صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

پیش فرض مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

جهت اطلاع همراهان گرامی ؛یکی از دوستان نزدیکم که با 47 امتیاز از آفیس پاریس نامه ریجکتیش 2 ماه قبل صادر شد دقت کنید 47 امتیاز مطابق با fiche d'evaluation ارسالی اداره مهاجرت؛و درست در مرحله بررسی اولیه که براش احتساب کرده بودند امتیازاتشون به حدنصاب 49 نرسیده بود و شامل متمم 18 ماهه نشد( این متمم علاوه بر اینکه نیاز به عبور از امتیاز 39 برای مجرد داره حداقل نمره زبان B1 تا A2 رو هم شما باید در کنارش داشته باشید تا شامل حالتون بشه و تقریبا" بنا به تشخیص جناب آفیسر تا براتون اتفاق بیفته ).برای جبران 2 امتیاز کسری تصمیم بر این شد که مدرک IELTS براشون ارسال کنند تا این 2 امتیاز کسری جبران بشه و امتیاز مورد نیاز بررسی اولیه که برای مجرد 49 رو داشته باشند( تا لحظه نگارش این متن چون این عزیز بزرگوار ایران نیستند نتونستم باهاشون درباره پروندشون تماسی داشته باشم اما سعی میکنم پیگیر باشم تا نتیجه رو براتون به اشتراک بذارم ( مورد مشابهه شما بودند با امتیاز بالاتر از آفیس پارس).
    اما به جای شما باشم به نظرم در هر دو آزمون شرکت میکنم ( در صورتی که جای خالی وجود داشته باشه) و در عین حال تمام مدارکی رو که بتونه نشون بده رشته شما جزو رشته های مورد نیاز ( طبق توضیحات آفیسر،رشته شما هیچ امتیازی مطابق با جدول امتیازات کبک نداره) باید بتونید نشون بدید که رشته شما جزو رشته های لیست رشته های 2013 کبک و امتیاز داره.
    راستش این دومین موردی که از دیشب همچین برخوردی رو میبینم واضحتر بگم ریجکتی به دلیل مدارک ارسالی از ایران و دلیل این موضوع اصلا" برام مشخص نیست که چرا آفیسرها به
    مدارک تحصیلی ارسالی از ایران قبل از دعوت به مصاحبه و در بررسی اولیه این همه تاکید دارند و برخورد جدی دارند. به نظرم طی این هفته برای تماس با اداره مهاجرت و برنامه ریزی برای شرکت در آزمون زبان برنامه ریزی کنید و در ثانی پیگیر موضوع مدارکتون باشید که آیا واقعا" در باره مدارک تحصیلی شما اجحاف شده ؟
    دوستان خوبم رو هم به آرامش دعوت میکنم تا نتیجه گیری بهتری از این بابت داشته باشیم و از توهین و افترا و ایجاد جو پر تنش و استرس زا بر حذر باشیم و با منطق و عقلانیت با موضوع برخورد کنیم.
    پایدار باشید

.12.jpg
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

تا زمانی که شما به مصاحبه دعوت نشده باشید و قوانین تغییر کنه شما شامل قوانین تغییریافته می شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    جدول امتیازی دهی ایشون رو نگاه کنید !! جدیده ..... ما 3 سال پیش پرونده باز کردیم این به ما چه ربطی داره؟!!!!

سلام دوستان این امتیاز آقا محسن هستش !

Employabilite 36/92

Niveau de scolarite 8/12
    Domaine de formati 0/16
    Experience prof 8/8
    Age 16/16
    Franc. comp.orale 0/7
    Franc.exp.orale 0/7
    France.comp.ecrite 0/1
    France.exp.ecrite 0/1
    Angl.comp.orale 2/2
    Angl.exp.orale. 2/2
    Angle.comp.ecrie 0/1
    Angle.exp.ecrie 0/1
    Sejour au Quebec 0/5
    Famile au Qubec 0/3
    Offre emploi valide 0/10

Autres facteurs 1/9
    Enfants 0/8
    Autonomie financier 1/1

total 37
    دوستان واسه نمره فرانسشون که 5از 12 زده بودن صفر دادن و مدرک هم نداشتن ولی چرا واسه زبان انگلیسیشون 2 تا 2 دادن با اینکه مدرک انگلیسی هم نداشتن؟؟؟!!!اون را هم 9 از 12 هر دو مهارت را زده بودن؟؟؟و چرا دو مهارت دیگه زبان انگلیسیشون را 0 دادن؟کسی لینکی از جدول محاسبه نمرات زبان با سیستم جدید داره؟؟؟
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

سلام به دوستان و آقا محسن من تحقیقاتی کردم که می خوام با دوستان هم در میان بگذارم شاید کمکی به آقا محسن باشه و 2 امتیاز بتونه کمکشون کنه!!!!!!

