صفحه 2 از 44 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط forest نمایش پست ها
    دوست عزيز اين جدول كه ماله قديمه و اينكه انگليسي اصلا براشون مهم نيست و افيسر به نرمي با ايشون برخورد كرده كل امتيازو داده
    من نمیدونم چرا این ویکی رو اصلاح نمیکنن ؟! این جداول جدید رو بزارن ملت میرن اونجا فکر میکنن سیستم گل و بلبله غافل از اینکه الان کبک شده هفت خوان!!! این "نرمی" یعنی چی ؟!اینا یه سیستم عشقی اونجا راه انداختن یکی رو رد میکنن یکی رو نامه میدن یکی رو آپدیت میزنن... بعد اینجا دوستان لوجیک بررسی میکنن که به این دلیل و اون دلیل اینطوری برخورد شده!!! هرکی از به بعد بره مصاحبه شانس آورده خداش خواسته...
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

جدول زبان فرانسه

fr.jpg

جدول زبان انگلیسی
    en.jpg
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_62 نمایش پست ها
    توی فرمی که سال 2011 پر کردم، 5 از 12 زدم، یعنی اول متوسط، جزییات پرونده ام تو امضا هست... مجرد .... فوق دیپلم تعمیر و نگهداری...
    توی فایل پی دی اف که برام اومده اینجوری امتیاز بهم دادن...

محسن عزيز بسيار متاسف شدم از اين اتفاق بد اما بنظر من بهتر است روي اين بخش بهتر و بيشتر پيگيري كنيد كه
    1-سعي بر اثبات اين موضوع كه رشته شما در سيستم امتياز دهي كبك داراي 6 امتياز است و اين موضوع از نظر تكنيسين اداره مهاجرت كبك دور مانده
    2- ترجمه دوباره مدرك فوق ديپلم تان (دقيقا بايد ترجمه مانند همان رشته اي با شد كه در ليست كبك امده است)
    3-پيوست كردن لسيت مشاغل كبك وعلامت زدن رشته تان كه در ليست با 6 امتياز مشخص شده
    4- در پايان هم اعلام نماييد كه زمان داده شده براي ارسال مدرك جديد بسيار كم هست و در خواست زمان بيشتري نماييد كه البته بعيد است با ان موافقت كنند
    اين مورد كه تنها 90 روز وقت ميدهند معمولا براي اعتراض است نه ارسال مدرك جديد چون در اكثر نامه هايي كه ديدم در ابتدا 60 روز براي ارسال مدرك جديد وقت ميدهند و 90 روز براي اعتراض !
    محسن جان باز هم از اين اتفاق اظهار ناراحتي ميكنم و دقيقا احوال شما را درك ميكنم چون يك بار هم در سال 2011درست در عيد نوروز مثل همين اتفاق براي من پيش امد اما نا اميد نباش از صميم قلب برايت ارزوي موفقيت ميكنم اراده و پشتكار رمز پيروزيست
    ویرایش توسط araliabadi : February 5th, 2014 در ساعت 02:58 PM دلیل: خلاصه کردن نقل قول
    ارسال 26جون 2013 تاريخ دريافت 2 جولاي 2013 صدور فايل نامبر 25 سپتامبر دریافت نامه ابديت 9جولاي 2014 ارسال ابدیت14 اگوست 2014دریافت لیست انتظار 12 سپتامبر 2014 دعوت به مصاحبه 17دسامبر 2014 مصاحبه 3 مارچ 2015 دریافت CSQ مارس2015 .ارسال 19مارس.فایل فدرال 7جولای مدیکال14 اگوست

Junior Member

من خودم فایلم نوامبر 2011 هست
    زبان ت س اف دادم ب 1 و آ 2
    فرستادم با مدارکم براشون
    مکانیک فوق و شش امتیازی مجرد
    کلی پیگیری کردم یه ایمیل جوابمو دادن و توش نوشته بودن که اگه تغییری داری اعلام کن و ما زمان و مکان مصاحبه شما رو فیکس کردیم
    من هم گفتم اینا که اینقد عوضین اصلا نمی فرستم ببینم چی میشه و نفرستادم

ولی جدا

چه تضمینی هست دوست عزیز بری ب2 ب2 بگیری بعد یهو یه شب آقای جکسون پور تصمیم بگیره س1 کنه و دوباره عطف به ما سبق
    یا اصلا فردا بگه فقط متاهل میخام یا فقط بگه مجرد

