صفحه 6 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 433

موضوع: مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

پیش فرض پاسخ : مدت زمان انتظار از دريافت فايل نامبر کبک تا دعوت به مصاحبه (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط javi1354 نمایش پست ها
    فایل پیوست 25809فایل پیوست 25809فایل پیوست 25809
    داستان همه تو ویکی هست چیزی عوض نشده به جز زبان مطابق جدول بالا
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9
    یعنی من که C1 و B1 آوردم و در فرمم زدم B2 B2 چه بر سرم می آد ؟
    دریافت مدارک28دسامبر2010--ابطال کارت اعتباری و ارسال مجددومتعاقبا مفقود شدن در سفارت در سوریه 8مارچ2011--صدور فایل نامبر DA00425 و عدم برداشت31می2011--پرداخت ازکبک22جون2011--تاییدیه پول28جون2011--دیپلم کاردانش کامپیوتر--TCFQ B1.C1--English9.9.متاهل.همسر B1.B1.نامه آپدیت 18ژوییه2014

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران / آزاد تهران مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    سپاس
    آها ینی تو جدول واسه هر اسکیل زده؟!
    خوب من reading =4.5 شدم و برای یک امتیاز باید 5 باشه یعنی مجموعاً 3 امتیار دیگه ؟
    نه، 1 امتیاز reading رو هم میگیرید، اگر جدول رو نگاه کنید، reading از 4.5 شروع میشه.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi.ebrahimi نمایش پست ها
    یعنی من که C1 و B1 آوردم و در فرمم زدم B2 B2 چه بر سرم می آد ؟
    اتفاق خاصی نمیافته، اگر مدرکتون رو فرستادید، 6 امتیاز برای زبان فرانسه براتون در نظر میگیرند، حالا ببینید با شرایط جدید امتیاز پروندتون به چه صورت میشه.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rainy_man_1984 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال
    من یه b2 تو پقله و یه b1 تو اکوته گرفتم و چند ماه پیش فرستادم
    امتیاز ما بدون انطباق 64 میشه
    با توجه به اینکه جدیدا میشه یه اسکیل رو به تنهایی امتحان داد
    به نظرتون چطوره من برای محکم کاری و رفع بیکاری دوباره "فقط ecouter" رو امتحان بدم برای کسب b2 ؟
    کسی میدونه این قضیه امتحان دادن یه اسکیل خاص و فرستادن اون در کنار یه مدرک tcfq قدیمی چجوری میشه؟ میترسم بگن باید هر دو اسکیل رو جدید امتحان بدی!
    منطقی اینه که تا امتحان قبلی اعتبار داشته باشه مشکلی پیش نیاد، ولی اگر اون تایمش گذشته باشه یکم ریسکیه. البته شما که با قوانین جدید میفرمایید 64 امتیاز دارید، دیگر نگران چی هستید! فقط باید هزینه اضافی کنید. شاید اصلا ازتون نخوان.

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

دوستانِ عزیز،ممکنه سوالِ من کمی‌ تکراری باشه ولی‌ ممنون میشم راهنمایی کنین،
    می‌خوام فقط دبل چک کنم که بر اساس قوانینِ جدید، من اگر زیرِ ب۲ داشته باشم می‌تونم برایِ کبک اپلای کنم؟ و تا موقعِ مصاحبه سطحمو به ب۲ برسونم؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایییتون

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    نه، 1 امتیاز reading رو هم میگیرید، اگر جدول رو نگاه کنید، reading از 4.5 شروع میشه.
    en.jpg
    ببینید از 5 شروع میشه !
    یه مساله دیگه تو جدول برای دو اسکیل 1 امتیاز در نظر گرفته نه برای هر کدوم یه امتیاز !!!
    ارسال : دسامبر 2011 فایل : ژانویه 2012رشته خودم :نرم افزار مدارک b1-b2 و5 Ielts رشته همسر : نرم افزار مدرک b1-b2 یک فرزند 15 سال سابقه بیمه خودم و حدود 2سال همسر دریافت آپدیت : ژوئیه 2015 ارسال آپدیت : اکتبر 2015 دریافت CSQ : دسامبر 2015

