صفحه 25 از 44 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

دوستان سلام
    من فوق ليسانس عمران هستم
    و ارسال مداركم دسامبر 2010 هستش
    و مي 2011 فايل نامبر گرفتم
    بعد از اون كلي مدارك ازم خواستن و مدارك زبان فرانسه رو هم خواستن كه فرستادم B2-c1
    ولي هيچ خبري نيست كه نيست
    چه كنم؟ چطور پيگيري كنم؟
    وكيل ندارم
    راهنمايي كنيد
    آيا با قوانين جديد شرايط من بهتر شده يا بدتر؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط PARINAZ_SH نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فوق ليسانس عمران هستم
    بعد از اون كلي مدارك ازم خواستن و مدارك زبان فرانسه رو هم خواستن كه فرستادم B2-c1
    چه كنم؟ چطور پيگيري كنم؟
    وكيل ندارم
    راهنمايي كنيد
    مشکلی از بابت پرداخت نداشتید؟ بنظر من تا حالا هم خیلی دیر شده ، یک روز هم صبر نکنید ، همین دوشنبه ، با در نظر گرفتن ساعات اداری آنها حتماً تماس بگیرید! سعی کنید حتماً با یکی از سوپروایزرها صحبت کنید، منظورم اینه که اطلاعات پروندتون رو بگیرند و بررسی کنند. امیدوارم ایمیلی رو از دست نداده باشید! ، رو راست بگم یک مقدار غفلت کردید

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PARINAZ_SH نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من فوق ليسانس عمران هستم
    چه كنم؟ چطور پيگيري كنم؟
    وكيل ندارم
    راهنمايي كنيد
    دوست عزیز
    امتیاز رشته شما تغییری نکرده.
    احتمال زیادی وجود داره که ویو شده باشید. شما یک تماس بگیرید. شماره تلفنها در ویکی هست.
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.
    فایل راهنمای آپدیت قبل از CSQ
    فایل راهنمای فدرال بعد از CSQ

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA JNTU

سلام دوستان اگه رشته ی همراه ۱۶ امتیازی باشد به نظر شما چقدر تاثیر روی روند پرونده داره با توجه به اینکه ما سه ماهه که آپدیت فرستادیم وهنوز دعوت به مصاحبه نشدیم .در ضمن طبق قوانین جدید ۱۶ امتیازی شدند. از پاسخ شما متشکرم
    ارسال مدارک 2011/7. فایل نامبر2011/9. آپدیت مصاحبه 2014/8. نامه زبان2015/2

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aidav نمایش پست ها

سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون ما حدود 2 ماه پیش آپدیت دوم مدارک رو فرستادیم ولی در تاریخ 28 ژانویه نامه زیر برامون از اداره مهاجرت ارسال شد . با توجه به قانون جدید رشته من و همسرم 16 امتیازی شده ما بدون نمره تطبیق 64 امتیاز داریم از وکیلم که سوال کردم گفت امکان داره برای شما نامه ویو بیاد . به نظر شما ما را با امتیاز جدید می سنجند؟
    I am glad to inform you we received a letter from Quebec Immigration that your file is complete now and they have put it for Selection Interview..If you require further information, please do not hesitate to contact our office

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakeshghi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون ما حدود 2 ماه پیش آپدیت دوم مدارک رو فرستادیم ولی در تاریخ 28 ژانویه نامه زیر برامون از اداره مهاجرت ارسال شد . با توجه به قانون جدید رشته من و همسرم 16 امتیازی شده ما بدون نمره تطبیق 64 امتیاز داریم از وکیلم که سوال کردم گفت امکان داره برای شما نامه ویو بیاد . به نظر شما ما را با امتیاز جدید می سنجند؟
    I am glad to inform you we received a letter from Quebec Immigration that your file is complete now and they have put it for Selection Interview..If you require further information, please do not hesitate to contact our office
    بستگی به این داره که تا الان تصمیم درباره پرونده شما گرفته شده باشه یا نه. اگر نامه انتظار مصاحبه براتون اومده باشه دیگه تصمیم گرفته شده و شامل شما نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Génie Biomédical

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

سلام
    من مدارک فرانسه و انگلیسیم اکسپایر شدن. الان با لیست جدید رشته ها امتیاز ما بدون احتساب مدارک زبان در زمان ارسال و با امتیاز سابقه کارم در زمان ارسال مدارک (الان 2 امتیاز بیشتر میشه) امتیازمون میشه 57.
    به نظرتون مدارک زبان جدید الان دوباره بفرستم بهتره یا صبر کنم تا نامه آپدیت بیاد؟؟ آیا ارسال زودتر مدارک تاثیری در روند بررسی داره؟
    ارسال : اکتبر 2012 دریافت فایل نامبر : ژانویه 2013رشته خودم ( 6امتیازی قدیم 12 امتیازی جدید) مدارک A2-B2 و7 Ielts رشته همسر : (2امتیازی قدیم 3 امتیازی جدید) مدرک A2-A2 - سابقه بیمه 5 سال خودم و 5 سال همسر آپدیت: 15 می 2015

با سلام
    دوسان من 92/2/29 فايل نامبرم رو گرفتم ، 6 امتيازي قديم و 12 جديد هستم . اگر مجموع امتيازاتم 62 امتياز با سيستم جديد باشد هنوز بايد مدرك زبان B2 بفرستم ؟ در صورت ارائه b2 امتيازاتم به 72 مي رسد ، چند درصد احتمال ويو شدنم مي باشد ؟ چقدر مدت زمان پروسه كمتر مي شود ؟

ApplyAbroad Guardian
    aidav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lakzadeh نمایش پست ها
    سلام
    من مدارک فرانسه و انگلیسیم اکسپایر شدن. الان با لیست جدید رشته ها امتیاز ما بدون احتساب مدارک زبان در زمان ارسال و با امتیاز سابقه کارم در زمان ارسال مدارک (الان 2 امتیاز بیشتر میشه) امتیازمون میشه 57.
    به نظرتون مدارک زبان جدید الان دوباره بفرستم بهتره یا صبر کنم تا نامه آپدیت بیاد؟؟ آیا ارسال زودتر مدارک تاثیری در روند بررسی داره؟
    بهتره صبر کنید براتون آپدیت بیاد. امتیاز رشته بشما تعلق میگیره، اما اینکه بابت مدرک اکسپایر بشما نمره بدن یا نه به آفیسر پروندتون بستگی داره به برخی دادن و به برخی نه‌

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)