ببینید دوستان اول سوالی دارم؟
    1-آیا جدولی برای امتیاز زبان انگلیسی با سیستم محاسبه جدید هست؟؟؟!!!اگه هست خواهش اگه دوستی داره بگذاره ولی من جدول فرانسه را فقط دارم حالا دوستان ببینید:

امتیازی که واسه زبان محسن جان دادن اینه:
    Franc. comp.orale 0/7
    Franc.exp.orale 0/7
    France.comp.ecrite 0/1
    France.exp.ecrite 0/1
    Angl.comp.orale 2/2
    Angl.exp.orale. 2/2
    Angle.comp.ecrie 0/1
    Angle.exp.ecrie 0/1
    خوب ایشان نه مدرک انگلیسی فرستادن نه فرانسه که اون موقع هم اجباری نبود حالا نمراتی که واسه خودشون زدن در فرم ها که البته دقت شود( که فرم ها فقط دو مهارت( speaking , listening) داشت که واسه فرانسه 5و5 زدن و انگلیسی 9و9 خوب عیب بزرگ اینه که فرم های قبلی دو مهارت دیگه را نداشته که ما بخواهیم نمره بدیم .
    حالا ایشون هر 4 مهارت فرانسه را 0 آوردن که خوب درسته،انگلیسی را به ایشون 2 تا 2 دادن که میشه 4 ولی ....نکته اینجاست که ایشون 9 و9 زدن در فرم ها که امتیازش در جدول قبلی که من دارم میشه 6 یعنی نمره کامل، حالا یه نگاهی به نمره زبان انگلیس آقا محسن بندازیم دوباره:
    Angl.comp.orale 2/2
    Angl.exp.orale. 2/2
    Angle.comp.ecrie 0/1
    Angle.exp.ecrie 0/1
    بله درسته حداکثر نمره 2 تا 2 از 2 بوده ولی ایشون نمرش 6 هستش یعنی 2 تا مهارت دیگه را هم باید 1/1 و 1/1 میگرفته حالا شاید بپرسید خوب ایشون 2 مهارت دیگه را نداشته حالا اگه مدرگ IELTS ملاک آفیسر بوده که خوب ایشون باید اصلا کاملا 0 میاورده و اگه واسه آفیسر مدرک زبان انگلیسی IELTS مهم نبوده که درسته(چون آفیسر نمره داده) خوب گناه آقا محسن چیه که فرم ها فقط 2 تا مهارت را واسه نمره دادن داشته پس من نتیجه میگیرم که آفیسر اشتباه محاسباتی کرده و نمره ایشان چون در فرم های قبلی 9/9 بوده پس نمرشون 6 میشه یعنی باید 2 تا امتیاز دیگه هم بگیرن یعنی به این شکل :
    Angl.comp.orale 2/2
    Angl.exp.orale. 2/2
    Angle.comp.ecrie 1/1
    Angle.exp.ecrie 1/1
    و امتیاز کلی ایشون 39 میشه و مستحق فرصت 18 ماهه دوستان اگه نظری دارن بدن ممنون.
    جدول انگلیسی که من دارم:

حالا دوستان اگه جدول جدیدی هم باشه تو فرم ها فقط ماها 2 تا مهارت را میتونستیم به خودمون نمره بدیم و اون 2 مهارت دیگه چی میشه البته در امتیازات انگلیسی میگم؟؟!!!!

