صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

پیش فرض پاسخ : برخورد آمریکایی ها با ما

دوستان يه سوال دارم اينه كه يه مدتي هست با يكي از دوستام با هر دختري اشنا ميشيم تو بار يا هرجاي ديگه و با افتخار ميگيم ايراني هستيم و اصلا هم برخورد بدي ندارن و گشاده رو هستن ولي مشكل اينه كه هحون شب كانورسيشن خيلي طولاني داريم و خيلي خوب صحبت ميكنيم ولي ٩٠ درصد مواقع فرداش ديگه جواب نميدن! جريان چيه؟

اينم اضافه كنم فقط هم با وايت ها صحبت ميكنيم و الا افريكن امريكنا خيلي خوبن و اين مدلي نيستن.

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saranaimi نمایش پست ها
    دوستان يه سوال دارم اينه كه يه مدتي هست با يكي از دوستام با هر دختري اشنا ميشيم تو بار يا هرجاي ديگه و با افتخار ميگيم ايراني هستيم و اصلا هم برخورد بدي ندارن و گشاده رو هستن ولي مشكل اينه كه هحون شب كانورسيشن خيلي طولاني داريم و خيلي خوب صحبت ميكنيم ولي ٩٠ درصد مواقع فرداش ديگه جواب نميدن! جريان چيه؟

اينم اضافه كنم فقط هم با وايت ها صحبت ميكنيم و الا افريكن امريكنا خيلي خوبن و اين مدلي نيستن.
    مشکل اینجاست که درسته مشکلی ندارن و یا تظاهر میکنن مشکلی ندارن ولی ترجیحشون در زمان انتخاب اروپایی یا امریکایی هست ! بالاخره فراموش نکنید این همه تبلیغات مدیا رو ذهنشون اثر میذاره ! درسته رفتار بدی با شما نمیکنن یا گشاده رو هستن ولی در یک مسابقه بین شما و یه پسر امریکایی با شرایط یکسان قطعا بازنده شمایی !
    حالا شما هر چی جذاب تر باشی طرف رو نرم تر میکنی تو موضعش !
    این قضیه مختص امریکا نیست . تو اروپا هم بود !

البته بغضی هاشون که اشنایی بالا با کشور ما داشته باشن یا مثلا دوستان صمیمی و خوب ایرانی داشتن اون تبلیغ مدیا روشون کار نمیکنه و اوکی هستن ! ولی عامه جامعه اون بک گراند سیاه تو ذهنشون هست ! کاریشم نمیشه کرد !
    راه حل هم داره ! شما خوش تیپ و جذاب بشو (په ظاهری چه قدرت کلام و مهارت) اونوقت ببین خودشون میان سر و دست میشکونن
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    مشکل اینجاست که درسته مشکلی ندارن و یا تظاهر میکنن مشکلی ندارن ولی ترجیحشون در زمان انتخاب اروپایی یا امریکایی هست ! بالاخره فراموش نکنید این همه تبلیغات مدیا رو ذهنشون اثر میذاره ! درسته رفتار بدی با شما نمیکنن یا گشاده رو هستن ولی در یک مسابقه بین شما و یه پسر امریکایی با شرایط یکسان قطعا بازنده شمایی !
    حالا شما هر چی جذاب تر باشی طرف رو نرم تر میکنی تو موضعش !
    این قضیه مختص امریکا نیست . تو اروپا هم بود !

