صفحه 25 از 33 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

ApplyAbroad Superstar amir110 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : برخورد آمریکایی ها با ما

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    می تونم بگم این تو جنوب آمریکا درسته. به عنوان مثال تو آلاباما شما از پاریس هم برید و دکترا داشته باشید عموم مردم به شما به چشم یک خارجی احمق نگاه می کنن! چون اصولا تحصیلات بالا داشتن تو جنوب آمریکا خریدار نداره و 90 درصد مردم به زور یه مدرک crappy از یه دانشگاه crappy میگیرن.
    حتی آمریکایی هایی که میل به پیشرفت دارن بلافاصله به east cost یا west coat میرن و تو جنوب نمی مونن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    شما تو دانشگاه Drexel هستید که شمال محصوب میشه برای همین تجربه تون این بوده. صرفا جهت اطلاع بگم تو جنوب قضیه 180 درجه متفاوته. عموم مردم جنوب خارجی ها رو و مخصوصا مردم خاورمیانه رو اصلا قاطی آدم حساب نمی کنن. منظور من average جامعه ست نه دانشگاه. محیط دانشگاه همه جای آمریا تقریبا خوبه. مذهب و نژاد پرستی اولویت اول آمریکایی های جنوب هستش.

والا ما هم که توی یوتا هستیم و جنوب محسوب نمیشه، در ظاهر مردم خیلی نایس و مهربونی داره، خیلی خوبن در ظاهر ولی در نهایت با مو مشکی ها خیلی عیاق نمیشن و مراوده نمی کنن. کلا اینجا به چشم خوبی به مو مشکی ها نگاه نمی کنن، حالا در مورد ایالتهای دیگه نمی دونم/
    هر چی اینجا می نویسم نظر شخصیه و قابل تعمیم نیست

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir110 نمایش پست ها
    والا ما هم که توی یوتا هستیم و جنوب محسوب نمیشه، در ظاهر مردم خیلی نایس و مهربونی داره، خیلی خوبن در ظاهر ولی در نهایت با مو مشکی ها خیلی عیاق نمیشن و مراوده نمی کنن. کلا اینجا به چشم خوبی به مو مشکی ها نگاه نمی کنن، حالا در مورد ایالتهای دیگه نمی دونم/
    کلا آمریکا برای خارجی یعنی east coast و west coast. هر جای دیگه بری ضرر کردی به نظر من. تو شهرهای بزرگ تگزاس هم خبری نیست. من خودم بودم و همون داستان جنوبه ولی با غلظت کمتر.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

من الان میشیگانم دقیق مثل یوتاست ....ولی من فکر میکنم با خارجی های خیلی صمیمی نمیشن دلایل اصلی هم زبان و اختلاف فرهنگی.....اتفاقا بچه های خارجی خیلی با هم جورتر ...من خودم دوست صمیمی از ایتایا - فرانسه- برزیل - ترکیه - لبنان - اسپانیا داشتم و دارم..وی ندونم چرا جوونای امریکایی اکثر بسته و ایقر پرت هستند

بر اساس تجربه خودم و دوستان حرف شما تایید میکنم...در ظاهر میگن امریکا ولی در واقعیت شاید ۶ استیت درست حسابی برا خارجی ها داره....به قول یک بزرگواری جمعیت ایرانی های کالیفرنیا الان ۳۰۰۰۰۰بیشتر شده ر حالی که جمعیت کل میزوری و اکنسس و کنزاس به زر به ۱۵۰۰ برسه....لابد دلیلی هست
    ویرایش توسط haley : September 5th, 2015 در ساعت 06:24 AM دلیل: ترکیب پست ها

سلام دوستان،

تا به حال براتون پیش اومده که از ملیتتون سوال کنن و بعد از جواب شما، طرف مقابل(بیشتر منظورم غیر آمریکایی ها هست) اظهار بی اطلاعی یا کم اطلاعی کنه؟
    تو این جور مواقع برخورد شما چه جوری هست؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,UCD,MD/MPH

برای من پیش نیومده.
    ولی به نظرم چیز مهمی نیست. اصلا در مورد ملیتت سوال میکنن میتونی جواب ندی. احساس ضعف نکنید. ما از جایی اومدیم که فرهنگ چندین ساله داریم و در خیلیی از موارد فرهنگ ما قوی تره. این رو بعد از مدتی حس میکنید به وضوح.

