صفحه 13 از 33 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

پیش فرض پاسخ : برخورد آمریکایی ها با ما

سلام دوستان
    سوالم تقریبا جنبه نژادی داره

برخورد مردم آمریکا با هندیا چطوره؟
    من قیافم کاملا شبیه هندیاست و زبون اردو رو به خوبی صحبت میکنم
    تقریبا 90 درصد بلوچا کاملا شبیه هندیا هستن

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseintajdari نمایش پست ها
    سلام دوستان

رفتار مردم با شما، بستگی به نوع رفتار شما با اونها داره. خیالتون راحت باشه که کسی به خاطر رنگ پوست و چهره تون شما رو قضاوت نمی کنه. اصلا اینجا رفتار نژاد پرستانه جرمه. خبر این آقای Sterling رو خوندین که خبرش این روزها همه جا هست؟ اسمش رو با کلمه racist سرچ بکنین دستتون میاد.

موفق باشین.
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

Junior Member

من دو سال اخیر رو در ایالتهای پنسیلوانیا، دلور و نیویورک زندگی کردم و با اطمینان به شما می گم که هیچ برخورد منفی از آمریکاییها ندیدم، هیچ واکنش منفی نسبت به کلمه ایران نشنیدم و جز محبت و برخوردهای پرانرژی خاطره دیگه ای ندارم. کسانی که نگران اینجور مسائل هستند باید بدونند که برای جمعیت زیادی از ایرانیان زندگی در آمریکا موقعیت اجتماعی بهتری رو فراهم می کنه. من در سی سال زندگی در ایران همواره حس یک اقلیت رو داشتم بی اونکه از گروه های اقلیت باشم و اینجا حس اقلیت رو ندارم با اینکه واقعیت این هستش که حتی گرین کارد هم ندارم. در این ایالتها مفهوم خارجی بودن بی معنیه. تنها سدهای موجود سد زبان و ویزا و گرین کارد هستن. مردم آمریکا با ترکیبی از اکثریت آنگلوساکسون و اقلیتی از بقیه کشورهای جهان بسیار گرم، با محبت و انساندوست هستند و من از برخوردهای اجتماعی در این کشور بارها خشنود تر از کشور خودم هستم.

سلام دوستان

شما اصلا نگران ایرانی بودن خودتون نباشید چون اصلا مردم آمریکا بر خلاف تصورات ما اهل سیاست نیستن

سلام دوستان

به نظر بنده بيشتر از ايرانيا تحويل ميگيرن هنديا و پاكستانيارو و علتشم فك ميكنم مهارت فوق العاده همه هنديا تو زبان هستش و ديگري فرهنگ غني هندي! و متاسفانه نميدونن تو فرهنگ و اصالت ايران خيلي از هند غني تر هستش.

با ايرانم مشكل خاصي من تا حالا نداشتم . كما اينكه تو تلويزيونشون تا حالا يكبار هم نديدم اسم ايرانو بيارن بر عكس ايران! راديوشون شنيدم ولي تلويزيون هرگز! يه عده ايشونم اصلا اسم ايرانو تا حالا نشنيدن ))

من هنوز برام سواله آیراب به چه کسانی میگن دقیقا؟ چون ما از مو بور و چشم های روشن لبنانی داریم تا سیاهپوستان عربستانی! و مردم فلسطین و سوریه و ایران و ترکیه و آذربایجان و ارمنستان که شبیه هم هستن. بالاخره عرب یعنی چه شکلی؟ چنتا چهره ی معروف مثال بزنید که از دید اونها عرب محسوب میشند لطفا؟

به مردم همه این کشورها میگن عرب؟!
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    به نظر بنده بيشتر از ايرانيا تحويل ميگيرن هنديا و پاكستانيارو و علتشم فك ميكنم مهارت فوق العاده همه هنديا تو زبان هستش و ديگري فرهنگ غني هندي! و متاسفانه نميدونن تو فرهنگ و اصالت ايران خيلي از هند غني تر هستش.