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط araliabadi نمایش پست ها
    جدول امتیاز زبان انگلیسی
    فایل پیوست 25667

جدول فرانسه
    فایل پیوست 25668
    نقل قول نوشته اصلی توسط efes نمایش پست ها
    en.jpg
    ببینید از 5 شروع میشه !
    یه مساله دیگه تو جدول برای دو اسکیل 1 امتیاز در نظر گرفته نه برای هر کدوم یه امتیاز !!!
    من فکر کنم جدول اولی درست باشه.

ApplyAbroad Veteran
    araliabadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مشاوره در زمینه تغییر قوانین و تاثیر آن بر امتیاز پرونده ها (کبک)

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli44 نمایش پست ها
    دوستانِ عزیز،ممکنه سوالِ من کمی‌ تکراری باشه ولی‌ ممنون میشم راهنمایی کنین،
    می‌خوام فقط دبل چک کنم که بر اساس قوانینِ جدید، من اگر زیرِ ب۲ داشته باشم می‌تونم برایِ کبک اپلای کنم؟ و تا موقعِ مصاحبه سطحمو به ب۲ برسونم؟ پیشاپیش سپاس از راهنمایییتون
    اگر حداقل امتیاز برای دعوت به مصاحبه را داشته باشند، مشکلی نیست، میتوانند ارسال کنند.

Junior Member

با سلام.
    دوستان امروز یک ای میل برام اومد که همون مهلت 18 ماهه است.فقط من که رشتم مترجمی (لیسانس)هست رو صفر حساب کرده!!! اما 12 امتیاز فوق لیسانس رو داده! من قبلا یک ب1 و یک ب2 فرستاده بودم حالا گفته 2 تا ب2 هم واسه من هم واسه همسرم(از این نظر مشکلی ندارم امتحان میدم فکر کنم بالاتر هم بیارم) اما این مترجمی رو برام صفر حساب کرده رو نامه بنویسم براشون؟ میشه فاکس زد؟
    ارسال مدارک ژانویه2011/فایل نامبر جولای2011//درخواست اپدیت نوامبر2013/ارسال مدارک اپدیت دسامبر2013/ درخواست مدارک زبان ب2 فوریه 2014/ارسال مدارک زبان ژوییه 2015/ نامه انتظاراکتبر 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidelberg نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان امروز یک ای میل برام اومد که همون مهلت 18 ماهه است.فقط من که رشتم مترجمی (لیسانس)هست رو صفر حساب کرده!!! اما 12 امتیاز فوق لیسانس رو داده! من قبلا یک ب1 و یک ب2 فرستاده بودم حالا گفته 2 تا ب2 هم واسه من هم واسه همسرم(از این نظر مشکلی ندارم امتحان میدم فکر کنم بالاتر هم بیارم) اما این مترجمی رو برام صفر حساب کرده رو نامه بنویسم براشون؟ میشه فاکس زد؟
    شرم آور کارای اینا....هم شما هم همسر b2؟؟؟ هر دم از این باغ بری میرسد... شما دیمند هستین وای بحال غیر دیمندها... اعتراض فکر کنم حتی اگر موجب افزایش امتیاز بشه ناقض ارسال b2 که خواستن نمیشه ! منظورم اینه که با b2 شما میشی واجد شرایط چه با امتیاز لیسانس چه بی امتیاز لیسانس... این تحلیل منه شما مختاری در تصمیم گیری
    رشته مکانیک لیسانس 6 امتیازی زبان B2/B2 همسر رشته صنایع صفر امتیازی A2/B1تاریخ فایل نامبر : 23 سپتامبر 2011 یک فرزند. درخواست اپدیت 22 دسامبر 2014 دریافت CSQ اگوست 2015 سابمیت مدیکال 5 فوریه 2016 پاس ریکویست 24 اگوست 2016 تاریخ لندینگ 23 اکتبر 2016 تاریخ صدور PR شش 6 مارچ 2017

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)