شوخی میشه کرد ؟!
    با هم دانشگاهی
    در محیط کار
    با همسایه

یا فقط یه موقعیت های خاص مثل مهمونی یا آدمای خاص میشه شوخی کرد ( یه شوخی نرمال نه مسخره کردن و ... )
    والا من از بچگی توو مخم ریختن که خارجی = تخس و خشک

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    شوخی میشه کرد ؟!
    با هم دانشگاهی
    در محیط کار
    با همسایه

یا فقط یه موقعیت های خاص مثل مهمونی یا آدمای خاص میشه شوخی کرد ( یه شوخی نرمال نه مسخره کردن و ... )
    والا من از بچگی توو مخم ریختن که خارجی = تخس و خشک
    نجوه شوخی کردن در هر فرهنگی فرق میکنه. قبل از شوخی کردن بهتره دقیقا بدونید در آن فرهنگ خاص مردم معمولا چطوری شوخی میکنند.

مثلا در یک فرهنگ زدن پس کله یکی ممکنه شوخی تلقی بشه و در یک فرهنگ دیگه کار رو به پلیس و زندان بکشونه.

Banned

دوستان در این مورد مو مشکی کمی توضیح میدید؟ منظورتون نژاد هست غیر آمریکایی یا رنگ موی مشکی؟
    + من مو مشکی نیستم البته تقریبا بور هستن موهام.
    + الان آدمای اطراف من نه در امریکا البته تقریبا از هر 10 تا 9 تاش مو بورن ولی مشکلی با مو مشکی ندارن مثلا مو مشکی باش ولی ایتالیایی باش خودشونو بهت نزدکی میکنن مو مشکی باش یه جای با کلاس باش همچنین ولی
    ولی... ایرانی باش اونجوری نیست شرایط و فرق میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط walkerman نمایش پست ها
    دوستان در این مورد مو مشکی کمی توضیح میدید؟ منظورتون نژاد هست غیر آمریکایی یا رنگ موی مشکی؟
    + من مو مشکی نیستم البته تقریبا بور هستن موهام.
    + الان آدمای اطراف من نه در امریکا البته تقریبا از هر 10 تا 9 تاش مو بورن ولی مشکلی با مو مشکی ندارن مثلا مو مشکی باش ولی ایتالیایی باش خودشونو بهت نزدکی میکنن مو مشکی باش یه جای با کلاس باش همچنین ولی
    ولی... ایرانی باش اونجوری نیست شرایط و فرق میکنه.
    اصطلاح مومشکی (black head)در امریکا و کانادا مرسوم نیست. خود امریکاییها هم خیلی هاشون بلوند نیستند. اون اصطلاح مربوط به اروپای شمالی است

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اصطلاح مومشکی (black head)در امریکا و کانادا مرسوم نیست. خود امریکاییها هم خیلی هاشون بلوند نیستند. اون اصطلاح مربوط به اروپای شمالی است
    موافقم

در کالیفرنیا که مو مشکی ها اکثریت هستند

اما یک چیز جالب است. تعداد چشمگیری (مخصوصا دختر ها ، خیلی کم در پسر ها) موهایشان را رنگ می کنند که مشکی نباشد!

حتی موارد متعدد پسر چینی دیدم که موهایش را رنگ کرده. البته اکثر پسر های چینی رنگ نمی کنند ولی همان اقلیت هم ...

احتمالا این کار حتمی دلیل (محرک) قوی دارد که هنوز من نمی دانم
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)