نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: گرایش های مختلف دکتری مدیریت : نتایج پذیرش/ریجکت/مصاحبه/ لیست انتظار برای سال2014

پیش فرض گرایش های مختلف دکتری مدیریت : نتایج پذیرش/ریجکت/مصاحبه/ لیست انتظار برای سال2014

دوستان لطف کنند نتایج پذیرش/ریجکت/مصاحبه/ لیست انتظار برای گرایش های مختلف دکتری مدیریت سال2014 خودشون رو اینجا بگذارن . چون الان تقریبا همه بیزنس اسکول ها دارن پروسه بررسی متقاضیان رو طی میکنند.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : گرایش های مختلف دکتری مدیریت : نتایج پذیرش/ریجکت/مصاحبه/ لیست انتظار برای سال

من از خودم شروع میکنم. چند جا اروپا و آمریکا اپلای کردم.گرایش استراتژی. فعلا دوجا ریجکت شدم.هرجفتش هم فرانسه بوده . HEC , ESSEC

پیش فرض پاسخ : گرایش های مختلف دکتری مدیریت : نتایج پذیرش/ریجکت/مصاحبه/ لیست انتظار برای سال

من مکانیک خوندم دانشگاه شریف معدل لیسانسم 14.20....بعدش MBA خوندم دانشگاه مالک اشتر با معدل 18.40...الانم دانشجوی دکتری دانشگاه تربیت مدزسم توی رشته بازاریابی بین المللی که اگه پذیرش بگیرم انصراف میدم...جیمتم 710 و تافلم 100. بعله HEC رنکش بالاست اما جزو 2 تا 3 تایی بود که خواستم شانسمو امتحان کنم...الانم منتظر نتایج سایر اپلیکیشن ها هستم...هر آپدیتی رخ داد میام اینجا به اشتراک میذارم

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mh_sadri نمایش پست ها
    من مکانیک خوندم دانشگاه شریف معدل لیسانسم 14.20....بعدش MBA خوندم دانشگاه مالک اشتر با معدل 18.40...الانم دانشجوی دکتری دانشگاه تربیت مدزسم توی رشته بازاریابی بین المللی که اگه پذیرش بگیرم انصراف میدم...جیمتم 710 و تافلم 100. بعله HEC رنکش بالاست اما جزو 2 تا 3 تایی بود که خواستم شانسمو امتحان کنم...الانم منتظر نتایج سایر اپلیکیشن ها هستم...هر آپدیتی رخ داد میام اینجا به اشتراک میذارم
    HEC به شدت به ریسرچ اهمیت میده و مثل INSEAD و LBS رو معدل لیسانس خیلی حساس هستن .... ولی خب در هر صورت بیزینس اسکول به شدت قوی و معتبری هست و رزومه باید خیلی قوی باشه که بشه پذیرش گرفت ... من operations management اپلای کردم و دانشگاه هایی هم که اپلای کردم تو امضام هست ... تافل 92 و جی آرای 310، 4 سال سابقه کار مرتبط و فول تایم تو سازمانهای دولتی بزرگ و 3 سال همزمان سابقه تدریس و البته TA بچه های ارشد، 6 مقاله ISI و 4 تا ریکام خیلی خوب که یکیش مال یه استاد تو یکی از دانشگاههای کاناداس .... معدل لیسانس و ارشدم به ترتیب 14.5 و 16.5 هست هر دو هم دانشگاه دولتی ... از معدل لیسانسم به شدت میترسم ... فعلا که هیچ کدوم هیچ جوابی ندادن و منتظرم .... انشاالله که همه نتیجه بگیریم ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پيام مديريت

سلام دوستان
    تا
    پيك حاضر به دليل تكراري بودن بسته مي شود. لطفا نتايج پذيرش خود را در اين تاپيك و مشخصات خود را براي آشنايي با متقاضيان ديگر در اين تا پيك ارسال نماييد.

با احترام
    مديريت فروم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)