صفحه 15 از 44 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

سلام
    دوستان يكي ميتونه راهنمائي كنه فوق ليسانس مكانيك چند امتياز داره؟
    توي ليست اشاره به ليسانس شده كه 6 امتيازيه اما آخر سر نفهميدم فوق ليسانس هم همون 6 امتياز رو مي گيره يا صفر ميدن؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی مواد خواجه نصیر الدین طوسی�

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط satori hope نمایش پست ها
    مرسی. یعنی الان اگه تو لیست رشته های 6 امتیازی فقط لیسانس رشته ی منو بخوان و اشاره ای به ارشدش نشده باشه، با فرض گرفتن نمره ی زبان فرانسه و انگلیسی من شانسی واسه اپلای ندارم؟!!!
    میشه جواب بدبن لطفا؟ آخه بدجوری فکرمو مشغول کرده این موضوع!! الان ظاهرا وضعیت من ریسکی هستش!!!!...

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    اون افراد امتیازشون پایین تر از حد مجاز بوده، من ندیدم هنوز کسی بالای حد مجاز بوده باشه و با شرایط b1/b2 بازم نامه زبان گرفته باشه.
    تا جایی که من فکر میکنم اگر مثلا متاهل باشه و b1/b2 داشته باشه و امتیازش حداقل 57 باشه مشکلی نداره، و تا الآن کسی رو با متیاز بالای 57 ندیدم که نامه 18 ماهه گرفته باشه. اگر شما میشناسید شرایط پروندش رو دقیق ببینید چی هست و اینجا اطلاع بدید.
    b1/b2 برای دیمند ها نامه اپدیت یا انتظار یا مصاحبه اومده ولی برای غیر دیمندها که b1/b2 داشتن نامه 18 ماه اومده... تو همین تالار یه زوج داشتیم همین وضع و داشتن نامه اومده که خودت و همراه b2/b2 !!! متاسفانه شرایط ناعادلانه است البته اینکه کسی به 57 برسه هم باید دید چطور میرسه ؟ مشخصا شما برای محاسبه برای یه b2 حتما 5 امتیاز در نظر گرفتین ولی این چند وقته نشون داده که افیسرها به یه b2 پنج امتیاز نمیدن... باز هم اینده همه چیز رو مشخص خواهد کرد ... این طرز تلقی بدبینانه و برپایه تصمیمات اداره مهاجرت که این چند وقته داره صورت میگیره... بازم حفظ امید برای همه دوستان لازمه در کنار خوندن زبان... بنده مشخصا همسرم در حال تلاش برای اخذ b2/b2 هستن هرچند که سخته... به قول یکی از دوستان باید اینارو از "رو" ببریم...
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط satori hope نمایش پست ها
    میشه جواب بدبن لطفا؟ آخه بدجوری فکرمو مشغول کرده این موضوع!! الان ظاهرا وضعیت من ریسکی هستش!!!!...

دوست گرامی،

در قسمت آخر فرمهای درخواست مهاجرت ذکر شده که شما موظف به ارائه اطلاعات صحیح و کامل شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی، کاری و غیره هستید و در صورت ارائه اطلاعات نادرست درخواست شما رد میشه و مسئولیتش با شماست و شما باید اون را امضا کنید!

حالا انتخاب با شماست که اون چیزی که درسته و منطقی تر هست را انجام بدید!

تمام مدارک تحصیلیتون را ارائه بدید یا از ترس اینکه به رشتتون 0 امتیاز بدهند فقط لیسانس ارائه کنید!؟

