صفحه 2 از 33 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

نقل قول نوشته اصلی توسط zapata
    hi mehrdad,
    couldn't find any thing at that address
    سلام
    همونطور که گفتم سوالاتون رو اونجا مطرح کنین تا اگه تونستم جواب بدم. الان چون کسی سوالی نپرسیده، مطلبی هم توی اون انجمن نیست هنوز!
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

to krafiee

دوست محترم حتما منظورتون از این فرهنگ باحال رانندگی وحشیانه مردمش در خیابونا، رواج دروغ و غیبت، عدم احترام به دیگران و پایمال حقوق دیگران، پایین بودن شعور اجتماعی و ..... هستش...آره خیلی باحاله...من هیچ جای دنیا ندیدمش....من هیچ جای دنیا ندیدم وقتی یه خانوم کنار خیابون 60 ماشین پشت سر هم ترمز کنن...من جز یه نقطه در دنیا نشنیدم که پسرا بیفتن دنبال دخترا متلک بندازن و.......
    اگه بس نیست میتونم بازم بگم......اگه اینارو اسمشو میذاری فرهنگ خیلی باحاله..........

Junior Member

من امريکا نرفتم ولی يه مدت زيادي توی sl با خيلياشون از بيشتر ايالت ها چت کردم... که خيلي چيزای جالبي دستم اومد.. متاسفانه همونقدر که مردم جهان امکان داره از ايران اطلاعات درستي نداشته باشن ما هم اطلاعات درستي از بقيه نداريم!! و بدبختانه فکر ميکنيم که خيلي اطلاعات ما نسبت به اونا خوبه... اونا هم حتما همين فکر ميکنن شايد

چيزي که ميگن امريکاييها از ايران خبر ندارن و يا اطلاعات غلط دارن 100% درست نيست. بيشتر افرادی که کارمند شرکت ها هستن و يا دانشجو بودن و ما باهاشون صحبت کردم خيلي خوب از ايران خبر داشتن!! و همشون اين جمله رو ميگفتم که medias خيلي کلک هستن و فقط واسه پول و اين چيزا "چرت و پرت" تحويل مردم ميدن!! پس اين نشون ميده آدم های درست حسابی از اوضاع خبر دارن!!
    درست مثل ايران ميمونه و شما نميتونين بگين همه خيلي توی سياست خارجي اشراف دارن و اگه مثلا با يه آدم عامی حرف بزنيد امکان داره چيزايي بگه که شما شاخ در بيارين!!

در مورد دخالتشون تو سياست و اين چيزا هم... اونايي که سنشون يکم بيشتر بود غير از اينکه از بوش خوششون نميومد به خاطر جنگ و اقتصاد و ... خيلي خوب همه کانديد های رياست جمهوری رو ميشناختن و اخبارشو دنبال ميکردن.. و اکثرشون آرزو داشتن يه حزب غير افراطی روی کار بياد...

Junior Member

به هر حال اگه اوضاع اجتماعی ایران خوب بود که منو شما و این همه دانشجو های با استعداد و پر کار و این همه انگیزه رفتن نداشتیم.

Junior Member

شاید چیزی که می خوام بگم باور نکنین من هم اول باور نکردم ولی خودم رفتم با هاش صحبت کردم!
    یکی از استادهای ایرانی در دانشگاه فلوریدا بعد از چندین سال تدریس برگشت و داره در دانشگاه ایران تدریس می کنه!!!!!!!!!!!!! می گفت بعد از 11 سپتامبر خیلی منو اذیت کردن با اینکه قبل از اون و ضعیت خوبی داشتم ولی الان اصلا دوست ندارم برگردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    جالب ترین قسمت اینه که الان توی اون دانشگاه فقط یک اتاق بدون کولر بدون کامپیوتر................ بهش دادن و با ساعت کلاسی کم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ولی باز میگه از آمریکاییها متنفرم!!!!!!!!!!!!!

Junior Member

Well it highly depends where you are...whether you are talking with a redneck in a small sothern town or with a highly educated person in NYC.

My experience has been generally very positive (As I live in Atlanta, in which many people take refuge from the southern ignorance)

they usually ask me about our president and i have to always respond that i did not vote for him and he is as idiot as their president...but in general it os good to show you are not not much into politics and show the cultural side of our culture.

cheers

سلام آقا بابک

مرسی از پیغام شما را جع به رفتار مردم در کالیفرنیا. آیا راجع به شهر آستین هم اطلاعی دارید. اگر لینکی برای فهمیدن این موضوع قرار دارد لطف بفرمایید.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

As far as I know Austin is the most liberal town in Texas. so you shouldnt have any trouble there

شهر های ایالت تگزاس و یه طور کلی میانه آمریکا چندان لیبرال محسوب نمی شن
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.Ahmadian
    to krafiee

دوست محترم حتما منظورتون از این فرهنگ باحال رانندگی وحشیانه مردمش در خیابونا، رواج دروغ و غیبت، عدم احترام به دیگران و پایمال حقوق دیگران، پایین بودن شعور اجتماعی و ..... هستش...آره خیلی باحاله...من هیچ جای دنیا ندیدمش....من هیچ جای دنیا ندیدم وقتی یه خانوم کنار خیابون 60 ماشین پشت سر هم ترمز کنن...من جز یه نقطه در دنیا نشنیدم که پسرا بیفتن دنبال دخترا متلک بندازن و.......
    اگه بس نیست میتونم بازم بگم......اگه اینارو اسمشو میذاری فرهنگ خیلی باحاله..........
    آقا سعید، دمت گرم.
    من واقعا نمیتونم بفهمم بعضی از ما ایرانیهای به غایت عرب زده به چه چیزی اینقدر می بالیم ؟ کدوم فرهنگ ؟ ... کدوم اصالت؟...نکنه همونها رو میگن که تو شاهنامه نوشته؟... بابا، بیاییم سرمون رو از زیر برف دربیاریم ببینیم کجا هستیم و به کجا میریم.....

درد بزرگتر که جگر و همه جای آدم رو میسوزونه اینه که این حرفهای پوچ رو از قشر تحصیل کرده اونم قشری که حداقل نیم نگاهی به تحصیل در خارج از ایران داره میشنویم....

یه جستار دیگه هم هست تحت عنوان " فارسی را پاس بداریم.." ، که بعضیها واقعا متعصبانه حرف میزنن و من دیدم بحث در اون تاپیک "آب در هاون کوبیدن" هست..

خیلی از نظر واقعبینانه ای که ارایه کردی ممنونم.....
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)