الان جدول فرانسه را هم که دیدم حداکثر نمره 14 هستش در صورتی که حداکثر نمره 16 واسه فرانسه در فرم امتیازی آفیسر هستش--- خوب این 2 امتیاز چی میشه!!! واسه اونایی که فرم های قبلی را پر کردن....(البته واسه افرادی که قبل از آگوست 2013 پرونده دارن و همچنین پروندشون بررسی اولیه نشده) شاید میشه گفت در روش جدید امتیاز 14 شده!!!! اگه اینطوره چرا در فرم آفیسر حداکثر امتیاز 16 هستش!!!!!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط Just_iran : February 5th, 2014 در ساعت 12:16 PM
    آنلاین سری دوم 16 اگوست 2016-رشته کامپیوتر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - دانشگاه تهران

این اصلا عادلانه نیست که بعد از سه سال دارن قوانین رو عطف به ماسبق میکنن!!! خیلی ناراحتم از این خبرهای بدی که داره برای بچه ها میاد
    ارسال مدارك (آرامکس): 2011/05/08 - رفرنس نامبر: 2011/08/10
    رشته 6 امتیازی - آپدیت: 2014/05/23 ارسال TCFQ B2,B1 مصاحبه: ؟؟؟
    همفکری جهت اعتراض به روند طولانی مدت، دعوت به مصاحبه

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

Lightbulb پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    کسی لینکی از جدول محاسبه نمرات زبان با سیستم جدید داره؟؟؟
    جدول امتیاز زبان انگلیسی
    1382_450830941681768_2005874810_n.jpg

جدول فرانسه
    3349046971.jpg

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    جدول امتیاز زبان انگلیسی
    1382_450830941681768_2005874810_n.jpg

جدول فرانسه
    3349046971.jpg
    سلام
    من مدرك A2-B1 فرستادم با توجه به اين جدول هيچ امتيازي نميگيرم و دوباره بايد امتحان بدم؟ درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_b1381 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرك A2-B1 فرستادم با توجه به اين جدول هيچ امتيازي نميگيرم و دوباره بايد امتحان بدم؟ درسته؟
    متاسفانه با قوانین جدید هیچ امتیازی برای زیر B2 در نظر گرفته نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ParissaRa نمایش پست ها
    این اصلا عادلانه نیست که بعد از سه سال دارن قوانین رو عطف به ماسبق میکنن!!! خیلی ناراحتم از این خبرهای بدی که داره برای بچه ها میاد
    اگر یه تشکل بود برای تمام منتظران مصاحبه که دارای یه هیئت مدیره بود و هنگامی که اینا قانون جدید مصوب کردن به اعضا اعلام میکرد که حق ندارید مدرک بگیرید بفرستید این خلاف قانونه و قانون نباید عطف به ما سبق بشه الان شاهد این ناداوری ها و بی عدالتی ها نبودیم متاسفانه هیج سازمان یا تشکلی در راستای حمایت از حقوق مهاجرین وجود نداره و سخته وجود داشته باشه...عوض اینکه من و شما که مدرک فرستادیم بعنوان یه امتیاز حساب بشه عاملی شده برای حذف دیگران!!! این بیرحمی که من میبینم به راحتی تعمیم میدم به آینده در اینده هم همین وضع رو خواهیم داشت از نظر اونا ما یه جهان سومی هستیم مثل اون سنگالی یا اون ساحل عاجی که فقط زبانش پرفکته که هیج حقوقی نداره و باید تا میتونن تحت فشار بذارن ما رو افق روشن نیست و از این به بعد با این سیستم شکمی (معذرت میخوام) که اینا در نحوه امتیاز دهی دارن (نمونه نحوه امتیاز دهی به آقا محسن) که اصلا معلوم نیست ملاک چیه مدرکه مدرک نیست باید منتظر هرچیزی باشیم
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

Member forest آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - باراجین

نقل قول نوشته اصلی توسط Just_iran نمایش پست ها
    سلام به دوستان و آقا محسن من تحقیقاتی کردم که می خوام با دوستان هم در میان بگذارم شاید کمکی به آقا محسن باشه و 2 امتیاز بتونه کمکشون کنه!!!!!!

دوست عزيز اين جدول كه ماله قديمه و اينكه انگليسي اصلا براشون مهم نيست و افيسر به نرمي با ايشون برخورد كرده كل امتيازو داده
    ویرایش توسط araliabadi : February 5th, 2014 در ساعت 02:57 PM دلیل: خلاصه کردن نقل قول
    ارسال مدارک: ۱۲ اکتبر ۲۰۱۱
    فایل نامبر: ۲۳ نوامبر ۲۰۱۱
    رشته: عمران

صفحه 1 از 44 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)