامبر01نوامبر 2011 ,ایلتس ,6 دریافت آپدیت 21FEB15 ارسال اپدیت 12MAY15,دریافت نامه 18 ماه 14JUL15, سی اس کیو 14jun16 فایل فدرال 05DEC16. ویزا 19APR17
    آسمان با ديگران صاف است و با ما ابر دارد مي شود روزي صفا با ما هم امّا صبر دارد....شهریار

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)