امکان نداره بی دلیل به درخواست کننده ای از امتیاز رشته 0 بدهند به این دلیل که ادامه تحصیل داده و فوق لیسانس یا دکترا گرفته. افرادی که 0 از امتیار رشته گرفتند حتما باید پیگیری کنند و دلیلش را جویا بشند!
    ارسال مدارک: اکتبر ۲۰۱۱ | صدور فایل نامبر: فوریه ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط nooji نمایش پست ها
    من با احتساب ٥ امتياز b2 و بدون امتياز زبان انگليسي ( چون مدرك ندارم ) ٦٠ امتياز خواهم داشت . اگه هم تا ٣ ماه آينده خبري نشه ، ٤ امتياز فرزند هم اضافه مي شه ! اصلا دلم نمي خواد با نامه دو تا b2 روبرو شم ! ������
    شما دیمند شدین به احتمال فراوان نامه اپدیت یا انتظار یا مصاحبه میگیرین... ولی اگه برای دیمندها هم بخوان در این حد سختگیری کنن جای تعجب نداره...
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    درود به همراهان
    اگه یکی از دوستان منو راهنمایی کنه ممنون میشم چون یکم سر در گم شدم
    من با سیستم قدیم 69 امتیاز بدون انطباق داشتم ولی چون امتیاز زبان فرانسه(b1-b1دارم) رو نمیگیرم 8 امتیاز واسه خودم و2 امتیاز واسه خانومم کم میشه که تا اینجا میشیم 59 و آیلتس هم که overal=5 دارم و 2 امتیاز هم اینجا کم میشه که اینم یعنی 57
    حالا من با روش جدید اگه سنجش بشم 2 امتیاز دیگه هم واسه سن ازم کم میشه چون 37 سال رد شدم یعنی اگه سن رو بر اساس روش جدید محاسبه کنند 55 امتیاز میشم...
    آیا بدین صورته یا که خیر ؟ چون از طرفی فکر میکنم اگه اینطور باشه باید امتیاز رشته رو که 12 شده 6 واسه خودم و یکی واسه همسرم که جمعاً 7 امتیاز میشه رو حساب کنند...
    کلاً چون لب مرزم یکم نگران شدم...
    حالا با این وضعیت دعوت به مصاحبه میشیم یا 18 ماهه فرصت میدن یا ....
    سپاس از دوستان که با تجربشون راهنمایی میکنند
    امتیاز سن بر اساس تاریخ دریافت مدارک محاسبه می شود نه زمان مصاحبه یا تاریخ دیگری.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidelberg نمایش پست ها
    اگه این جوره چرا سن منو که 3 سال هم رفته روش با همون قتنون قبلی حساب کردن؟
    امتیاز سن بر اساس تاریخ دریافت مدارک محاسبه می شود و نه زمان مصاحبه یا تاریخ دیگری.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    b1/b2 برای دیمند ها نامه اپدیت یا انتظار یا مصاحبه اومده ولی برای غیر دیمندها که b1/b2 داشتن نامه 18 ماه اومده... تو همین تالار یه زوج داشتیم همین وضع و داشتن نامه اومده که خودت و همراه b2/b2 !!! متاسفانه شرایط ناعادلانه است البته اینکه کسی به 57 برسه هم باید دید چطور میرسه ؟ مشخصا شما برای محاسبه برای یه b2 حتما 5 امتیاز در نظر گرفتین ولی این چند وقته نشون داده که افیسرها به یه b2 پنج امتیاز نمیدن... باز هم اینده همه چیز رو مشخص خواهد کرد ... این طرز تلقی بدبینانه و برپایه تصمیمات اداره مهاجرت که این چند وقته داره صورت میگیره... بازم حفظ امید برای همه دوستان لازمه در کنار خوندن زبان... بنده مشخصا همسرم در حال تلاش برای اخذ b2/b2 هستن هرچند که سخته... به قول یکی از دوستان باید اینارو از "رو" ببریم...
    البته یک جور دیگه هم میشه برداشت کرد که: این نامه ها حالت عمومی داره (General) که برای همه ارسال می شود یا خواهد شد و شاید یک B2 کفایت کند برای رسیدن به امتیاز حداقل (55 یا 63)

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط saht نمایش پست ها
    البته یک جور دیگه هم میشه برداشت کرد که: این نامه ها حالت عمومی داره (General) که برای همه ارسال می شود یا خواهد شد و شاید یک B2 کفایت کند برای رسیدن به امتیاز حداقل (55 یا 63)
    افرادی که تا حالا مصاحبه رفته بودند همه قبل از 1 اوت 2013 نامه دریافت کرده بودند و بر اساس قانون قدیم امتیازشون محاسبه شد، هنوز هیچ شخصی با قانون جدید نرفته مصاحبه، از چند روز دیگه که مصاحبه ها شروع میشه باید ببینیم چطوری امتیاز را حساب میکنند! آیا به یک ب2 و ب1 پنج امتیاز را میدهند!!! منطقی اینه که بدن، امیدوارم که اینطوری باشه، من خودم با قانون جدید 61 امتیاز (یدونه ب2) دارم و اگر سابقه کارم را به روز کنم 63. امیدوارم دوباره ازم نخوان 2 تا ب2 بیارم.
    ارسال دمشق: 2011/3 فایل کبک: 2011/7 آپدیت: 2014/3 CSQبدون مصاحبه: 2014/7 ارسال سیدنی: 2014/10 فایل فدرال: 2015/2 پاریس: 2015/3 مدیکال و آپدیت: 2015/5

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    افرادی که تا حالا مصاحبه رفته بودند همه قبل از 1 اوت 2013 نامه دریافت کرده بودند و بر اساس قانون قدیم امتیازشون محاسبه شد، هنوز هیچ شخصی با قانون جدید نرفته مصاحبه، از چند روز دیگه که مصاحبه ها شروع میشه باید ببینیم چطوری امتیاز را حساب میکنند! آیا به یک ب2 و ب1 پنج امتیاز را میدهند!!! منطقی اینه که بدن، امیدوارم که اینطوری باشه، من خودم با قانون جدید 61 امتیاز (یدونه ب2) دارم و اگر سابقه کارم را به روز کنم 63. امیدوارم دوباره ازم نخوان 2 تا ب2 بیارم.
    ميشه لطفا جزيئات امتيازاتتون رو بگين كه يه الگو برداريم . ممنونم .
    تاریخ لند 19 اکتبر 2015 ... ساکن تورنتو .... اسکیل ورکر کبک .... رشته عمران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)