نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
رزومه ها معمولا ویژه استفاده ای که قراره بشه درست میشن و یه چیز عمومی برای شخص نیست (برعکس CV). اصولا در رزومه دقیقا چیزهای مرتبط رو می نویسند و هرچیز اضافه رو نمیارند و اندازش هم نهایتا دو صفحه است (نه لزوما، خیلی مواقع کمتر از دو صفحه است). نکته ای که مهمه اینه که اصلا و ابدا لازم نیست دو صفحه بشه، یک صفحه برای رزومه کافیه. شما می تونید چیزی درست کنید که دو صفحه باشه ولی CV باشه نه رزومه.

من پارسال موقع ایمیل زدن به اساتید یک رزومه یک صفحه ای براشون ارسال می کردم که در آخرش رزومه لینک CV سه صفحه ای و هفت صفحه ایمو قرار می دادم (جالبه بدونید به ازای هر 5-6 نفری که رزومه من رو می دیدن، یک نفر سراغ CV سه صفحه ای می رفت و فقط دو نفر در کل هم سراغ CV هفت صفحه ای رفتند!)

این توصیه ایه که من به همه می کنم. موقع ایمیل زدن رزومه تون رو ارسال کنید که سریعا و بطور مختصر و مفید استاد بتونه اطلاعات مرتبط درباره شما رو ببینده و لینک CV کاملتون رو هم در پایانش قرار بدید که اگه تمایل داشتند ببینند. موقع پر کردن فرم های اپلیکیشن CV تون رو سابمیت کنید.
مرسی بابت توضیحاتتون،
درصورتیکه بخوایم بصورت ایمیل یا الکترونیکی اپلای کنیم این توصیه خوبیه ، ولی اگه بخوایم این برگه رزومه یا CV رو بصورت پرینت شده همراه بقیه مدارک پست کنیم به دانشگاه اونوقت دیگه نمیشه از این روش استفاده کرد. فکر میکنم همون اسم CV رو روی برگمون بنویسیم و بفرستیم حالا حتی اگه فقط ۲ صفحه هم باشه مشکلی نیست. درست میگم؟