صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: کسانی که از دانشگاه UOIT پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه UOIT پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط mikeXqueen نمایش پست ها
    من نوشته بودم که ده سال هست دارم تو همین زمینه کار می کنم و برای promotion در کار و دستیابی به فرصت های شغلی بهتر داشتن تحصیلات آکادمیک بالاتر در این زمینه کمکم میکنه و این رشته به صورت تخصصی در ایران ارائه نمیشه. بیشتر روی family tie گیر بود
    شما باید حتما روی این تاکید می کردین که برمیگردید به ایران. اینکه این رشته بصورت تخصصی ارایه نمیشه توی ایران خوبه اما آیا گفته بودید که اگه با دانش توی این رشته برگردم ایران، کلی سود میبرم؟ مثلا می گفتین خونوادتون دارن روی یه ایده شرکت کار می کنن که نیازمند داشتن دانش کافی توی این رشته هست. مثلا می گفتین پدرتون به مراقبت نیاز داره و بازنشست شده و من نان آور خانواده خواهم بود بعد از ایشون. یا اینکه این یه سرمایه گذاری بزرگ هست برای آینده خانواده... یه چیزی توی این مایه ها باید می نوشتید.

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم در صورتی که سوپروایزر پیدا نشه و برای دوره های بدون تز اقدام کنیم ایا امکانش هست در صورت پذیرش و رفتن به کانادا درخواست تغییر دوره و تبدیل اون به تز دار رو با همون هزینه شخصی بدیم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم در صورتی که سوپروایزر پیدا نشه و برای دوره های بدون تز اقدام کنیم ایا امکانش هست در صورت پذیرش و رفتن به کانادا درخواست تغییر دوره و تبدیل اون به تز دار رو با همون هزینه شخصی بدیم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
    بله. اتفاقا استادها بسیار استقبال می کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    بله. اتفاقا استادها بسیار استقبال می کنن.
    ممنون. امکان گرفتن ویزا برای دوره های بدون تز کم نیست؟
    برای هر دو دوره باید دو بار جداگانه باید اپلای کرد؟ اگر SOP و REC ها یکی باشن مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yamin_mehr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در این مورد حتما قبلا با یک استاد چک کنید چون تا جایی که من میدونم این دانشگاه (و بعضی دانشگاههای دیگر کانادا) دانشجوی تز دار با هزینه شخصی قبول نمیکنند. استاد موقع اعلام پذیرش باید فاندینگ رو برای دانشجو تضمین کنه یا اینکه باید از یک منبع خارجی بورس داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjoon نمایش پست ها
    شما باید حتما روی این تاکید می کردین که برمیگردید به ایران. اینکه این رشته بصورت تخصصی ارایه نمیشه توی ایران خوبه اما آیا گفته بودید که اگه با دانش توی این رشته برگردم ایران، کلی سود میبرم؟ مثلا می گفتین خونوادتون دارن روی یه ایده شرکت کار می کنن که نیازمند داشتن دانش کافی توی این رشته هست. مثلا می گفتین پدرتون به مراقبت نیاز داره و بازنشست شده و من نان آور خانواده خواهم بود بعد از ایشون. یا اینکه این یه سرمایه گذاری بزرگ هست برای آینده خانواده... یه چیزی توی این مایه ها باید می نوشتید.
    درسته حق با شماست، من تو نوشتن SOA عجله كردم و وقت زيادي صرفش نكردم. بايد بيشتر روش وقت مي ذاشتم و مي دادم چند نفر هم بخونن كه مطمئن بشم منطقي و قانع كننده هست. ولي متأسفانه از ديدن نامه پذيرش اينقدر هيجان زده شدم كه فكر نكرده فوري براي ويزا اقدام كردم. حالا مي خوام با ترجمه سند خونم و نوشتن يه SOA خوب دوباره اقدام كنم. البته شايد به امسال نرسه ولي دانشگاه اين امكان رو به من ميده كه براي يك سال ديفر كنم.
    سندم رو تازه اين هفته ميدم براي ترجمه و تأييد دادگستري و حدودا تا سه هفته ديگه مي تونم دوباره براي ويزا اقدام كنم. اميدوارم دير نشه و بتونم به همين امسال برسم.
    به هر حال از راهنماييتون سپاسگزارم.

Junior Member

دوستان در صورتی که بخوام هم برای دوره های بدون تز و هم تز دار این دانشگاه هم زمان اپلای کنم، اگر SOP و REC ها یکی باشن مشکلی پیش میاد؟ یک بار مدارک رو پست کنم کافی هست؟ چون دانشگاه فقط مدارک رو به صورت پستی قبول میکنه.
    ممنون از پاسختون.

سلام دوستان
    من برای رشته برق برای ترم زمستون از این دانشگاه پذیرش گرفتم. خوشحال میشم دوستانی که عازم هستند یا این دانشگاه درس میخونن بهم مسیج بدن

Junior Member

سلام دوستان
    برای اپلای باید مدارک و فرم ریکامندیشن پست بشن؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)