صفحه 1 از 33 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

Junior Member

پیش فرض برخورد آمریکایی ها با ما

سلام دوستان . خسته نباشید . کنجکاوم بدونم با توجه به جریانات چند سال اخیر مردم آمریکا طرز برخوردشون با ما ایرانیها چطوریه؟ ارگانهای دولتی اونجا چطور؟ خطاب به دوستانی که الان اونجا هستند . از همتون ممنون .

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

مردم آمریکا ۳۰۰ میلیون نفرند که هر کدوم‌شون اخلاق و رفتار خاص خودشون رو دارند و طبیعتا برخورد همه یکسان نیست. در کل هم که بخواهیم در نظر بگیریم تا اونجا که من شنیدم ایالت‌های مختلف از این نظر خیلی با هم فرق دارند. من فقط تجربه زندگی در کالیفورنیا رو دارم که این جور که گفته می‌شه بهترین جا برای خارجی هاست. اینجا در کل برخورد خیلی خوبه و اون قدر تعداد متخصصین خارجی زیاده که اصولا خارجی بودن معنی خودش رو از دست داده. تقریبا هر کسی که اینجا زندگی می‌کنه یا خودش یا نسل قبلش مهاجر بوده، در نتیجه کسی ادعای مالکیت نداره.
    من به شخصه فکر می‌کنم بزرگترین مشکلاتی که ایرانی بودن داره، همین مساله است که به راحتی نمی‌شه از آمریکا خارج شد و برگشت و مساله بعدی هم این که خیلی از شرکت‌ها قبل از این که شما رو استخدام کنند باید برای شما export license بگیرند و شما به راحتی نمی‌تونید در هر زمینه‌ای که دلتون بخواهد کار کنید.

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

مردم آمریکا به اندازه مردم ایران در سیاست خودشون را داخل نمیکنن و به اخبار گوش نمیدهند. بنابراین رفتارشان با ایرانیها بد نیست! همونطور که بابک گفت مشکل اصلی قوانین آمریکاست که برای ایرانیها خیلی سخت گیری میکنه و باعث انگشت نما شدن ایرانیها بین بقیه غیر آمریکاییها میشه. ولی به طور کلی در مقایسه با بدرفتاری که تو ایران در شرکتهای دولتی میکنن، در آمریکا برخوردشون خیلی هم خوبه.

Junior Member

I think the behaviour of people here is MUCH better than that of Iranians
    just see how IRanian behave to refugees from Afganistan and Iraq

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M

اتفاقا همین که به اخبار درست توجه نمی کنن باعث می شه که تصورات غلط داشته باشن! مثلا همینطوری توی اخبار یه کلمه ایران می شنون و یک ذهنیت منفی پیدا می کنن... دیگه به قضیه دقیق فکر نمی کنن یا تحقیق نمی کنن که ماجرا از چه قراره... البته همه جور آدمی پیدا میشه ولی کلا در شرایط فعلی نمی شه گفت که هیچ bias منفی نسبت به ایرانیا وجود نداره.

Junior Member

اتفاقا همین که به اخبار درست توجه نمی کنن باعث می شه که تصورات غلط داشته باشن! مثلا همینطوری توی اخبار یه کلمه ایران می شنون و یک ذهنیت منفی پیدا می کنن... دیگه به قضیه دقیق فکر نمی کنن یا تحقیق نمی کنن که ماجرا از چه قراره... البته همه جور آدمی پیدا میشه ولی کلا در شرایط فعلی نمی شه گفت که هیچ bias منفی نسبت به ایرانیا وجود نداره.
    تازه اگه فرق ایران و ایراک رو بدونند!

Junior Member

hi babak,
    can you export license a little bit more. i read somewhere that having a permanent residenec permit in canada waives this requirement for companies.is it the same if you have one in a europian country. by the way, where can i read more about rules and regulations about export license

نقل قول نوشته اصلی توسط zapata
    hi babak,
    can you export license a little bit more. i read somewhere that having a permanent residenec permit in canada waives this requirement for companies.is it the same if you have one in a europian country. by the way, where can i read more about rules and regulations about export license
    یک سری به http://www.applyabroad.org/forum/ind...ard,100.0.html بزنین و اونجا راجع به این موضوع سوالاتتون رو بگین. من الان با این موضوع درگیر هستم شاید بتونم کمک کنم.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

Junior Member

جناب جلیل خان

اول من یه چیزی رو بگم: و اون اینه که از فرهنگ ایرانی با حالتر و از رفتار و آداب و معاشرت ایرانی اصیل باحالتر جایی پیدا نمیکنی. حالا چه فرقی می کنه که یه آمریکایی یا اروپایی یه هندی یا چینی یا هر نشنالیتی دیگه راجع به شما چی فکر کنند؟؟ یه شیوه ساده که من خودم پیشنهاد می کنم اینه که هر کی رابطش خوب و رفتارش مناسب بود اگه اگه دلت خواست باهاش معاشرت میکنی . هر کسی هم که وقتی شنید ایرانی هستی یه شکل و شمایلی شد بهش بیتوجهی میکنی که بعدان خودش میاد دنبالت/ اگر هم نیومد که ....
    موفق باشی
    کیوان

Junior Member

hi mehrdad,
    couldn't find any thing at that address

صفحه 1 از 33 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)