صفحه 6 از 33 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 324

موضوع: برخورد آمریکایی ها با ما

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : برخورد امریکایها با ما

دوستان میخوام بدونم .... امرکائی ها به لهجه و زبان ما اهمیت میدن ...یعنی تو روابط باهاشون تاثیر منفی میذاره؟.....دوم اینکه چه برخوردهائی تو امریکا ارزش کامل هست و چخ چیزهائی ضد ارزش؟‌
    چه انسانهائی دوست داشتنی هستند اونجا؟ چه چیزهائی جذ میکنه اونا رو؟
    I love you USA

نقل قول نوشته اصلی توسط reg2 نمایش پست ها
    راستش من این سوال رو از داییم که سالهاست امریکا زندگی میکنه پرسیدم که چطور میشه با امریکاییها صمیمیتر شد و اصلا رفیق شد, جوابش این بود که باید سوژه مشترک برای صحبت کردن داشته باشی, یعنی بدونی تو دنیاشون چی میگذره و اطلاعات داشته باشی تو اون زمینه تا بتونی باهاش دم خور بشی و حرف بزنی, یکی از سوژه ها "فوتبال امریکایی"ـه که تقریبا اکثر امریکاییها طرفدارشن, پس سعی کنید پیگیر این ورزش باشید و اطلاعات کافی داشته باشید...

دوستان میخوام بدونم .... امرکائی ها به لهجه و زبان ما اهمیت میدن ...یعنی تو روابط باهاشون تاثیر منفی میذاره؟.....دوم اینکه چه برخوردهائی تو امریکا ارزش کامل هست و چخ چیزهائی ضد ارزش؟‌
    همه انسانها در هرجایی که باشند ارزش عشق و محبت واقعی را درک می کنند، اینکه نه برای منافع و نه برای استفاده ازشون بخواهیم باهاشون باشیم . مطمئنم شیوه درست و انسانی در هر رابطه ای جای واقعی خودتان را پیدا می کنید
    به امید موفقیت

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    من یکسال وچند ماهی هست اینجام
    هیچ بدی ندیدم
    بجزکمک- وروحیه helpful و....هیچی
    اینجا جامعه اینترنشنال خفنیه
    و هرگز من ندیدم بی احترامی کنند

فقط یه بار به سگ یه خانمه ای گفتم looks dangerous یه نمه بدش اومد-فکر کرد با اون بودم- بعد گفتم نه حاجی با اون اون سگه بودم- اوه-اوضاع یه تریپ بدتر شد- گفتم اوه ساری- من زبانم خوب نیست -میخواستم بگم چه بزرگه
    ممبعد تصمیم گرفتم اگه ازین ها ترسیدم فقط ایت الکرسی بخونم و بگم oh -looks beautiful دیگه حالا شنونده باید عاقل باشه.......
    دقیقا نسبت به حیواناتشون خیلی حساسن ، اگر از حیوانشون تعریف کنید انگار از خودشون تعریف کردید دلیلش هم پیوند عاطفی قوی ای هست که با حیواناتشون دارند آنهایی که بچگی حیوان داشتند خیلی خوب درک می کنند این موضوع را