البته بغضی هاشون که اشنایی بالا با کشور ما داشته باشن یا مثلا دوستان صمیمی و خوب ایرانی داشتن اون تبلیغ مدیا روشون کار نمیکنه و اوکی هستن ! ولی عامه جامعه اون بک گراند سیاه تو ذهنشون هست ! کاریشم نمیشه کرد !
    راه حل هم داره ! شما خوش تیپ و جذاب بشو (په ظاهری چه قدرت کلام و مهارت) اونوقت ببین خودشون میان سر و دست میشکونن
    تا زمانی که خودت رو قاطی فرهنگ آمریکایی نکنی به هیچ وجه سر و دست نخواهند شکست. در این مساله شکی نیست. قاطی کردن هم خیلی زمان بر هست و به همین راحتی ها نیست.
    اگر قاطی نتونی بشی همین میشه که میای اعتراض میکنی چرا دیروز گرم بود ولی امروز جواب نداد!
    اصلا بحث بحث تبلغ نیست. خیلی از جوونای آمریکایی اصلا به اخبار توجهی نمیکنن و وقتشون رو با دوستاشون و کیف و حال میگذرونن. وقتی کسی نمیدونه ایران اصلا چی هست واقعا چه فرقی میکنه شما به دروغ برو بگو اصلا اهل سوویسی اونها مطمینا باور خواهند کرد ولی باز هم فرداش جواب نمیدن
    بازم میگم باید هدف از رابطه مشخص باشه. اونایی هم که با دختران آمریکایی ازدواج میکنن 90 درصد به بالا یا شاید 100 درصد بیشتر فکرشون رفته سراغ گرین کارد و شهروندی و این چیزا. وگرنه اپر مبنا بر علاقه باشه شما برو بپرس ببین کدوم کسی هست که واقعا به دختره علاقه داشته باشه. چون مطمینا کسانی که در ذهنش هستن به هیچ وجه تمایلی به ارتباط ندارن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    تا زمانی که خودت رو قاطی فرهنگ آمریکایی نکنی به هیچ وجه سر و دست نخواهند شکست. در این مساله شکی نیست. قاطی کردن هم خیلی زمان بر هست و به همین راحتی ها نیست.
    اگر قاطی نتونی بشی همین میشه که میای اعتراض میکنی چرا دیروز گرم بود ولی امروز جواب نداد!
    اصلا بحث بحث تبلغ نیست. خیلی از جوونای آمریکایی اصلا به اخبار توجهی نمیکنن و وقتشون رو با دوستاشون و کیف و حال میگذرونن. وقتی کسی نمیدونه ایران اصلا چی هست واقعا چه فرقی میکنه شما به دروغ برو بگو اصلا اهل سوویسی اونها مطمینا باور خواهند کرد ولی باز هم فرداش جواب نمیدن
    بازم میگم باید هدف از رابطه مشخص باشه. اونایی هم که با دختران آمریکایی ازدواج میکنن 90 درصد به بالا یا شاید 100 درصد بیشتر فکرشون رفته سراغ گرین کارد و شهروندی و این چیزا. وگرنه اپر مبنا بر علاقه باشه شما برو بپرس ببین کدوم کسی هست که واقعا به دختره علاقه داشته باشه. چون مطمینا کسانی که در ذهنش هستن به هیچ وجه تمایلی به ارتباط ندارن
    تازه فک کن با فرهنگشونم قاطی شی و زبانت توپ باشه و دست اخر یک دختر سفید ازدواج کنی......قسمت ناگوار وقتی که بفهمی این جماعت راحت طلب ( همشون تو رشته ها در پیتی مدرک میگیرند چون راحته) و عیش طلب و کم عاطفه بعد چند سال یک طلاق مشتی میزاره تو کاست و نصف مالتم بالا میکشه و دوست پسرشم میاره تو خونت...حالا تو برو خودت بکش برای ازدواج دوم با غیر امریکایی....پیر شدی رفتی.......خوشگل هستن و ازدواج باهاشون خطرناک

