صفحه 3 از 33 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

خیلی متشکر از سارا خانم و Shahos به خاطر پاسخهایتان

من هنوز نفهمیدم رفتار مردم در آستین چگونه است. راستش آستین پایین آمریکا به حساب می آد
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    خیلی متشکر از سارا خانم و Shahos به خاطر پاسخهایتان

من هنوز نفهمیدم رفتار مردم در آستین چگونه است. راستش آستین پایین آمریکا به حساب می آد
    ببینید معمولا" بخش East Coast یا New England و قسمت های غربی لیبرال تر هستند. قسمت های میانی آمریکا حالا چه میانه شمالی و چه جنوبی (یا به قول شما پایین ) کمتر به لیبرال بودن معروفند
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

Well on the east coast it is all conservative south of DC...

Asutin is an exception in Texas.

from Urban dictionary

The capitol of Texas as well as the Live Music Capitol of the World. Home to the University of Texas Longhorns. Not to be associated with the rest of Texas considering its complete superiority to the backwater conservatives in the rest of the state; Austin is liberal and proud.

ApplyAbroad Champion

تا اونجا که من هم می‌دونم آستین شهر خوبیه و مردمش نسبت به سایر نقاط تکزاس میانه‌رو تر هستند.

بچه ها كسي در مورد North Carolina ‌نظري داره ؟ شنيدم كه اونجا racism هست ، درسته ؟ البته كسي كه اينو مي گفت توي LA زندگي مي كرد و قاعدتا هيج جا مثل اونجا پذيراي خارجي ها نيست، حالا توقع ندارم به اون خوبي باشه ولي مي خوام ببينم به طرز ويژه اي كه بد نيستن، هستن ؟

Junior Member

I personally don't have a good feeling about NC...it is kinda backwards.

?Dear shahos in which viewpoint you think NC is backwards
    Do not mistake coincidence for fate

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliot
    ?Dear shahos in which viewpoint you think NC is backwards
    The same question

Junior Member

well SC as I've heard is a really beautiful state (specially Charleston) but NC is mostly countryside with southern rednecks and a few small towns all close to each other.

(1)Charlotte
    (2)Raleigh
    (3)Greensboro
    (4)Winston-Salem

I lilked Charlotte...Its downtown was small but beautiful. Full of businessmen and beautiful southern girls.

Anyway, if you go to the south, and you are not going to atlanta or new orleans, be ready for a good deal of redneck and a quiet life without much happening around you (but nascar and NCAA)

Junior Member

در جواب دوستانی که از فرهنگ ايرانی بدی ميگن بايد بگم که پوسته تمدن خيلی نازکه. آمريکاييها آدمهای باشعوری هستند ولی اين شعور به خاطر پول هم هست. تو همين آمريکا اخلاقای وحشتناک احمقانه هم ديده می شه. خيليها با يه دستشون شلوارشون رو نگه داشتن که نيفته. تو بيرون دانشگاه به آدمايی برميخوری که رفتار خيلی بدی با ايرانيها دارن. من احتمال ميدم اگه شرايط اقتصاديشون بدتر بشه خيلی از شعورشون رو از دست بدن. به نظرم ما بايد قدرت تحليلمون رو بالا ببريم و به قولی لحظه ای نگاه نکنيم. شما تو ايران هم خيلی رفتارهای انسانی می بينی که اينجا اصلا به مخيله شون نمی رسه. من احتمال خيلی خيلی زيآد می دم اگه خيابونهای آمريکا هم مثل ايران بود و سيستمشون کاغذبازی بوذ خيلی خيلی وحشی بازی در می آوردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)