صفحه 1 از 35 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

جهت اطلاع همراهان گرامی ؛یکی از دوستان نزدیکم که با 47 امتیاز از آفیس پاریس نامه ریجکتیش 2 ماه قبل صادر شد دقت کنید 47 امتیاز مطابق با fiche d'evaluation ارسالی اداره مهاجرت؛و درست در مرحله بررسی اولیه که براش احتساب کرده بودند امتیازاتشون به حدنصاب 49 نرسیده بود و شامل متمم 18 ماهه نشد( این متمم علاوه بر اینکه نیاز به عبور از امتیاز 39 برای مجرد داره حداقل نمره زبان B1 تا A2 رو هم شما باید در کنارش داشته باشید تا شامل حالتون بشه و تقریبا" بنا به تشخیص جناب آفیسر تا براتون اتفاق بیفته ).برای جبران 2 امتیاز کسری تصمیم بر این شد که مدرک IELTS براشون ارسال کنند تا این 2 امتیاز کسری جبران بشه و امتیاز مورد نیاز بررسی اولیه که برای مجرد 49 رو داشته باشند( تا لحظه نگارش این متن چون این عزیز بزرگوار ایران نیستند نتونستم باهاشون درباره پروندشون تماسی داشته باشم اما سعی میکنم پیگیر باشم تا نتیجه رو براتون به اشتراک بذارم ( مورد مشابهه شما بودند با امتیاز بالاتر از آفیس پارس).
    اما به جای شما باشم به نظرم در هر دو آزمون شرکت میکنم ( در صورتی که جای خالی وجود داشته باشه) و در عین حال تمام مدارکی رو که بتونه نشون بده رشته شما جزو رشته های مورد نیاز ( طبق توضیحات آفیسر،رشته شما هیچ امتیازی مطابق با جدول امتیازات کبک نداره) باید بتونید نشون بدید که رشته شما جزو رشته های لیست رشته های 2013 کبک و امتیاز داره.
    راستش این دومین موردی که از دیشب همچین برخوردی رو میبینم واضحتر بگم ریجکتی به دلیل مدارک ارسالی از ایران و دلیل این موضوع اصلا" برام مشخص نیست که چرا آفیسرها به
    مدارک تحصیلی ارسالی از ایران قبل از دعوت به مصاحبه و در بررسی اولیه این همه تاکید دارند و برخورد جدی دارند. به نظرم طی این هفته برای تماس با اداره مهاجرت و برنامه ریزی برای شرکت در آزمون زبان برنامه ریزی کنید و در ثانی پیگیر موضوع مدارکتون باشید که آیا واقعا" در باره مدارک تحصیلی شما اجحاف شده ؟
    دوستان خوبم رو هم به آرامش دعوت میکنم تا نتیجه گیری بهتری از این بابت داشته باشیم و از توهین و افترا و ایجاد جو پر تنش و استرس زا بر حذر باشیم و با منطق و عقلانیت با موضوع برخورد کنیم.
    پایدار باشید

.12.jpg
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

تا 50 روز دیگه (اول آوریل)یه سری قوانین جدید قرار بیاد... قبح عطف به ما سبق هم که دیگه ریخته باید ببینیم چه خوابی دیدن این سری...
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    تا 50 روز دیگه (اول آوریل)یه سری قوانین جدید قرار بیاد... قبح عطف به ما سبق هم که دیگه ریخته باید ببینیم چه خوابی دیدن این سری...
    لطفا لینک یا منبع خبر را قرار بدهید!

بعیده تغییری تو سیستم جدید امتیاز بندی و رشته ها ایجاد بشه چون از سپتامبر تصویب شده و تازه داره اجرا میشه!
    ارسال مدارک: اکتبر ۲۰۱۱ | صدور فایل نامبر: فوریه ۲۰۱۲

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1981 نمایش پست ها
    لطفا لینک یا منبع خبر را قرار بدهید!

بعیده تغییری تو سیستم جدید امتیاز بندی و رشته ها ایجاد بشه چون از سپتامبر تصویب شده و تازه داره اجرا میشه!
    دوست عزیز قوانین بعد از 31 مارس عوض میشه خود سایت مهاجرت اینطور نوشته...
    رشته 6 امتیازی -(مدیریت تولید و صنعتی سابقه کار حسابداری)
    ارسال مدارک: 27-11-2013---دریافت مدارک: 06-12-2013 برگشت مدارک مشکله کردیت کارت 01-03-2014
    ارسال مجدد 22-04-2014

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

احتمالا قوانین همین دوباره تمدید بشه.