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1367 نمایش پست ها
    تازه فک کن با فرهنگشونم قاطی شی و زبانت توپ باشه و دست اخر یک دختر سفید ازدواج کنی......قسمت ناگوار وقتی که بفهمی این جماعت راحت طلب ( همشون تو رشته ها در پیتی مدرک میگیرند چون راحته) و عیش طلب و کم عاطفه بعد چند سال یک طلاق مشتی میزاره تو کاست و نصف مالتم بالا میکشه و دوست پسرشم میاره تو خونت...حالا تو برو خودت بکش برای ازدواج دوم با غیر امریکایی....پیر شدی رفتی.......خوشگل هستن و ازدواج باهاشون خطرناک
    قبل از پاسخ دادن شما به دوستان بگم که به من پیام میدن اصلا شما امریکایی یا پستات کم هست و این موارد. باید عرض کنم اتفاقا من شانسی با این قسمت فروم اشنا شدم و حدود 4 سال میشه امریکا هستم. پس صحبت هام بر خلاف خیلی ها از روی حدس و گمان نیست.
    نکت هدیگر اینکه من هنوز ندونستم هدف دوستمون چی هست واقعا! بحث همینطوری به ازدواج کشیده شد.
    باید عرض کنم خوب شما کاملا قسمت منفی رو در نظر گرفتید دوست عزیز. در بالا هم عرض کردم واسه خیلی ها طلاق اصلا مساله ای نیست. چون تمام تلاششون گرین کارد هست و بعد چند سال حالا مهم نیست واقعا چی میشه. نباید خودمون رو گول بزنیم، ازدواج ایرانی هایی که فقط اقامت ایران رو دارن با خارجی ها در 95 درصد موارد بیشتر برای مسایلی از قبلی اقامت دایم و این مسایل صورت میگیره.
    من نگفتم ازدواج با آمریکایی هم بده ولی باید پیه خیلی از چیزها رو به تنت بمالی. فرهنگ این جماعت واقعا فرق داره و حتی من که هیچ طرف 25 ساله اینجاس میگه من هم نتونستم خودم رو یکرنگ اینا کنم با اینکه زنش آمریکایی بود میگفت بعضا کارایی میکنه که من اصلا نمیفهمم
    دقت کنید آمریکایی ها برخلاف اون چیزی که ممکنه ما فکر کنیم پایبند خانواده نیستن، اتفاقا هستن خیلی خوبش هم هستن منتهی بعضی چیزها هست که در فرهنگ اینها حل شده است در ما خیر. اونهایی هم که ادعا میکنن واسه ما مهم نیست وقتی به عملش میرسه میبینن وااااا اینطوری ها هم نبوداااااااااااااااا!
    در مورد طلاق هم تا جایی که میدونم نصف دارایی زن به مرد و م رد به زن میرسه ولی با این حال واقعا نباید به این مسایل فکر کرد اگر قصد ازدواجه!

پ.ن: این راهایی که دوستان دارن میرن رو بنده آسفالت کردم. نه تنها آمریکایی بلکه خیلی از مناطق دختراشون به طور لحظه ای و آنی با شما گرم میشن و حتی شما اگر کاملا صادقانه پیش برید بعد چند روز جواب نمیدن. باور نمیکنید؟ خوب برید

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    اصلا بحث ازدواج نیست این وسط

این قاطی شدن رو برای من اگر میشه تشریح کنید یه کم ؟
    شما الان میری یه بار و با یه دختری شروع به صحبت میکنی ! یا تو مترو یا تو جیم ! دقیقا چجوری شما تو یه همچین موقعیتی میخوای قاطی شدن در فرهنگ امریکایی رو نشون بدی ؟ مهمترین قسمت به قول معروف مخ زنی اون 5 دقیقه اول هست ! 90 درصد چیزی هم که طرف میبینه ظاهر شماست ! 10 درصدم اون چیزی که از دهن شما میاد بیرون ! حالا در طول زمان این درصد میتونه تغییر کنه !

اکثر دانشجو ها ( به خصوص پسر ها ) که از ایران خارج میشن اتفاقا خیلی راحت میتونن قاطی جامعه هدف بشن ! اگر بخوان !
    دلیلشم اینه که اون اکثریتی که گفتم اولا در قید و بند دین نیستن . دوما مرغ همسایه رو غاز میدونن !

در مورد اون مدیا هم من همچنان روی حرفم هستم ! من به شخصه خیلی تجربه کردم به خصوص موقع خونه گرفتن ! طرف هیچی نمیگفت ! هیچ بی احترامی هم نمیکرد اما به محض اینکه اسم ایران میومد فرداش یه مسیج میداد و میگفت خونه رو دادم به یکی دیگه ! ایران رو نمیشناسن ! شما 4 تا سوال ساده هم بپرسی دز موزد ایران جوابش رو نمیدونن ولی بک گراند منفیه ! دوست عزیزم ما در قلب خاورمیانه هستیم ! همین کافیه واسه منفی بودن !
    ویرایش توسط reza_badkonaki : May 2nd, 2016 در ساعت 07:19 PM
    آماده جدال درآینده میشوم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

این قاطی شدن رو برای من اگر میشه تشریح کنید یه کم ؟
    شما الان میری یه بار و با یه دختری شروع به صحبت میکنی ! یا تو مترو یا تو جیم ! دقیقا چجوری شما تو یه همچین موقعیتی میخوای قاطی شدن در فرهنگ امریکایی رو نشون بدی ؟ مهمترین قسمت به قول معروف مخ زنی اون 5 دقیقه اول هست ! 90 درصد چیزی هم که طرف میبینه ظاهر شماست ! 10 درصدم اون چیزی که از دهن شما میاد بیرون ! حالا در طول زمان این درصد میتونه تغییر کنه !

