صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: کسانی که از دانشگاه Guelph پذیرش دارند و عازم هستند

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Post کسانی که از دانشگاه Guelph پذیرش دارند و عازم هستند

این موضوع برای آشنایی و هماهنگی امورات بعدی عزیزانی باز شده که از دانشگاه Guelph پذیرش دارند و به زودی عازم هستند.

به امید موفقیت.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Guelph پذیرش دارند و عازم هستند

جونم دانشگاه! طرفدارا و مسافراش کجان پس؟ ناامید شدیم که ازش ) اگه انقد بی طرفداره که ما هم نریم سراغ اپلای واسه این اقای گلف!
    It may take time, but eventually you'll reach

Junior Member

من واسه می 2014پذیرش دارم برای مقطع مستر ، molecular and cellular biology . منتظر ویزا هستم هنوز !!!
    من شهریور فرستاده بودم همه مدارک رو. هفته اول شهریور. هفته آخر آبان جوابش اومد.
    با استاد هم اواخر تیر ماه مکاتبه کرده بودم.
    این دانشگاه برای رشته های فنی مهندسی و پزشکی کلاً حرفی نداره برای گفتن. قوی نیست خیلی توی این رشته ها. بیشتر در رشته های علوم زیستی و علوم کشاورزی مطرحه.
    از این نظر من شنیدم از چند نفر دیگه که کلا زیاد منظم نیست خیلی از دانشکده هاشون. خوشبختانه دپارتمانی که میرم برای بار اول حداقل منظم و بدون مشکل عمل کرده. امیدوارم ویزا برسه زودتر. آوریل میخوام اونجا باشم به امید خدا

ایشالا که به امید خدا ویزاتونم میاد ومیرین دوست عزیز. حق نگهدارتون. از شرایطتون و وضعیت فاند هم اگه بنویسن واسه آیندگان که دیگه عالیه!
    It may take time, but eventually you'll reach

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشکاه سلمان فارسی

من هر چی داخل سایتش گشتم از شهریه چیز درستی پیدا نکردم فقط تونستم بفهمم که واسه 2013-2014 هر واحد 320 دلار بوده...خواستم ببینم شما که جواب گرفتی واسه ادمیژن و شهریه چقد پرداخت کردید
    من میخواستم اگه بشه واسه هنر یا رشته های مرتبط با آی تی اقدام کنم
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشکاه سلمان فارسی

و همچنین خواستم بدونم حداقل تعداد واحد که میشه گرفت چندتاست...یعنی کمترین تعداد واحد که ترم حساب بشه

Junior Member

در مورد فاند جدا از اسکالرشیپ ها، طی مکاتبه با استاد باید در مورد صحبت بشه. استاد من گفت که سالی 14000 دلار gra بهم میده. همون graduate research assistantship هستش این. برای اسکالرشیپ هم اقدام کردم طبق گفته خود استاده. ولی هنوز جوابش نیومده برام.حتمالاً رد شدم برای اسکالر. استاده گفت برام پیگیری میکنه. نهایتاً از موارد دیگه استفاده کنم. به هر جهت در پذیرش نهایی برام همون 14 تا درج شده و اشاره کردن که بعدا حضورا باید پیگیری کنم.
    در هر صورت معمولا اگه فردی اسکالر بهش تعلق نگیره، اون مبلغ gra براش برقراره از طرف استاد، و برای خلاء اسکالر دپارتمان gta میده (graduate teaching assistantship )
    فاند رو حالا به کمک اسکالر یا اقدام خود دپارتمان تون برای دانشجوی مستر حداقل میرسونن به حدود 17-22 هزار دلار در سال. این مبلغ رو برای دکترا حقیقتاً نمیدونم چقدره. قطعاً بیشتره. داخل وبسایت دپارتمان هاش باید سرچ کنید.
    دپارتمان به دپارتمان مبالغ فاند و شرایط فرق داره برای هر مقطع.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ
    در مورد شهریه اینجا زده:

http://www.uoguelph.ca/registrar/stu...feepage=intlft

شهریه 6200 دلاره ترمی. در سال 12600 میشه.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــ

در مورد واحدها، دپارتمان ها جداگانه درج میکنن که در هر سمستر چیا ارائه میکنن و معمولاً من چک کردم اکثراً در ترم های سپتامبر و زمستان تنوع ارائه دروس شون بیشتره تا ترم می. ترم می دروس محدودی ارائه میشن در همه دانشکده ها.
    برای رشته من 2 درس اجباراً برای دانشجویان جدید مستر و پی اچ دی هست (جمعاً 1 واحد) که باید بگذرونیم. علاوه بر این دو تا، 2 تا درس معمول از رشته مون هستش (1 واحد) ، یک مورد دیگه هم برای وقتی هستش که رشته ات زیاد مرتبط نبود در لیسانس و به اصطلاح خودمون باید دروس پیش نیاز بگذرونی. (حداکثر 1.5 واحد پیش نیاز).
    به طور معمول، جدا از ترم اول، در ترم های بعدی متوسط همین سه چهار مورد درسه.
    سیستم واحد در گوئلف متفاوته. ترمی حداکثر میشه 3 واحد گرفت. معمولاً درسا نیم واحدی هستن. به طور متوسط استانداردش 2 یا 2.5 واحده در ترمه که میشه چهار یا پنج درس.
    حداقل تعداد واحد هم 2 واحد هست در هر ترم. ( واحدی های 0.25 تا 0.75 هم وجود دارن)

بازم میگم این شرایط در دپارتمان من بوده. ممکنه دپارتمان های دیگه باز فرق داشته باشن. سرچ نکردم همه دپارتمان های گوئلف رو.
    ویرایش توسط irazfan : February 19th, 2014 در ساعت 03:42 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط irazfan نمایش پست ها
    من واسه می 2014پذیرش دارم برای مقطع مستر ، molecular and cellular biology . منتظر ویزا هستم هنوز !!!
    من شهریور فرستاده بودم همه مدارک رو. هفته اول شهریور. هفته آخر آبان جوابش اومد.
    با استاد هم اواخر تیر ماه مکاتبه کرده بودم.
    این دانشگاه برای رشته های فنی مهندسی و پزشکی کلاً حرفی نداره برای گفتن. قوی نیست خیلی توی این رشته ها. بیشتر در رشته های علوم زیستی و علوم کشاورزی مطرحه.
    از این نظر من شنیدم از چند نفر دیگه که کلا زیاد منظم نیست خیلی از دانشکده هاشون. خوشبختانه دپارتمانی که میرم برای بار اول حداقل منظم و بدون مشکل عمل کرده. امیدوارم ویزا برسه زودتر. آوریل میخوام اونجا باشم به امید خدا

سلام
    لطف میکنید بگید چه شرایطی داشتید؟
    معدل و مقاله و این چیزا
    ممنون

Junior Member

سلام. دوستان من توی سایت این دانشگاه خوندم که در صورتی که نمره ایلتس کمتر از حد معمول باشه پذیرش شرطی میدن و باید ELCP رو هم بگذرونیم. خواستم بپرسم از دوستان کسی میدونه جریانش به چه صورت هست؟ و اینکه میشه از این دانشگاه با معدل 14.5 پذیرش مستر بدون فاند گرفت؟ ممنون

سلام. من برای ارشد بازاریابی از دانشگاه گوئلف پذیرش دارم و ویزا رو هم اخیرن گرفتم. از سپتامبر باید اونجا باشم برای شروع ترم. الان دنبال خونه و همخونه هستم. اگه کس دیگه‌ای از دوستان هم پذیرش این دانشگاه رو گرفته محبت کنه بگه که با هم هماهنگ کنیم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)