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

دوستان یه سوال
    من یه b2 تو پقله و یه b1 تو اکوته گرفتم و چند ماه پیش فرستادم
    امتیاز ما بدون انطباق 64 میشه
    با توجه به اینکه جدیدا میشه یه اسکیل رو به تنهایی امتحان داد
    به نظرتون چطوره من برای محکم کاری و رفع بیکاری دوباره "فقط ecouter" رو امتحان بدم برای کسب b2 ؟
    کسی میدونه این قضیه امتحان دادن یه اسکیل خاص و فرستادن اون در کنار یه مدرک tcfq قدیمی چجوری میشه؟ میترسم بگن باید هر دو اسکیل رو جدید امتحان بدی!
    ویرایش توسط rainy_man_1984 : February 12th, 2014 در ساعت 10:51 PM
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من یه b2 تو پقله و یه b1 تو اکوته گرفتم و چند ماه پیش فرستادم
    امتیاز ما بدون انطباق 64 میشه
    با توجه به اینکه جدیدا میشه یه اسکیل رو به تنهایی امتحان داد
    به نظرتون چطوره من برای محکم کاری و رفع بیکاری دوباره "فقط ecouter" رو امتحان بدم برای کسب b2 ؟
    کسی میدونه این قضیه امتحان دادن یه اسکیل خاص و فرستادن اون در کنار یه مدرک tcfq قدیمی چجوری میشه؟ میترسم بگن باید هر دو اسکیل رو جدید امتحان بدی!
    منطقی اینه که تا امتحان قبلی اعتبار داشته باشه مشکلی پیش نیاد، ولی اگر اون تایمش گذشته باشه یکم ریسکیه. البته شما که با قوانین جدید میفرمایید 64 امتیاز دارید، دیگر نگران چی هستید! فقط باید هزینه اضافی کنید. شاید اصلا ازتون نخوان.

دوستانِ عزیز،ممکنه سوالِ من کمی‌ تکراری باشه ولی‌ ممنون میشم راهنمایی کنین،
    می‌خوام فقط دبل چک کنم که بر اساس قوانینِ جدید، من اگر زیرِ ب۲ داشته باشم می‌تونم برایِ کبک اپلای کنم؟ و تا موقعِ مصاحبه سطحمو به ب۲ برسونم؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایییتون

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli44 نمایش پست ها
    دوستانِ عزیز،ممکنه سوالِ من کمی‌ تکراری باشه ولی‌ ممنون میشم راهنمایی کنین،
    می‌خوام فقط دبل چک کنم که بر اساس قوانینِ جدید، من اگر زیرِ ب۲ داشته باشم می‌تونم برایِ کبک اپلای کنم؟ و تا موقعِ مصاحبه سطحمو به ب۲ برسونم؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایییتون
    اگر حداقل امتیاز برای دعوت به مصاحبه را داشته باشند، مشکلی نیست، میتوانند ارسال کنند.

Junior Member

با سلام.
    دوستان امروز یک ای میل برام اومد که همون مهلت 18 ماهه است.فقط من که رشتم مترجمی (لیسانس)هست رو صفر حساب کرده!!! اما 12 امتیاز فوق لیسانس رو داده! من قبلا یک ب1 و یک ب2 فرستاده بودم حالا گفته 2 تا ب2 هم واسه من هم واسه همسرم(از این نظر مشکلی ندارم امتحان میدم فکر کنم بالاتر هم بیارم) اما این مترجمی رو برام صفر حساب کرده رو نامه بنویسم براشون؟ میشه فاکس زد؟
    ارسال مدارک ژانویه2011/فایل نامبر جولای2011//درخواست اپدیت نوامبر2013/ارسال مدارک اپدیت دسامبر2013/ درخواست مدارک زبان ب2 فوریه 2014/ارسال مدارک زبان ژوییه 2015/ نامه انتظاراکتبر 2015

صفحه 1 از 35 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)