اکثر دانشجو ها ( به خصوص پسر ها ) که از ایران خارج میشن اتفاقا خیلی راحت میتونن قاطی جامعه هدف بشن ! اگر بخوان !
    دلیلشم اینه که اون اکثریتی که گفتم اولا در قید و بند دین نیستن . دوما مرغ همسایه رو غاز میدونن !

در مورد اون مدیا هم من همچنان روی حرفم هستم ! من به شخصه خیلی تجربه کردم به خصوص موقع خونه گرفتن ! طرف هیچی نمیگفت ! هیچ بی احترامی هم نمیکرد اما به محض اینکه اسم ایران میومد فرداش یه مسیج میداد و میگفت خونه رو دادم به یکی دیگه ! ایران رو نمیشناسن ! شما 4 تا سوال ساده هم بپرسی دز موزد ایران جوابش رو نمیدونن ولی بک گراند منفیه ! دوست عزیزم ما در قلب خاورمیانه هستیم ! همین کافیه واسه منفی بودن !
    باشه حالا در مورد مدیا رو نظرم تاکید ندارم یه جورایی با هم موافقیم.
    در مورد قاطی شدن فکر کنم نباید بحث رو دو طرفه بکنیم و بهتره کلا روی این موارد زیاد زوم نکنیم. ولی اتفاقا بله با گذشت زمان قطعا فرق خواهد کرد. شما با یک قیافه نسبتا بد هم میتونید با گذشت زمان یکی رو وابسته خودتون بکنید.
    علت اینکه جواب نمیدن و فلسفش هم همینه: ترس دخترهای امرکایی از وابستگی به ما به خصوص دقت کنید ما.
    این مساله خوب در بار و جیم و این جور محل ها که پرواضح تره!

""""""اکثر دانشجو ها ( به خصوص پسر ها ) که از ایران خارج میشن اتفاقا خیلی راحت میتونن قاطی جامعه هدف بشن ! اگر بخوان !"""" بعید میدونم. یعنی اجازه نمیدن
    من یکم سربسته حرف میزنم امیدوارم منظورم واضح بوده باشه.

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

Wink پاسخ : برخورد آمریکایی ها با ما

مهمترین قسمت به قول معروف مخ زنی اون 5 دقیقه اول هست ! 90 درصد چیزی هم که طرف میبینه ظاهر شماست ! 10 درصدم اون چیزی که از دهن شما میاد بیرون ! حالا در طول زمان این درصد میتونه تغییر کنه !

این دو پاراگراف شما با هم در تناقض است!
    خودت هم قبول داری که اولین چیز ظاهر است. بعد می گی خیلی راحت ...

این که اکثریت ایرانی های اینجا در قید و بند دین نیستن و مرغ همسایه رو غاز میدونن ، کاملا درست است
    اما این دلایل دقیقا یادآور مثل معروف ۵۰ درصد قضیه حله مانده ۵۰ درصد دیگر! ها ها ها
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    این دو پاراگراف شما با هم در تناقض است!
    خودت هم قبول داری که اولین چیز ظاهر است. بعد می گی خیلی راحت ...

این که اکثریت ایرانی های اینجا در قید و بند دین نیستن و مرغ همسایه رو غاز میدونن ، کاملا درست است
    اما این دلایل دقیقا یادآور مثل معروف ۵۰ درصد قضیه حله مانده ۵۰ درصد دیگر! ها ها ها
    من وقتی میگم راحت منظورم اینه که از طرف ما راحته ! یعنی به خاطر همون دین و مرغ و اینا ))
    از ظاهر منظورم اون چیزایی هست که تغییرش در دست ماست ! مثل بدن و تیپ و لباس پوشیدن و .... ! هر چقدر اینا بهتر باشه اون مو مشکی بودن و از خاورمیانه اومدنه کمرنگ تر میشه !
    آماده جدال درآینده میشوم

دوستان الان که من ایرلندم اصلا از این داستان هایی که شما تعریف می کنین خبری نیست که مثلا یارو بیاد دنبالتو ببره دم خونه یا ترمز بزنه تا یه جایی برسونه تو رو ! پس خارج که میگن امریکاست!

تازه جالبیش اینجاست که تو بیشتر سایت ها این کشور تو رتبه 1 رنکیگ فرندلی قرار می گیره و مثلا امریکا 10 ام!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)