با ايرانم مشكل خاصي من تا حالا نداشتم . كما اينكه تو تلويزيونشون تا حالا يكبار هم نديدم اسم ايرانو بيارن بر عكس ايران! راديوشون شنيدم ولي تلويزيون هرگز! يه عده ايشونم اصلا اسم ايرانو تا حالا نشنيدن ))
    البته اسم ایران در سریالها زیاد یاد میشه و صد البته نه به خوبی!! از blacklist بگیر تا american dad!

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دوست عزیز کی به همه ی مردم این کشور ها میگه عرب آخه!؟ اینجا اکثرا مردم،بخصوص در محیط اکادمیک، در رفتار اجتماعیشون محترم تر از این هستن که بی اطلاع همینطوری به یکی بگن عرب؛ حالا یه بابای ردنک بیسواد از دم به همه میگه عرب یا چینی چه اهمیتی داره؟ بعدشم اکثر کسایی که من دیدم کلمه ی عرب رو نسبتا درست تلفظ میکنن نه اینطور که شما نوشتی؛ پیشنهاد من به شما اینه که به جای نگرانی ازینکه حالا از نظر اینها شما هم شکل عرب ها هستی، زبان خودتو تقویت کن چون درست حرف زدن(نه به معنای انگلیسی خوب در ایران) چیزی هست که اینجا لازم داری و باعث میشه هر جا میری فکر نکنن توریستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    من هنوز برام سواله آیراب به چه کسانی میگن دقیقا؟ چون ما از مو بور و چشم های روشن لبنانی داریم تا سیاهپوستان عربستانی! و مردم فلسطین و سوریه و ایران و ترکیه و آذربایجان و ارمنستان که شبیه هم هستن. بالاخره عرب یعنی چه شکلی؟ چنتا چهره ی معروف مثال بزنید که از دید اونها عرب محسوب میشند لطفا؟

به مردم همه این کشورها میگن عرب؟!
    Quaecumque Vera

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.sh نمایش پست ها
    دوست عزیز کی به همه ی مردم این کشور ها میگه عرب آخه!؟ اینجا اکثرا مردم،بخصوص در محیط اکادمیک، در رفتار اجتماعیشون محترم تر از این هستن که بی اطلاع همینطوری به یکی بگن عرب؛ حالا یه بابای ردنک بیسواد از دم به همه میگه عرب یا چینی چه اهمیتی داره؟ بعدشم اکثر کسایی که من دیدم کلمه ی عرب رو نسبتا درست تلفظ میکنن نه اینطور که شما نوشتی؛ پیشنهاد من به شما اینه که به جای نگرانی ازینکه حالا از نظر اینها شما هم شکل عرب ها هستی، زبان خودتو تقویت کن چون درست حرف زدن(نه به معنای انگلیسی خوب در ایران) چیزی هست که اینجا لازم داری و باعث میشه هر جا میری فکر نکنن توریستی.
    هيچكس نميتونه عين خود كسي كه زبان مادريش انگليسي هستش اينجا صحبت كنه( استثنا هارو نميگم)

خيليارو ديدم ٣٠ ٤٠ ساله اينجان انگليسي تو فولترين حالت ممكن ولي لهجه رو نميتونن هيچكاريش كنن. كلا دهن رو كه وا ميكنيم ميفهمن خارجي هستيم. علاوه بر اون شرايط اب و هوايي كشور ما فرق داشته و كلا از رنگ پوست و حالت ميفهمن خارجي اييم قبل اينكه صحبتي بشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    هيچكس نميتونه عين خود كسي كه زبان مادريش انگليسي هستش اينجا صحبت كنه( استثنا هارو نميگم)

خيليارو ديدم ٣٠ ٤٠ ساله اينجان انگليسي تو فولترين حالت ممكن ولي لهجه رو نميتونن هيچكاريش كنن. كلا دهن رو كه وا ميكنيم ميفهمن خارجي هستيم.
    نه اینکه نشه کار کرد، خیلی از این افرادی که می فرمایید اصلا دنبالش نرفتند. تغییر لحجه کار سختی است ولی شدنی است. کلاس های Accent training هم هست که روی لحجه کار می کنند و در خیلی ها (نه فقط استثنا ها) می تونه بطور خیلی محسوس لحجه رو تغییر بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)