صفحه 4 از 33 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala
    خیلی متشکر از سارا خانم و Shahos به خاطر پاسخهایتان

من هنوز نفهمیدم رفتار مردم در آستین چگونه است. راستش آستین پایین آمریکا به حساب می آد
    البته خیلی از دوستان از اینکه آستین در ایالت تگزاسه قضاوت می کنن اما باید بگم که شهر آستین در شهرهای تگزاس یه شهر استثنا محسوب میشه فرهنگ فوق العاده ای داره که حتی خیلیا به اون کالفیرنیای کوچک و در محکم آزادی وسط تگزاس میگن در کل اونایی که آستین بودن میگن فوق العادس مردم گرم و صمیمی که اکثرا هم طرفدار حزب دموکرات هستن بر خلاف جاهای دیگه تگزاس ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط es_amini نمایش پست ها
    در جواب دوستانی که از فرهنگ ايرانی بدی ميگن بايد بگم که پوسته تمدن خيلی نازکه. آمريکاييها آدمهای باشعوری هستند ولی اين شعور به خاطر پول هم هست. تو همين آمريکا اخلاقای وحشتناک احمقانه هم ديده می شه. خيليها با يه دستشون شلوارشون رو نگه داشتن که نيفته. تو بيرون دانشگاه به آدمايی برميخوری که رفتار خيلی بدی با ايرانيها دارن. من احتمال ميدم اگه شرايط اقتصاديشون بدتر بشه خيلی از شعورشون رو از دست بدن. به نظرم ما بايد قدرت تحليلمون رو بالا ببريم و به قولی لحظه ای نگاه نکنيم. شما تو ايران هم خيلی رفتارهای انسانی می بينی که اينجا اصلا به مخيله شون نمی رسه. من احتمال خيلی خيلی زيآد می دم اگه خيابونهای آمريکا هم مثل ايران بود و سيستمشون کاغذبازی بوذ خيلی خيلی وحشی بازی در می آوردن.
    I totally agree

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

سلام
    دوستان راجع به تگزاس خيلي عجيب گفتگو كردن ما هم كمي خوف كرديم. كسي راجع به كالج استيشن چيزي مي دونه؟
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

من یکسال وچند ماهی هست اینجام
    هیچ بدی ندیدم
    بجزکمک- وروحیه helpful و....هیچی
    اینجا جامعه اینترنشنال خفنیه
    و هرگز من ندیدم بی احترامی کنند

فقط یه بار به سگ یه خانمه ای گفتم looks dangerous یه نمه بدش اومد-فکر کرد با اون بودم- بعد گفتم نه حاجی با اون اون سگه بودم- اوه-اوضاع یه تریپ بدتر شد- گفتم اوه ساری- من زبانم خوب نیست -میخواستم بگم چه بزرگه
    ممبعد تصمیم گرفتم اگه ازین ها ترسیدم فقط ایت الکرسی بخونم و بگم oh -looks beautiful دیگه حالا شنونده باید عاقل باشه.......

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

دقیقا اینجا فوق العاده هستند تو کارهای اداری (لااقل تو دو ایالتی که من زندگی کردم)بزور هر جور شده میخواهند کارتان راه بندازند بعدا کلی ساری میگند که چرا کارتان بجای 4 دقیقه 5 دقیقه 28 ثانیه انجام شده . لااقل تو DMV نوادا این برای من اتفاق افتاده. کلا چون خارجی زیاده و اینها فرنگ خوبی در این موارد دارند خیلی عالی باهات برخورد میکنند و سعی میکنند عادی باشند.
    سگشان که نگو. یبار شنبه اومدم دانشگاه تو راهرو دوتا از این سگ غولا تو مایه های نجات دهنده های تو قطب اومدن سمتم .گفتم الان میخورند منو. بعد اومدند کلی لیس بازی و دیدم یک استاده داره صداشون میکنند که برند. کلی اومد معذرت خواست بخاطر اینه سگاش به من نزدیک شده اند. اگه از سگشان بترسید کمی ناراحت میشوند البته این مورد بود که طرف کلی احساس شرمندگی کرد. ولی در کل باید خودتان عادت بدید با شرایط این کشور بلاخره ما داریم میریم اونجا اونها که نیومدند.lol
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

بچه مي شه يه خرده بيشتر راجع به North Carolina charlotte بگين؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yas456 نمایش پست ها
    بچه مي شه يه خرده بيشتر راجع به North Carolina charlotte بگين؟؟؟
    من دورا دور یه خانمی رو می شناسم که NCSU درس می یخونه. شنیدم که ایشون راضی هستند و مثل اینکه ایرانی هم کم نداره البته فکر نکنم این شهری که شما می خوایید برید زیاد تفاوت بکنه. به رنک دانشگاه و ریسرچ بیشتر بچسب این جور چیزا خودش درست می شه حداکثر از سه چهار جای شهر دوری می کنی دیگه. take it easy

رفتارشون خیلی خوب هست تا زمانی که از شما دروغ نشنوند ما ایرانی ها هم که خدا رو شکر دروغ جزئ لاینفک از فرهنگ ایرانی مون هست

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان ایالت های شرقی از غربی خوش برخوردترند درسته؟......درضمن من از سگ میترشم...به مشکل بر میخورم اونجا؟؟
    I love you USA

Junior Member

سلام به دوستان
    يكي از نزديكان من اونجا زندگي مي‌كنه و در مجموع از رفتار آمريكاييها راضيه... قطعا اين موضوع نسبي هستش ولي در كل مردم آمريكا برخلاف انگليسيها مردم شادتر و راحتتري هستند. اين موضوع به ايالت مد نظر شما هم بستگي داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)