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دو فروشگاه جداگانۀ عرضۀ محصولات اپل ایالت آتلانتای آمریکا، از فروش آی پد و آی فون به دو شهروند آمریکایی ایرانی تبار خودداری کردند. این دو جوان آمریکایی که هر دو در آتلانتا دانشجو هستند، به رسانه های آمریکایی گفته اند که در مراجعه به فروشگاههای اپل، فراورده های این کمپانی به آنها فروخته نشده است.
    خبرنگار یک شبکۀ تلویزیونی آتلانتا همراه سحر ثابت، یکی از مشتریانی که اپل او را رد کرده، به فروشگاه اپل رفت تا اطمینان یابد که این فروشگاه چنین سیاستی را اعمال می کند. مدیر فروشگاه با تأیید این سیاست، آن را بار دیگر تکرار کرد.
    زاک جعفرزاده، مشتری ایرانی تبار دیگر نیز با مورد مشابهی مواجه شده بود. وی همراه دوست ایرانی اش که دانشجو و مقیم آمریکاست، به یک فروشگاه اپل در آتلانتا مراجعه کرده بود، و با رد درخواست خرید تلفن برای دوستش روبه رو شد.
    در هر دو مورد، فروشندگان از خریداران پرسیده بودند که به چه زبانی صحبت می کنند. خانم ثابتی و آقای جعفرزاده که با همراهانشان مشغول صحبت به فارسی بودند، گفته بودند:«فارسی. ما ایرانی هستیم.» آنگاه، با خودداری فروشگاه از فروش کالا مواجه شده بودند و به آنها گفته شد: «کشور ما رابطۀ خوبی با کشور شما ندارد.»
    سحر ثابت به دنبال این پیشامد، با کمپانی اپل تماس گرفت. مدیریت اپل ضمن پوزش خواستن از وی، گفته بود که می تواند آی پد مورد نظرش را آنلاین بخرد. دراین حال، مدیر فروشگاه در مراجعۀ مجدد خانم ثابت، با تأکید بر سیاستهای فروشگاه، به بخشی از سیاستهای اپل که به این نکته اشاره دارد، استناد کرده و تأکید ورزیده بود که این، تنها ایران نیست که شهروندانش شامل چنین قاعده ای هستند، بلکه کشورهایی که از سوی دولت ایالات متحده در فهرست حامیان تروریسم هستند- از جمله کوبا و کرۀ شمالی- مشمول همین مقرراتند.
    شمار ایرانیان یا ایرانی تبارانی که در فروشگاههای اپل در جای جای آمریکا با همراهانشان فارسی صحبت کرده اند، بسیار است. در عین حال اپل، کارمندان و فروشندگان فارسی زبان فراوانی نیز دارد. و البته بی شمارند ایرانیانی که- خواه در داخل و خواه خارج از ایران- یک یا چند فراوردۀ اپل را- اعم از آی فون، آی پد، آی پاد، یا لپ تاپِ مک، خریده اند و دائماً هم از آنها استفاده می کنند. باتوجه به قیمت بالای این محصولات در ایران، ایرانیان مسافر به آمریکا نیز از مشتریان دائمی این فروشگاه به شمار می روند.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member Shahab_H آواتار ها

دوستان اینجام مثل همه جا خوب و بد داره! تو فرودگاه غالبا بد برخوردن نه فقط با ایرانیا با چینیام دیدم خیلی بد رفتاری می کنن! تو DMV یه نفر بود خیلی خوش برخورد تا دید من یکم زبانم ضعیفه و پاسو دید ایرانیم بداخلاق شد! ولی 99% درصدشون فوق العاده خوش احلاقو خوش برخوردن اصلا سیاستو قاطی روابط نمی کنن حتی چندتاشون اینو به زبون آوردن که ما با سیاست کار نداریم! خیلی مهربون و خونگرمن و می تونم بگم Favorite منن!

Senior Member Shahab_H آواتار ها

فکر نمی کنم! همون روزای اول یکیشون اومد شروع کرد حرف زدن منم تازه رفته بودم گوشم عادت نکرده بود به حرف زدن هر جا رو نمی فهمیدم چندین بار تکرار می کرد و بعد پرسید کجایی هستی گفتم ایران باهام دستم داد!

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

والله من نظرم اینه که آدمیزاد آدمیزاده، اگه سوژه مشترک باشون پیدا کنی رفیقت می شن، نکنی نمی شن، کلا یه باور عمومی وجود داره که چینی ها دارن حق آمریکایی ها رو میخورن و شغل های زیادی رو از آمریکایی ها دزدین، این یکی از دلایلیه که زیاد دوست ندارن با چینی ها hang out کنن، در مورد ایران هم تنها چیزی که می دونن اینه که کشور درست و درمانی نیست و یک ایرادی داره که همش توی خبرهای بده، در نتیجه اون موضع گیری اولیه شون بیشتر از سر ترس و این حرفاست، نه احیانا بی احترامی. به هر حال شما با اولین جملاتی که در اولین برخورد استفاده می کنی می تونی کاملا ترس طرف رو بریزی و باعث بشی که باهات محترمانه برخورد کنه، هر چند که بیشترشون این کار رو می کنن
    واقعا که!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-University of Liverpool

hello guys
    Do you think its a good idea for someone whom lives in Uk for 3 years move to US?
    Is there anyone in this forum has this kind of experience? Whats the benefits and drawbacks to live in US?
    Thanks for your answer in advance
    BE AND LET IT BE

here half of my energy goes to explain that Iran is different from Iraq and the other half goes for explaining that Iran is not part of India! right now because of presidential debates they know Iran more.but their attitude toward you doesnt depend on your nationality, just depends on yourself,i have been in new mexico and Arizona both were like this

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)