صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 2122232425262728293031
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 302 , از مجموع 302

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIUC

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

نقل قول نوشته اصلی توسط Master101 نمایش پست ها
    دوستاني كه قصد تحصيل در امريكا دارند مي خواستم اطلاعات بسيار مهمي بهتون بدم. در امريكا در خانه تمام افرادي كه از ايران هستند،تمام تجهيزات جاسوسي از جمله دوربين مخفي وي ميكروفن هايي كه با چشم قابل ديدن نيستن وجود داره و همه جا تحت كنترل مي باشيد،حتي دستگاه خواندن و كنترل ذهن هم استفاده مي كنن،من دانشجوي در حال تحصيل در امريكا هستم و اين رو متوجه شدم.حواستون خيلي جمع باشه كه اين تمام زندگيتون در حال ظبط شدن خواهد بود،مخصوصا متاهل ها.من همين دلايل در حال تدارك براي اپلاي كشورهاي ديگه هستم
    تلگرام:
    https://t.me/joinchat/CINXHRAEKeZNNZDWivSIOw
    از مسولین امر تشکر کنید از طرف من. ولی اگر به من خبر می دادن این همه تو دردسر نمی افتادن. از این بزرگترهاش که ارزون تر هست رو می دادم نصب کنن که دیگه این دوره های کلیرنس و این داستان ها سریع تر پیش بره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

نقل قول نوشته اصلی توسط Master101 نمایش پست ها
    دوستاني كه قصد تحصيل در امريكا دارند مي خواستم اطلاعات بسيار مهمي بهتون بدم. در امريكا در خانه تمام افرادي كه از ايران هستند،تمام تجهيزات جاسوسي از جمله دوربين مخفي وي ميكروفن هايي كه با چشم قابل ديدن نيستن وجود داره و همه جا تحت كنترل مي باشيد،حتي دستگاه خواندن و كنترل ذهن هم استفاده مي كنن،من دانشجوي در حال تحصيل در امريكا هستم و اين رو متوجه شدم.حواستون خيلي جمع باشه كه اين تمام زندگيتون در حال ظبط شدن خواهد بود،مخصوصا متاهل ها.من همين دلايل در حال تدارك براي اپلاي كشورهاي ديگه هستم
    تلگرام:
    https://t.me/joinchat/CINXHRAEKeZNNZDWivSIOw
    میگن فقط حدود 12000 دانشجوی ایرانی توی آمریکاهست، حالا بماند کسانی که با لاتاری و بقیه ویزاها قبلا اومدن، فقط تصور کنید که دارن زندگی 12000 نفر رو کنترل می کنند! شبانه روزی! یعنی کلی آدم دارن اینکار رو می کنند!که حالا بفهمند که ایرانی ها برای نهار آش کشک می خورن یا قرمه سبزی!
    همچین چیزی ممکن نیست که تمام افراد تحت کنترل باشند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)