صفحه 5 از 33 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

به نظرم امریکاییها فرهنگشون خیلی بالاست

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    دوستان ایالت های شرقی از غربی خوش برخوردترند درسته؟......درضمن من از سگ میترشم...به مشکل بر میخورم اونجا؟؟
    من تا جایی که دیدم هم شرق هم غرب برخوردشون خوب بوده و کلا این مناطق پر خارجی و مولتی کالچرال تره در مورد ایالت های مرکزی هم من تجربه ای ندارم
    اما سگ!!! منم یه جورایی هم بدم میاد هم از اون گنده هاش میترسم ! مثلا بعضی هاشون بودن اندازه شیر بودن و دست یه دختر 40 کیلیویی بودن من همش میترسیدم نکنه الان زنجیرشو پاره کنه بیاد سمتم
    اما خیلی ضایع است اونجا بخوای از سگ بترسی باید رو خودمون کارکنیم و حداقل نشون ندیم این موضوع رو

Junior Member

دوستان، کسی تجربه زندگی در شهر هیوستون رو داره؟ مردمانش چه جورن؟ برخوردشون با ایرانیها خوبه؟

Junior Member mahdi123321 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بابا تو همین ایران اینهمه سگ هست تو خیابونا . بیخیال این چیزا دنبال پیشرفت و موفقیت باشین .
    مقصد بهانه است .... رفتن رسیدن است .......

هاها این همه سگ تو خیابان ها...agree

Junior Member

تازه وحشی تر هم هستن!!:-)
    کسی هست راجع به بوستون بگه؟ ممنون میشم

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

کسی اطلاعاتی در رابطه با homestay داره بهم بده ؟ ارزش امتحان داره ؟
    واقعا که!!!

چند تا مورد من اضافه کنم:
    کسایی که اینجا سگ دارن، به سگ به چشم یه دوست صمیمی و خوب یا حتی یه بچه نگاه می کنن. پس می تونید درک کنید که اگه شما به این سگ به چشم یه حیوون عادی نگاه کنید چقدر ممکنه ناراحت بشن. من خودم ایران که بودم خیلی از سگ ها بدم میومد و اصلا می ترسیدم. اما الان عادی شده برام و دیدیم که اصلا ترس نداره. اکثر سگ ها خیلی آروم هستن و فقط می خوان دوست بشن. در ضمن اگه از سگ بترسید، خیلی سریع حس می کنه و اون وقت برخورد اون هم عوض می شه!
    در مورد دروغ خیلی خیلی مراقب باشید. اگه یه دروغ بگید، دیگه به هیچ کدوم حرفای شما اعتماد نمی کنن. تکرار می کنم: یه دروغ = عدم اعتماد به کل حرفای بعدی شما (یعنی با یه دروغ شما می شید چوپان دروغگو). منطقی هم هست: فکر می کنن که وقتی شما یه دروغ گفتید، از کجا معلوم که بقیه حرفا راست باشه؟
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

من آمریکا زندگی نمیکنم ولی برخورد با چندین آمریکایی داشتم در کل از تریپ صحبت کردنشون در مورد ایران خوشم نیومده
    اگر طرف تحصیل کرده باشه حالیشه و برخوردش خوبه
    ولی اگر در پیتی باشه متلک میگه و چرت و پرت میگه
    متاسفانه مدیای غربی حسابی با اسم ایران تبلیغات وسیع بدی راه انداختن که مسلما این تبلیغات روی قشر پایین جامعه غربی تاثیر منفی خودشو گذاشته
    ویرایش توسط wwmb : May 29th, 2012 در ساعت 10:06 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil نمایش پست ها
    سلام دوستان . خسته نباشید . کنجکاوم بدونم با توجه به جریانات چند سال اخیر مردم آمریکا طرز برخوردشون با ما ایرانیها چطوریه؟ ارگانهای دولتی اونجا چطور؟ خطاب به دوستانی که الان اونجا هستند . از همتون ممنون .
    معمولا شهرهائی که اینترنشنال زیادن روابطشون خوبه و ربطی‌ به ایرانی‌ بودن یا نبودن نداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)