من فهمیدم اینا هیچ کاریشون حساب کتاب نداره فعلا مهاجر خاصی هم نیاز ندارن
    با ما ایرانی ها هم خیلی بدن

من از 2009 فرانسه خوندم ت س اف دادم فرستادم انگار نه انگار
    مدرکم باطل شد زمانش
    حالا گفتن آیلتس

فردا شب یهو آقای وزیر شاید خوابش نبره بگه تافل زیر 110 داشته باشن مهاجرا همه ردن

من که دیگه پیگیری نمی کنم خواستن دعوت به مصاحبه می کنن نخواستن هم خداحافظ

واقعا اگه فردا بگن فقط و فقط تافل 110 میخایم فکر می کنید ما جماعت کاری از دستمون بر می آد؟!

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    سلام
    من مدرك A2-B1 فرستادم با توجه به اين جدول هيچ امتيازي نميگيرم و دوباره بايد امتحان بدم؟ درسته؟
    متاسفانه با قوانین جدید هیچ امتیازی برای زیر B2 در نظر گرفته نمیشه.
    اين كه نهايت بي انصافيه ! بعد از سه سال انتظار برخورد اينطوري ظالمانست سابق كه اينطور بود كه با قوانين زمان ارسال برخورد ميشد با پرونده ها !
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

Member mjtb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

دوستان اين رويه به نظر خيلي خطرناك ميرسه در صورتي كه اينجا و آنجا شنيده ميشه كه هرجوري كه به نفع متقاضي باشه امتيازها رو حساب مي كنن
    بعد از سه سال اونم برخورد اينجوري واقعا آدم رو اذيت مي كنه !!!
    فكرامون رو بريزيم رو هم بلكه شايد بتونيم يه كاري بكنيم
    رشته: كامپيوتر ارسال مدارك: دسامبر 2010 فايل نامبر : مارس 2011 ویو و صدور CSQ : مارس 2017

نقشه شون حرف نداره... کلک اینایی که قبل از این قانون جدیدان رو خیلی زود میکنن بعدش هم دیگه حجم پرونده ها نرماله خلاص...
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها
    دوستان اين رويه به نظر خيلي خطرناك ميرسه در صورتي كه اينجا و آنجا شنيده ميشه كه هرجوري كه به نفع متقاضي باشه امتيازها رو حساب مي كنن
    بعد از سه سال اونم برخورد اينجوري واقعا آدم رو اذيت مي كنه !!!
    فكرامون رو بريزيم رو هم بلكه شايد بتونيم يه كاري بكنيم
    من 6 ماه پيش که قوانين عوض شد و محاسبه امتيازات عطف به ما سبق شد..همينجا گفتم بياين اعتراض کنيم...چون همه ما که زبانهامون رو اون موقع 5 يا 6 امتياز زده بوديم (در حد B1) با اين تغييرات و عطف به ما سبق شدن حداقل 10 امتياز رو از دست داديم..اما متاسفانه دوستان گفتند که اعتراض زياد خوب نيست و خيالتون راحت باشه چون اونها طوري تصميم ميگيرند که به نفع ما باشه..اين هم نتيجه اش که دارند يکي يکي ريجکت ميکنن..
    ارسال مدارک ژانويه 2011 - دريافت فايل نامبر مي 2011 - دريافت آپديت اوت 2013 - ايميل انتظار مصاحبه : مارس 2014 - دريافت ايميل مصاحبه : مارس 2014 - تاريخ مصاحبه و دريافت CSQ : مي 2014 -فايل نامبر فدرال اوت 2014 - دريافت مديکال و ارسال اکتبر 2014- پاس ريکوئست : ژانويه 2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    من 6 ماه پيش که قوانين عوض شد و محاسبه امتيازات عطف به ما سبق شد..همينجا گفتم بياين اعتراض کنيم...چون همه ما که زبانهامون رو اون موقع 5 يا 6 امتياز زده بوديم (در حد B1) با اين تغييرات و عطف به ما سبق شدن حداقل 10 امتياز رو از دست داديم..اما متاسفانه دوستان گفتند که اعتراض زياد خوب نيست و خيالتون راحت باشه چون اونها طوري تصميم ميگيرند که به نفع ما باشه..اين هم نتيجه اش که دارند يکي يکي ريجکت ميکنن..
    دوست خوبم نگرانی شما کاملا قابل درک هست اما این نکته را مد نظر داشته باشید که
    اداره مهاجرت کلیه پرونده های ارسال شده را با این پیش فرض برسی میکند که مدرک زبان ندارند اگر به حد نصاب امتیاز برسند در مرحله اول مثلا 39 برای افراد مجرد در خواست مدرک زبان ب 2 در مهلت 18 ماه میکند اگر هم به حد نصاب نرسد متاسفانه با دادن مهلت 60 یا 90 روز در خواست مدرک جدید یا اعتراض میدهند وچنانچه در حالت سوم امتیاز به حد نصاب (49برای مجرد) برسدفرقی نمیکند با مدرک ب2 یا بدون مدرک انها را به مصاحبه دعوت میکنند که معمولا ین حالت فقط وبرای رشته های 12 و16 امتیازی امکان پذیر است و در پاره ایی از موارد که خیلی هم نادر است برای ایر رشته ها در صورت داشتن جاب افر یا تحصیل در کبک هم صادق است
    این مطالبی که عرض کردم بر مبنای تماس تلفنی که با اداره مهاجرت داشتم (البته چندین بار تماس گرفتم تا اینکه بالاخره یکی از افرادی که انجا بود وبسیار هم مهربان این مطالب را برای من توضیح داد) بدست اوردم که البته با مطالعه و در نظر گرفتن اتفاقات اخیر میتوان به درستی ان پی برد
    شایان ذکر است که در همه جا ها اعمال سلیقه یا اجهاف هم دیده میشود مانند مورد اخر (اقای محسن ) که ایراد انرا هم توضیح دادم
    باز هم میگم این حاصل تحقیقات من هست اگر دوستان نظر دیگری دارند لطفا اطلاع رسانی نمایند تا من هم استفاده کنم
    پیروز باشید
    ارسال 26جون 2013 تاريخ دريافت 2 جولاي 2013 صدور فايل نامبر 25 سپتامبر دریافت نامه ابديت 9جولاي 2014 ارسال ابدیت14 اگوست 2014دریافت لیست انتظار 12 سپتامبر 2014 دعوت به مصاحبه 17دسامبر 2014 مصاحبه 3 مارچ 2015 دریافت CSQ مارس2015 .ارسال 19مارس.فایل فدرال 7جولای مدیکال14 اگوست

نقل قول نوشته اصلی توسط dadraf نمایش پست ها
    دوست خوبم نگرانی شما کاملا قابل درک هست اما این نکته را مد نظر داشته باشید که
    اداره مهاجرت کلیه پرونده های ارسال شده را با این پیش فرض برسی میکند که مدرک زبان ندارند اگر به حد نصاب امتیاز برسند در مرحله اول مثلا 39 برای افراد مجرد در خواست مدرک زبان ب 2 در مهلت 18 ماه میکند اگر هم به حد نصاب نرسد متاسفانه با دادن مهلت 60 یا 90 روز در خواست مدرک جدید یا اعتراض میدهند وچنانچه در حالت سوم امتیاز به حد نصاب (49برای مجرد) برسدفرقی نمیکند با مدرک ب2 یا بدون مدرک انها را به مصاحبه دعوت میکنند که معمولا ین حالت فقط وبرای رشته های 12 و16 امتیازی امکان پذیر است و در پاره ایی از موارد که خیلی هم نادر است برای ایر رشته ها در صورت داشتن جاب افر یا تحصیل در کبک هم صادق است
    این مطالبی که عرض کردم بر مبنای تماس تلفنی که با اداره مهاجرت داشتم (البته چندین بار تماس گرفتم تا اینکه بالاخره یکی از افرادی که انجا بود وبسیار هم مهربان این مطالب را برای من توضیح داد) بدست اوردم که البته با مطالعه و در نظر گرفتن اتفاقات اخیر میتوان به درستی ان پی برد
    شایان ذکر است که در همه جا ها اعمال سلیقه یا اجهاف هم دیده میشود مانند مورد اخر (اقای محسن ) که ایراد انرا هم توضیح دادم
    باز هم میگم این حاصل تحقیقات من هست اگر دوستان نظر دیگری دارند لطفا اطلاع رسانی نمایند تا من هم استفاده کنم
    پیروز باشید
    کاملا هم سلیقه ای هست .. افیسر اگر می خواست می تونست 2 امتیاز نوشتاری و خواندن انگلیسی رو به من بده... اون موقع من می شدم ...39... بعد بهم فرصت 18 ماه می داد...
    رشته 6 امتیازی -ارسال مدارک: 23-1-2011---صدور فایل نامبر: 21-6-2011---نامه آپدیت مدارک:10-9-2013---ارسال مدارک آپدیت شده 03-12-2013---فایل نامبر ***44 DA

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)